Seria 16 Super

Geforce® GTX 1660 super™

Karta graficzna GeForce GTX 1660 SUPER zapewnia nawet o 20% wyższą wydajność w porównaniu do osiągów oryginalnego układu GTX 1660 i jest nawet 1,5 raza szybsza niż model GTX 1060 6 GB z poprzedniej generacji. Układ ten jest oparty na nagradzanej architekturze NVIDIA Turing™ i wyposażony w ultraszybką pamięć GDDR6, dzięki czemu doskonale sprawdzi się w przypadku najpopularniejszych obecnie gier. Zmodernizuj swój sprzęt i zyskaj SUPERmoce.

Skonfiguruj teraz

Technologie cieniowania Turing

Wraz z możliwością jednoczesnego przeprowadzania operacji na liczbach zmiennoprzecinkowych i całkowitych, adaptacyjną technologią cieniowania i nową ujednoliconą architekturą pamięci z dwukrotnie większą pamięcią podręczną w porównaniu do poprzedniej architektury, shadery oparte na architekturze Turing zapewniają niesamowity wzrost wydajności we współczesnych grach. Ciesz się 1,4-krotnie wyższą energooszczędnością w porównaniu do osiągów modeli z poprzedniej generacji, a także wyższą wydajnością w grach, cichszą pracą i sprawniejszym systemem chłodzenia układu GPU.

Liczba klatek daje zwycięstwo w grze

Gry typu Battle Royale wymagają maksymalnych częstotliwości generowania klatek. Zyskaj przewagę, której potrzebujesz — dzięki platformie GeForce.

Nvidia Studio

Od koncepcji do realizacji. Szybciej.

Twórz bez żadnych kompromisów. Platforma Studio łączy w sobie układy GPU NVIDIA GeForce oraz unikalne sterowniki NVIDIA Studio, aby zapewniać turbodoładowanie dla aplikacji twórczych. Ciesz się niewiarygodną wydajnością i niezawodnością, dzięki którym podczas tworzenia ograniczać Cię będzie wyłącznie Twoja wyobraźnia.

Doświadcz Geforce

Nagrywaj i udostępniaj znajomym filmy, zrzuty ekranu i transmisje na żywo. Aktualizuj sterowniki do kart GeForce i optymalizuj swoje ustawienia dla gier. Technologia GeForce Experience™ umożliwia Ci to wszystko. To niezbędny towarzysz Twojej karty graficznej GeForce.

Nvidia Ansel

Ten wydajny tryb fotografowania jak nigdy dotąd pozwala wykonywać profesjonalne zdjęcia gier. Teraz możesz rejestrować i udostępniać najbardziej niesamowite wrażenia z gier dzięki fotografiom 360 stopni w wysokiej rozdzielczości, HDR i stereo.

Nadawaj jak profesjonalista

Ten wydajny tryb fotografowania jak nigdy dotąd pozwala wykonywać profesjonalne zdjęcia gier. Teraz możesz rejestrować i udostępniać najbardziej niesamowite wrażenia z gier dzięki fotografiom 360 stopni w wysokiej rozdzielczości, HDR i stereo.

Zalecane dane techniczne

Revenant Elite

Revenant-Elite

Od 6 090 zł z podatkiem VAT i dostawą.

 • Intel® Core™ i5-10600K
 • GIGABYTE B560M DS3H (rev. 1.0)
 • Corsair VENGEANCE 16 GB, 2400 MHz
 • 6 GB GEFORCE RTX 2060

Revenant Ultra

Revenant-Ultra

Od 6 940 zł z podatkiem VAT i dostawą.

 • Intel® Core™ i7-10700K
 • GIGABYTE B560M DS3H (rev. 1.0)
 • Corsair VENGEANCE 16 GB, 3000 MHz
 • 6GB GEFORCE GTX 1660 Ti

Revenant Pro

Revenant-Pro

Od 6 990 zł z podatkiem VAT i dostawą.

 • AMD Ryzen 7 3700X
 • ASUS® PRIME B550-PLUS
 • Corsair VENGEANCE 16 GB, 2400 MHz
 • 6GB GEFORCE GTX 1660 Ti
 • 1 TB SEAGATE BARRACUDA HDD

© 2019 NVIDIA Corporation. Wszystkie prawa zastrzeżone. NVIDIA, logo NVIDIA, GeForce, GeForce Experience, GeForce GTX SUPER, GeForce RTX i NVIDIA Turing są zarejestrowanymi znakami towarowymi i/lub znakami towarowymi NVIDIA Corporation w Stanach Zjednoczonych i pozostałych państwach. Wszystkie pozostałe znaki towarowe i prawa autorskie przynależą do odpowiednich właścicieli.

Aby zapewnić lepszą obsługę, używamy plików cookie. Przeglądaj dalej, jeśli chcesz, lub przeczytaj naszą politykę prywatności tutaj.