Laptopy z układami GeForce RTX z serii 40

Wcielenie szybkości

Procesory graficzne NVIDIA® GeForce RTX™ z serii 40 do laptopów napędzają najszybsze na świecie laptopy dla graczy i twórców. Stworzone na bazie ultrawydajnej architektury NVIDIA Ada Lovelace, zapewniają kwantowy skok wydajności dzięki DLSS 3, technologii opartej na sztucznej inteligencji, i umożliwiają tworzenie realistycznych wirtualnych światów w pełni wykorzystujących technologię ray tracingu. Ponadto zestaw technik Max-Q optymalizuje wydajność systemu, moc, żywotność baterii i głośność pracy wentylatorów pod kątem uzyskania maksymalnej efektywności.

Skonfiguruj teraz

Zalecane dane techniczne

Elimina® 16 Ultra

Od 7 120 zł z podatkiem VAT i dostawą.

 • Intel® Core™ i7-13620H
 • Windows 11 Pro
 • Corsair 32 GB, 4800 MHz
 • 8GB GeForce RTX 4060
 • SAMSUNG 990 PRO M.2 2 TB

Recoil® Pro 17

Od 12 200 zł z podatkiem VAT i dostawą.

 • Intel® Core™ i9-14900HX
 • Windows 11 Home
 • Corsair 32 GB, 5200 MHz
 • 12 GB GeForce RTX 4080
 • 2 TB SOLIDIGM P44 PRO GEN 4 M.2

Najlepsza platforma dla graczy i twórców

Napędzany przez układy GeForce RTX z serii 40 i technologię DLSS 3

Nowe multiprocesory strumieniowe

Nawet 2-krotnie większa wydajność i efektywność energetyczna

Rdzenie Tensor czwartej generacji

Do 4 razy większa wydajność z DLSS 3 vs. wymuszony rendering

Rdzenie RT trzeciej generacji

Nawet 2-krotna wydajność ray tracingu

nvidia-chip

Najnowocześniejsze procesory graficzne do laptopów

Architektura NVIDIA Ada Lovelace

nvidia-dlss3

Wydajność akcelerowana SI

NVIDIA DLSS 3

nvidia-broadcast

Zoptymalizowana moc i wydajność

NVIDIA Max-Q Technologies

nvidia-immersive

Realistyczna i wciągająca grafika

Dedykowane rdzenie Ray Tracing

nvidia-studio

Przyspiesz swoją kreatywność

NVIDIA Studio

nvidia-reflex

Responsywność dająca przewagę

Platforma NVIDIA Reflex z niskimi opóźnieniami

nvidia-encode

Stworzone do strumieniowania na żywo

Enkoder NVIDIA i aplikacja NVIDIA Broadcast

nvidia-drivers

Wydajność i niezawodność

Sterowniki Game Ready i Studio

Nvidia AI

Dalej z AI. Szybciej z RTX

Korzystaj z niezrównanej wydajności sztucznej inteligencji na GeForce RTX

Odkryj przewagę RTX leżącą w AI. Stworzone z myślą o erze AI karty graficzne GeForce RTX™ są wyposażone w wyspecjalizowane rdzenie Tensor wykorzystujące AI w celu zapewnienia najwyższej wydajności i rewolucyjnych możliwości. Od zwiększonej kreatywności i ultrawydajnej produktywności po oszałamiająco szybką rozgrywkę – absolutna potęga AI dla komputerów z systemem Windows tkwi w rozwiązaniach RTX.

Dowiedz się więcej
Nvidia Ray Tracing

RTX. It’s On.

Najlepsze rozwiązania w zakresie ray tracingu i sztucznej inteligencji

NVIDIA RTX to najbardziej zaawansowana platforma oferująca ray tracing i techniki SI, które rewolucjonizują sposób, w jaki gramy i tworzymy. Ponad 500 najlepszych gier i aplikacji wykorzystuje RTX, aby zapewniać realistyczną grafikę, niewiarygodnie szybkie działanie i przełomowe nowe funkcje SI, takie jak DLSS.

NVIDIA DLSS 3

Oparty na SI mnożnik wydajności

Technologia DLSS to prawdziwa rewolucja w grafice opartej na sztucznej inteligencji, znacznie zwiększająca wydajność. Technologia DLSS 3, napędzana przez nowe rdzenie Tensor czwartej generacji i akcelerator przepływu optycznego (OFA) w procesorach graficznych do laptopów z układami GeForce RTX z serii 40, wykorzystuje sztuczną inteligencję do tworzenia dodatkowych klatek o wysokiej jakości.

Nagrano na przedprodukcyjnym laptopie z kartą graficzną GeForce RTX 4090 w rozdzielczości 2560 x 1440. Wydajność może się różnić w zależności od modelu laptopa; skonsultuj się z producentem, aby uzyskać informacje na temat konkretnego modelu i specyfikacji.

Ray Tracing

Hiperrealistycznie. Hiperszybko.

Architektura Ada uwalnia pełen potencjał ray tracingu, który symuluje zachowanie światła w świecie rzeczywistym. Dzięki mocy serii RTX 40 i rdzeni RT trzeciej generacji możesz doświadczyć niesamowicie szczegółowych wirtualnych światów jak nigdy dotąd.

rtx on

NVIDIA Max-Q Technologies

Zoptymalizowana moc i wydajność

NVIDIA Max-Q to zestaw technik opartych na SI, które optymalizują działanie laptopów, aby zapewniać wysoką wydajność w smukłej formie.

 1. Funkcja Dynamic Boost wykorzystuje SI do automatycznego dostarczania optymalnej mocy między procesorem graficznym, pamięcią karty graficznej a procesorem komputera w celu zwiększenia wydajności.
 2. Funkcja Battery Boost zapewnia optymalną równowagę między różnymi czynnikami, takimi jak użycie energii procesora graficznego i procesora komputera, rozładowanie baterii, jakość obrazu i liczba klatek na sekundę, zapewniając dłuższą żywotność baterii.
 3. Funkcja Rapid Core Scaling dostosowuje optymalną liczbę rdzeni i wykorzystuje je z wyższymi częstotliwościami, zapewniając większą wydajność podczas intensywnej pracy twórczej i korzystania z aplikacji STEM w każdej sytuacji.
 4. Funkcja CPU Optimizer umożliwia procesorowi graficznemu optymalizację wydajności, temperatury i mocy procesora komputera.
 5. Funkcja WhisperMode wykorzystuje algorytmy oparte na sztucznej inteligencji do zarządzania prędkościami wentylatorów na podstawie temperatur procesora komputera, procesora graficznego i systemu, aby zapewnić doskonałe parametry głośności wentylatorów i najlepszą możliwą wydajność.
 6. Technologia DLSS wykorzystuje przełomowe renderowanie SI, aby zapewnić ogromny wzrost wydajności przy wykorzystaniu tej samej mocy i z zachowaniem maksymalnej jakości obrazu.
 7. Funkcja Advanced Optimus zapewnia długi czas pracy na baterii oraz płynną rozgrywkę bez artefaktów dzięki technologii G-SYNC.
 8. Funkcja Resizable BAR umożliwia procesorowi natychmiastowy pełny dostęp do całego bufora ramki procesora graficznego, zwiększając wydajność w grach.
 9. Funkcja Optimal Playable Settings zapewnia najlepszą równowagę między wydajnością a jakością obrazu. Następnie automatycznie konfiguruje spersonalizowane ustawienia grafiki na podstawie wymagań procesora graficznego, procesora i wyświetlacza komputera.
rtx on

NVIDIA Reflex

Zwycięstwo mierzone w milisekundach.

Zestaw technologii NVIDIA Reflex zapewnia najniższe opóźnienia i najlepszą responsywność, zapewniając najwyższą przewagę nad konkurencją. Technologia Reflex, stworzona w celu optymalizacji i pomiaru opóźnień systemu, zapewnia szybsze namierzanie celu, krótsze czasy reakcji i najlepszą precyzję celowania w grach turniejowych.

Najlepsze narzędzia dla branży kreatywnej.

nvidia-studio

NVIDIA Studio

Twoje pomysły przyspieszone rozwiązaniami NVIDIA Studio.

Wznieś projekty kreatywne na wyższy poziom dzięki NVIDIA Studio. Oparte na nowym, dedykowanym sprzęcie karty RTX z serii 40 udostępniają niezrównany poziom wydajności w renderingu 3D, edycji wideo i projektowaniu graficznym. Ciesz się bogatymi funkcjami akceleracji platformy RTX w najlepszych aplikacjach kreatywnych, światowej klasy sterownikami NVIDIA Studio zaprojektowanymi pod kątem zapewnienia maksymalnej stabilności oraz zestawem wyjątkowych narzędzi, które zaprzęgają moc platformy RTX wspomaganej SI do organizacji zadań twórczych.

nvidia encoder

NVIDIA Encoder

Strumieniowanie jak z marzeń

Porwij swoich widzów dzięki niesamowitej grafice oraz najwyższej jakości i niezakłócanej transmisji na żywo. Seria GeForce RTX 40, zasilana przez 8. generację enkodera NVIDIA (NVENC), rozpoczyna nową erę wysokiej jakości transmisji dzięki obsłudze kodowania AV1 nowej generacji zaprojektowanego tak, aby zapewnić większą wydajność niż kodowanie H.264, pozwalając na olśniewające strumieniowanie w wyższych rozdzielczościach. Ponadto unikalne optymalizacje w ulubionych aplikacjach do przesyłania strumieniowego na żywo zapewnią Twoim widzom to, co najlepsze, za każdym razem.

nvidia broadcast

NVIDIA Broadcast

Twoje domowe studio napędzane SI.

Aplikacja NVIDIA Broadcast przekształca dowolne pomieszczenie w domowe studio – wznosząc na wyższy poziom transmisje na żywo, rozmowy głosowe i wideo dzięki potężnym efektom wykorzystującym SI, takim jak usuwanie szumów, wirtualne tło i nie tylko.

nvidia omniverse

NVIDIA Omniverse

Połącz swoje kreatywne światy z wszechświatem możliwości

NVIDIA Omniverse™ to platforma współpracy w zakresie projektowania 3D w ramach zestawu narzędzi NVIDIA Studio dla twórców. Przyspiesz organizację swojej pracy, połącz aplikacje i zasoby, aby szybko zrealizować swoje pomysły.

nvidia canvas

NVIDIA Canvas

Aplikacja, która w malarstwie stawia na SI.

Użyj SI, aby przekształcić proste pociągnięcia pędzlem w realistyczne pejzaże. Szybko stwórz obraz tła lub przyspiesz poszukiwanie idei, aby poświęcić więcej czasu na wizualizację pomysłów.

Wyposaż się do szkoły

Od inżynierii i architektury po ekonomię, sztuczną inteligencję i analitykę danych – laptopy z układami GeForce RTX z serii 40 są w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym zadaniom. Te laptopy obsługują najlepsze aplikacje STEM i przyspieszają zadania związane z projektowaniem 3D, symulacją i analizą danych, dzięki czemu są idealnym rozwiązaniem dla osób uczących się i szukających laptopa, który z łatwością poradzi sobie z najtrudniejszymi zadaniami. Funkcje oparte na SI przeznaczone do zdalnej nauki i współpracy ułatwiają łączenie się z wykładowcami i kolegami z zajęć. Wyjdź z laboratorium komputerowego, szybciej ukończ zadane prace i wykorzystaj możliwości kształcenia się dzięki technologiom GeForce.

Dodatkowe funkcje i korzyści

nvidia drivers

Sterowniki gotowe do gry

Sterowniki GeForce Game Ready zapewniają najlepsze wrażenia w ulubionych grach. Zostały precyzyjnie dostrojone we współpracy z twórcami oprogramowania i szeroko przetestowane na tysiącach konfiguracji sprzętowych dla zapewnienia maksymalnej wydajności i niezawodności.

geforce-experience

Geforce Experience

Nagrywaj i udostępniaj znajomym filmy, zrzuty ekranu i transmisje na żywo. Aktualizuj sterowniki i optymalizuj ustawienia w swoich grach. Wszystko to jest możliwe dzięki oprogramowaniu GeForce Experience. To niezbędna aplikacja towarzysząca Twojej karcie graficznej GeForce.

nvidia gsyc

Nvidia G-Sync

Uzyskaj płynną, wolną od przycinania rozgrywkę przy wysokiej częstotliwości odświeżania, a także obrazu HDR i więcej. To najlepszy sposób wyświetlania obrazu w grach i podstawowy sprzęt dla entuzjastów grania.

nvidia ansel

Nvidia Ansel

Dzięki trybowi fotografii w grze, który rejestruje zdjęcia w rozdzielczości 360, HDR i super rozdzielczości, możesz zmienić swoje zrzuty ekranu w dzieła sztuki.

nvidia virual reality

Wirtualna rzeczywistość

Najwyższa wydajność graficzna zapewnia najpłynniejsze i najbardziej wciągające wrażenia rzeczywistości wirtualnej.

nvidia Resizable bar

Resizable BAR

Resizable BAR to zaawansowana funkcja PCI Express, która umożliwia procesorowi dostęp do całego bufora ramki układu graficznego naraz, zwiększając wydajność w wielu grach.

nvidia pegi

© 2023 NVIDIA Corporation. NVIDIA, logo NVIDIA, GeForce, GeForce Experience, GeForce RTX i G-SYNC są zastrzeżonymi znakami towarowymi i/lub znakami towarowymi firmy NVIDIA Corporation w Stanach Zjednoczonych i innych krajach. Wszystkie pozostałe znaki towarowe i prawa autorskie przynależą do odpowiednich właścicieli.