Jesteśmy czołowym europejskim specjalistą w dziedzinie sprzętu komputerowego

Specjalizujemy się w budowie na zamówienie komputerów PC, laptopów, komputerów AiO i serwerów.

O nas

Na rynku od 21 lat.

Co 4,8 minut dostarczamy komputer jednemu z naszych klientów.

PCSpecialist jest czołowym europejskim integratorem systemów, specjalizującym się w budowie na zamówienie komputerów PC, laptopów, komputerów AiO i serwerów. Skupiamy się na tworzeniu wysokowydajnych systemów dla entuzjastów, graczy i profesjonalistów.

Nasza firma została założona w 2003 roku, mówimy w 11 językach i dostarczamy komputery do ponad 30 krajów w całej Europie. Prowadzimy działalność w Niemczech, Holandii oraz Wielkiej Brytanii i mamy oddziały we Francji i w Włoszech. W 2022 roku otwarliśmy supernowoczesne centrum serwisowe w holenderskim Heerlen.

Dostarczamy produkty na terenie całej Europy.

Wraz z każdym zakupionym u nas komputerem otrzymujesz telefoniczne wsparcie techniczne, niemającą sobie równych obsługę klienta, a przede wszystkim nowy komputer lub laptop, którym będziesz chciał(a) pochwalić się przed przyjaciółmi i rodziną. Oferujemy bardziej indywidualną obsługę: przeczytaj rekomendacje naszych klientów, a następnie samodzielnie podejmij decyzję. Możemy zbudować komputer według Twojej dokładnej specyfikacji, co oznacza, że nie zapłacisz za części, których nie potrzebujesz. Komputer, który dla Ciebie stworzymy, będzie zgodny ze standardami w branży i dokładnie dopasowany do Twoich potrzeb przy użyciu wyłącznie najwyższej jakości komponentów.

Cieszymy się szacunkiem i uznaniem!

PCSpecialist jest certyfikowanym partnerem Microsoft, co świadczy o naszej głębokiej wiedzy technicznej i zaangażowaniu w ciągłe podnoszenie kompetencji. Posiadamy również status dostawcy Intel Premier Provider, potwierdzający nasze zaangażowanie w dostarczanie najnowszych technologii i jakości rozwiązań firmy Intel.

Jesteśmy eko!

Zainwestowaliśmy w instalację fotowoltaiczną o mocy 235,5 kWp, która pozwoli nam produkować około 187,900 kW rocznie (to tyle energii, ile potrzeba na zasilenie 57 domów), aby umożliwić nam wytwarzanie możliwie największej ilości energii odnawialnej. Zainwestowaliśmy również w sprzęt do przetwarzania odpadów, aby umożliwić recykling ponad 95% naszych kartonów, miękkich i twardych tworzyw sztucznych, metali, drewna, taśm i polistyrenu.

Generujemy około

187 900kW

Rocznie

Odzyskujemy ponad

95%

naszych kartonów

Posiadamy certyfikaty ISO 9001, ISO 14001 oraz ISO 45001!

ISO to Międzynarodowa Organizacja Normalizacyjna zrzeszająca przedstawicieli różnych krajowych organizacji normalizacyjnych. Z dumą informujemy, że posiadamy certyfikat UKAS potwierdzający wdrożenie przez nas następujących trzech standardów:

  • ISO 9001 System Zarządzania Jakością
  • ISO 14001 System Zarządzania Środowiskowego
  • ISO 45001 System zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy

Numer certyfikatu: 12959.

Możesz pobrać nasze certyfikaty ISO tutaj!

Dlaczego warto wybrać PCSpecialist?

Masz do wyboru setki firm komputerowych... Dlaczego warto kupić komputer u nas? Poniżej podsumowaliśmy powody, dla których warto wybrać właśnie nas. Kliknij tutaj, aby rzucić na nie okiem.