Niezależnie od tego, czy jesteś klientem biznesowym, indywidualnym czy przedstawicielem organizacji edukacyjnej, jesteśmy do Twojej dyspozycji! Zadzwoń do nas, korzystając z niskich stawek połączeń.


Skontaktuj się z nami za pomocą jednej z poniższych metod. Jeśli wyślesz nam wiadomość e-mail, postaramy się odpowiedzieć w ciągu 24–48 godzin, w okresach wzmożonej liczby zamówień – najszybciej jako tylko możliwe. Możesz złożyć zamówienie online 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku.

Nie używamy numerów o podwyższonej opłacie do celów sprzedaży lub pomocy technicznej. Koszt połączenia z telefonów komórkowych jest taki sam jak standardowa stawka dla połączeń krajowych i może być uwzględniony w pakietach minut objętych miesięczną opłatą abonamentową.

Jesteśmy otwarci Od poniedziałku do piątku od 09:00 do 17:00.

Kim są PCSpecialist?


Firma PCSpecialist B.V. została założona w 2003 roku i prowadzi działalność od 19 lat.

Wszystkie zamówienia realizowane są w naszym zakładzie Wakefield, w Wielkiej Brytanii i wysyłane do wszystkich krajów Europy. Jesteśmy jedna z nielicznych firm posiadamy oficjalny status dostawcy Intel® Premier Provider, co jest dowodem na to, że jesteśmy jednym z głównych producentów komputerów w Europie i mamy do zaoferowania o wiele więcej niż tylko atrakcyjną stronę internetową. Chcesz wiedzieć więcej? Kliknij tutaj

Nr firmy: 81373643

Nr VAT: PL5263442293

Aby zapewnić lepszą obsługę, używamy plików cookie. Przeglądaj dalej, jeśli chcesz, lub przeczytaj naszą politykę prywatności tutaj.