Ucz się szybciej

Graj szybciej

Powrót do szkoły z NVIDIA GeForce

Laptopy z układami NVIDIA® GeForce RTX™ z serii 30 to absolutnie doskonałe narzędzia do nauki, gry i tworzenia treści. Dzięki nagradzanym układom GPU, technikom Max-Q i NVIDIA Studio otrzymujesz smukłe i wydajne maszyny, które przyspieszają działanie aplikacji do nauki, wzbogacają najnowsze gry o realistyczną grafikę i dają moc aplikacjom kreatywnym.

Skonfiguruj teraz
header image mobile

Zalecane dane techniczne

Włącz się do gry

Układy GPU GeForce RTX z serii 30 napędzają najszybsze laptopy na świecie, więc możesz cieszyć się najnowszymi grami, z którymi przeciętne laptopy po prostu sobie nie radzą. Graj, ciesząc się najbardziej realistyczną i wciągającą grafiką, wydajnością akcelerowaną SI, najniższymi opóźnieniami systemu oraz strumieniowaniem na żywo bez zakłóceń.

Game on image

Wydajność w grach

FPS GraphFPS Graph

RTX ON (Ray Tracing i DLSS), gdzie są dostępne. Przeciętny laptop nie posiada żadnej z tych funkcji.

Układ graficzny Intel Core i7 kontra układ GPU GeForce RTX 3060 do laptopów (GPU TGP – 60 W). Średnia liczba klatek na sekundę w rozdzielczości 1080p (Full HD). Wysokie ustawienia jakości, ray tracing na poziomie wysokim, DLSS w trybie „Quality”. Ustawienia Fortnite: 1080p, preset Epic, zbalansowane DLSS, włączony RT: cienie RT włączone, odbicia/AO średnie, GI niskie. Wydajność jest mierzona przy użyciu różnych systemów i będzie się różnić zależnie od modelu. Skontaktuj się z producentem w sprawie konkretnego modelu i specyfikacji.

Immersive Ray Tracing

Immersyjny Ray Tracing

Ciesz się najbardziej realistyczną i wciągającą grafiką dzięki dedykowanym rdzeniom RT. Ray tracing symuluje fizyczne zachowanie światła, zapewniając w czasie rzeczywistym kinową jakość renderowania w najbardziej wymagających wizualnie grach.

DLSS AI Boost

Przyspieszenie DLSS dzięki SI

NVIDIA DLSS to przełomowa technologia renderingu SI, która zwiększa liczbę klatek na sekundę dzięki dedykowanym rdzeniom Tensor w układach GPU GeForce RTX. DLSS zapewnia możliwość zwiększenia ustawień gry i rozdzielczości, co przekłada się na niesamowite wrażenia wizualne.

Reflex Low Latency

Niskie opóźnienia Reflex

Krócej namierzaj cele, szybciej reaguj i zwiększ precyzję celowania dzięki rewolucyjnemu zestawowi technologii do pomiaru i optymalizacji opóźnień systemu. NVIDIA Reflex zapewnia najniższą latencję i najlepszą responsywność.

Accelerate image

Przyspiesz swoją naukę

Laptopy z układami GeForce zapewniają akcelerację GPU dla najlepszych aplikacji wykorzystywanych w inżynierii, informatyce, naukach o danych i ekonomii. Przekłada się to na interaktywny rendering w czasie rzeczywistym w złożonych projektach i symulacjach, szybsze rozwiązania do przetwarzania obrazu i sygnału, a także daje możliwość opracowywania większych, dokładniejszych modeli z zakresu SI i analizy danych. Akceleracja układami GPU oznacza, że możesz ukończyć pracę szybciej, spędzając więcej czasu na nauce, a mniej na czekaniu.

Wydajność aplikacji STEM

Performance Graph Performance Graph

Inżynieria: test SOLIDWORKS GRCAD Black Owl przy 1080p (fps) | Sztuczna inteligencja: szkolenie zgodne z MLPerf TensorFlow/ResNet50 na WSL (obrazy/sek.) | Przeciętny laptop to Intel Core i9 12. generacji (inżynieria) lub R9 5900HX z grafiką Radeon (SI). Wydajność jest mierzona przy użyciu różnych systemów i będzie się różnić zależnie od modelu. Skontaktuj się z producentem w sprawie konkretnego modelu i specyfikacji.

Najlepsze aplikacje STEM wspierane przez laptopy GeForce

Ansys Autodesk Blender Creo Solid Works Enscape Lumen Mat Lab Microstation Py Torch R Programming Rapids Rhino Simulink Tensorflow Windows ML Unity Unreal Engine
Fast-track image

Przyspiesz wyobraźnię

Podkręć swoją kreatywność podczas nauki i po zajęciach dzięki platformie NVIDIA Studio z przyspieszonymi aplikacjami, technologią sterowników i ekskluzywnymi narzędziami, takimi jak NVIDIA Omniverse, Canvas i Broadcast. Laptopy NVIDIA RTX są wyposażone w dedykowane układy do akceleracji projektowania 3D, edytowania zdjęć i filmów. A dzięki SI możesz stosować zaawansowane efekty jednym kliknięciem. Niezależnie od tego, czy edytujesz filmy, strumieniujesz, grasz, czy po prostu poświęcasz więcej uwagi zadaniu domowemu – NVIDIA Studio usprawnia wszystko, co robisz.

NVIDIA studio

Wydajność dla twórców

Creator Graph Creator Graph Mobile

Sprzęt: test na laptopie NVIDIA Studio z GPU GeForce RTX 3060 oraz Intel Core i7 12. generacji, a także MacBook Pro 16” z M1 Pro. Wydajność jest mierzona przy użyciu różnych systemów i będzie się różnić zależnie od modelu. Skontaktuj się z producentem w sprawie konkretnego modelu i specyfikacji.

Oprogramowanie: benchmark Blender 3.1 OpenData z wykorzystaniem silników renderujących (odpowiednio) OptiX i Metal. Test eksportowania Adobe Premiere Pro wykonany za pomocą Adobe Media Encoder 14.3.2 z wykorzystaniem różnych sekwencji 4K z kombinacją typowych efektów. Test wydajności Adobe Photoshop 23.1.1 wykonany z zastosowaniem zaawansowanych efektów na zdjęciach RAW przy różnych rozdzielczościach.

Najlepsze aplikacje dla twórców przyspieszane przez laptopy z układami GeForce

Adobe After Effects Adobe Illustrator Adobe Lightroom Adobe Photoshop Adobe Premiere Pro Autodesk 3DS Max Autodesk Arnold Autodesk Maya Blender Chaos V-Ray DaVinci Resolve Enscape OBS Studio Redcine-X Pro Streamlabs Substance 3D Painter Unity Unreal Engine

Zoptymalizowana moc i wydajność

Oparte na technikach Max-Q

Laptop Icon

Smukłe i wydajne

GeForce napędza najsmuklejsze wysokowydajne laptopy – sprzęt niezbędny dla studenta w ruchu. Dostępnych jest wiele modeli o grubości poniżej 20 mm i wadze poniżej 4 lb.

Battery Icon

Wydłużony czas pracy akumulatora

Technologia NVIDIA Advanced Optimus® i Battery Boost współpracują ze sobą, by wydłużyć czas pracy akumulatora, niezależnie od tego, czy uczysz się, czy grasz.

Hearing Icon

Cicha praca

Dzięki opartemu na SI algorytmowi trybu WhisperMode 2.0 nic nie rozprasza uwagi. Wystarczy podłączyć do zasilania i wybrać żądany poziom akustyki, aby uzyskać cichą pracę i najlepszą możliwą wydajność.