nvidia back to school visual

Ucz się, graj, twórz. Z przyspieszeniem.

Zyskaj pomoc SI od NVIDIA.

Skonfiguruj teraz

Komputery stacjonarne z układami NVIDIA® GeForce RTX™ z serii 40 i laptopy Studio wykorzystują moc sztucznej inteligencji, aby pomóc Ci osiągnąć więcej w grach, pracy kreatywnej i nauce. Nadaj najnowszym grom nowy wymiar dzięki realistycznej grafice wspieranej przez SI, uzyskaj dostęp do ekskluzywnej platformy NVIDIA Studio z narzędziami i technologiami dla twórców i przyspiesz aplikacje STEM, aby szybciej wykonywać zadania szkolne. Ponadto technologie Max-Q optymalizują czas pracy na zasilaniu akumulatorowym, poziom hałasu i wydajność, umożliwiając tworzenie cieńszych i lżejszych konstrukcji, które pasują do stylu życia uczniów i studentów.

Zalecane dane techniczne

Vector R70A

Vector-R70A

Od 7 380 zł z podatkiem VAT i dostawą.

 • AMD Ryzen 7 7700X
 • Windows 11 Pro
 • ASUS® PRIME X670-P
 • Corsair VENGEANCE 32 GB, 4800 MHz KIT
 • 12 GB NVIDIA GEFORCE RTX 3060
 • 1 TB SOLIDIGM P41+ GEN 4 M.2

Vector Q40A

Vector-Q40A

Od 8 340 zł z podatkiem VAT i dostawą.

 • AMD Ryzen 9 7900X
 • Windows 11 Home
 • ASUS® PRIME X670-P
 • Corsair VENGEANCE 32 GB, 4800 MHz KIT
 • 8 GB NVIDIA GEFORCE RTX 4060 Ti
 • 1 TB SOLIDIGM P41+ GEN 4 M.2

Vector R80I

Vector-R80I

Od 10 320 zł z podatkiem VAT i dostawą.

 • Intel® Core™ i7-14700K
 • Windows 11 Pro
 • ASUS® PRIME Z790-P
 • Corsair VENGEANCE 32 GB, 4800 MHz KIT
 • 12 GB NVIDIA GEFORCE RTX 4070
 • 512 GB SOLIDIGM P41+ GEN 4 M.2

Zyskaj pomoc SI od NVIDIA.

Niezależnie od tego, czy zajmujesz się algorytmami SI, pokonujesz przeciwników, czy tworzysz swoje kolejne arcydzieło, SI pomoże Ci osiągnąć szczyt. To Twój zawsze gotowy asystent, który wspiera Cię na uczelni, wydobywając z Ciebie to, co najlepsze i pomagając Ci osiągnąć więcej. Dzięki aplikacjom i narzędziom z akceleracją SI możesz robić rzeczy, które kiedyś wydawały się niemożliwe. Od Ciebie zależy, gdzie pójdziesz dalej.

Ucz się szybciej

Study Faster Chart

Względna wydajność

Enscape z DLSS w rozdzielczości 1080p na układzie GPU RTX 4060 do laptopów (GPU TGP – 80 W).

Graj szybciej

Względna wydajność

Portal z RTX w rozdzielczości 1080p, ustawieniach Ultra Quality, trybie DLSS 3 Frame Generation Quality na układzie GPU RTX 4060 do laptopów (GPU TGP – 80 W).

Twórz szybciej

Względna wydajność

D5 Render z DLSS 3 Frame Generation i Super Resolution na układzie GPU RTX 4060 do laptopów (GPU TGP – 80 W).

Z wykorzystaniem technologii NVIDIA Max-Q

Przenośne, ciche i wydajne laptopy

laptop icon

Smukłe i wydajne

Laptopy z układami GeForce to najsmuklejsze wysokowydajne rozwiązania na świecie, które idealnie sprawdzą się u studentów i uczniów w ruchu. Dostępnych jest wiele modeli o grubości poniżej 20 mm i wadze poniżej 2 kg.

battery icon

Wydłużony czas pracy akumulatora

Technologie NVIDIA Advanced Optimus® i Battery Boost współpracują ze sobą, aby przedłużyć czas pracy na zasilaniu akumulatorowym.

speaker icon

Cicha praca

Nic Cię nie rozproszy dzięki opartemu na SI algorytmowi trybu WhisperMode. Po prostu podłącz zasilanie i wybierz żądany poziom głośności, aby uzyskać najlepszą równowagę między akustyką a wydajnością.

Przyspiesz swoją naukę

Układy GPU GeForce RTX z serii 40 do laptopów zwiększają wydajność najpopularniejszych aplikacji wykorzystywanych w inżynierii, architekturze, informatyce, analizie danych, ekonomii i wielu innych dziedzinach. Przekłada się to na płynniejsze projektowanie i modelowanie 3D, szybsze trenowanie algorytmów SI i wykonywanie symulacji, a także tworzenie dokładniejszych modeli uczenia maszynowego. Układy GPU GeForce do laptopów zapewnią moc obliczeniową niezbędną do nauki na każdym poziomie. Wyjdź poza pracownię komputerową, szybciej odrabiaj zadania domowe i ucz się, gdziekolwiek chcesz, mając jeden komputer, który spełnia wszystkie Twoje potrzeby.

nvidia studio laptop

Wydajność aplikacji STEM

Przeciętny laptop

Wydajność aplikacji STEM

Inżynieria: test SOLIDWORKS MicroMax w 1080p (kl./s) | Sztuczna inteligencja: trenowanie sieci TensorFlow/ResNet50 zgodnie z wytycznymi MLPerf w podsystemie WSL (obrazy/s) | Nauka o danych: RAPIDS z 100K/200K próbek | Przeciętny laptop to Intel Core i7 13. generacji.

Najlepsze aplikacje STEM wspierane przez laptopy GeForce

stem apps

Włącz się do gry

Karty graficzne GeForce RTX z serii 40 napędzają najszybsze na świecie laptopy, pozwalając cieszyć się najnowszymi i najlepszymi grami. Doświadcz najbardziej realistycznej i immersyjnej grafiki dzięki ray tracingowi oraz niebywałego skoku wydajności dzięki technice DLSS 3 opartej na SI. Wykorzystaj najniższe opóźnienia systemu oraz najlepszą responsywność, aby zawsze być o krok przed rywalami.

dlss games

Wydajność w grach

GeForce RTX 4060 Laptop GPU

Average Laptop

Gaming performance chart

RTX ON (ray tracing, DLSS i DLSS 3 Frame Generation), gdy jest to możliwe. Przeciętny laptop nie obsługuje tych funkcji.

Układ graficzny procesora Intel Core i9 kontra układ GPU GeForce 4060 do laptopów (GPU TGP – 80 W).
Średnia liczba klatek na sekundę w rozdzielczości 1080p. Ustawienia jakości – ultra, ray tracingu – ultra, tryb DLSS – „Quality”. Ustawienia w Fortnite: 1080p, jakość graficzna – epicka, ray tracing – włączony, tryb DLSS – „Quality”.

DLSS 3

Pomnóż wydajność dzięki SI

Doświadcz niebywałego skoku wydajności dzięki technice DLSS 3, rewolucyjnemu osiągnięciu w grafice opartej na SI. Technika DLSS 3, napędzana przez układy graficzne GeForce RTX z serii 40, wykorzystuje SI do tworzenia dodatkowych klatek o wysokiej jakości.

Ray Tracing

Hiperrealistycznie. Hiperszybko.

Dzięki mocy obliczeniowej laptopów RTX z serii 40 i trzeciej generacji rdzeni RT możesz cieszyć się niezwykłą szczegółowością wirtualnych światów jak nigdy wcześniej. Ray tracing symuluje zachowanie światła w prawdziwym świecie, zapewniając w czasie rzeczywistym kinową jakość renderowania w najbardziej wymagających wizualnie grach.

Nvidia Reflex

Zwycięstwo mierzone w milisekundach

Zestaw technologii NVIDIA Reflex zapewnia najniższe opóźnienia i najlepszą responsywność, zapewniając najwyższą przewagę nad konkurencją. Technologia Reflex, stworzona w celu optymalizacji i pomiaru opóźnień systemu, zapewnia szybsze namierzanie celu, krótsze czasy reakcji i najlepszą precyzję celowania w grach turniejowych.

Twoje pomysły – realizowane szybciej dzięki NVIDIA Studio

Laptopy GeForce RTX z serii 40 zapewniają najwyższą wydajność we wszystkich Twoich kreatywnych projektach. Wykorzystaj moc SI, aby z łatwością stosować zaawansowane efekty. Zyskaj wyłączny dostęp do pakietu narzędzi Studio, takich jak aplikacja NVIDIA Broadcast, która ułatwia tworzenie, współpracę lub naukę zdalną. Sterowniki NVIDIA Studio zapewniają stabilną i wydajną pracę, dzięki czemu możesz skupić się na swojej kreatywności. Niezależnie od tego, czy renderujesz modele 3D, edytujesz wideo 8K HDR RAW, czy chcesz wyróżnić się swoją pracą szkolną, możesz swobodnie realizować swoją wizję – i to w ekspresowym tempie.

nvidia-studio

Wydajność dla twórców

Krótsze czasy oczekiwania są lepsze

Average Laptop

creator performance chart

Sprzęt: przetestowano na laptopie NVIDIA Studio z układem GPU GeForce RTX 4060 do laptopów o maksymalnej mocy (TGP) 60 W, procesorze Intel Core i7 13. generacji oraz 14-calowym MacBooku Pro z układem M2 Pro.

Oprogramowanie: test wydajności programu Blender 3.1 OpenData z wykorzystaniem silników renderujących OptiX i Metal (w zależności od platformy). Całkowity czas kodowania w DaVinci Resolve (5 testów). Adobe Photoshop ACR Super Resolution.

Najlepsze aplikacje dla twórców przyspieszane przez laptopy z układami GeForce

creator apps

Wyłączne aplikacje i oprogramowanie Studio

Kreatywne narzędzia do nauki

nvidia-broadcast

Idź na całość i twórz transmisje na żywo

Aplikacja NVIDIA Broadcast przekształca przestrzeń roboczą w domowe studio, zmieniając kamery internetowe, mikrofony i głośniki w urządzenia najwyższej klasy dzięki mocy SI. Przenieś swoje transmisje na żywo, czaty głosowe i wideokonferencje na wyższy poziom dzięki efektom audio i wideo, takim jak usuwanie szumów, wirtualne tło i inne.

nvidia canvas

Użyj SI do malowania

Wykorzystaj SI, aby przekształcić proste pociągnięcia pędzlem w realistyczne pejzaże dzięki aplikacji NVIDIA Canvas. Szybko twórz obrazy tła lub przyspiesz eksplorację własnej koncepcji, aby poświęcić więcej czasu na wizualizację pomysłów. Dzięki rozwiązaniom wykorzystującym sztuczną inteligencję w aplikacji Canvas twórcze możliwości Twojego zespołu projektowego są nieograniczone.

nvidia broadcast

Połącz swoje kreatywne światy

Połącz swoje ulubione aplikacje firm Autodesk, Adobe, Epic i innych producentów z rozwiązaniami NVIDIA Omniverse™, aby otworzyć przed sobą zupełnie nowy świat szybkości i możliwości. Niezależnie od tego, czy tworzysz filmy animowane, czy zapierające dech w piersiach cyfrowe dzieła sztuki i projekty, rozwiązania Omniverse działające na laptopach Studio to najlepszy sposób na przyspieszenie przepływu swojej pracy twórczej.

nvidia pegi

©© 2023 NVIDIA Corporation. NVIDIA, logo NVIDIA, GeForce, GeForce Experience, GeForce RTX i G-SYNC są zastrzeżonymi znakami towarowymi i/lub znakami towarowymi firmy NVIDIA Corporation w Stanach Zjednoczonych i innych krajach.