nvidia 4070

GeForce RTX 4060 Ti

Wcielenie szybkości

Graj, streamuj, twórz. Karty graficzne GeForce RTX 4060 Ti i RTX 4060 pozwalają cieszyć się najnowszymi grami i aplikacjami dzięki wyjątkowo wydajnej architekturze NVIDIA Ada Lovelace. Doświadcz niezwykłej rozgrywki wspomaganej przez sztuczną inteligencję z technikami ray tracingu i DLSS 3, a także zwiększ swoją kreatywność i produktywność dzięki platformie NVIDIA Studio.

Skonfiguruj teraz

*Zdjęcie służy wyłącznie celom ilustracyjnym. Skonfigurowany komponent może różnić się w zależności od marki, wyglądu i specyfikacji sprzętu

Zalecane dane techniczne

Talon Supreme

Talon-Supreme

Od 7 060 zł z podatkiem VAT i dostawą.

 • AMD Ryzen 7 7700
 • Windows 11 Home
 • GIGABYTE X670 AORUS ELITE AX
 • Corsair VENGEANCE 16 GB, 5200 MHz
 • AMD RADEON™ RX 7600 XT 16GB

Talon Spark

Talon-Spark

Od 7 890 zł z podatkiem VAT i dostawą.

 • Intel® Core™ i5-14600K
 • Windows 11 Home
 • GIGABYTE Z790 UD
 • Corsair VENGEANCE 16 GB, 5200 MHz
 • 8 GB NVIDIA GEFORCE RTX 4060 Ti

Pulsar Pro

Pulsar-Pro

Od 12 220 zł z podatkiem VAT i dostawą.

 • Intel® Core™ i7-14700K
 • Windows 11 Home
 • ASUS® ROG STRIX Z790-F GAMING WIFI II
 • Corsair VENGEANCE RGB 32 GB, 5600 MHz
 • 16 GB NVIDIA GEFORCE RTX 4070 Ti SUPER

Najlepsza platforma dla graczy i twórców

Napędzany przez układy GeForce RTX z serii 40 i technologię DLSS 3

nvidia 4070

Nowe multiprocesory strumieniowe

Nawet 2-krotnie większa wydajność i efektywność energetyczna

Rdzenie Tensor czwartej generacji

Do 4 razy większa wydajność z DLSS 3 vs. wymuszony rendering

Rdzenie RT trzeciej generacji

Nawet 2-krotna wydajność ray tracingu

nvidia-chip

Najnowocześniejsze układy graficzne

Architektura NVIDIA Ada Lovelace

nvidia-immersive

Realistyczna i wciągająca grafika

Dedykowane rdzenie Ray Tracing

nvidia-dlss3

Wydajność akcelerowana SI

#NVIDIA DLSS 3

nvidia-reflex

Responsywność dająca przewagę

Platforma NVIDIA Reflex z niskimi opóźnieniami

nvidia-encode

Stworzone do strumieniowania na żywo

Enkoder NVIDIA Encoder

nvidia-broadcast

Głos i wideo wspomagane przez SI

RTX Video Super Resolution i NVIDIA Broadcast

nvidia-studio

Przyspiesz swoją kreatywność

Nvidia Studio

nvidia-drivers

Wydajność i niezawodność

Sterowniki Game Ready i Studio

Śledzenie promieni

Hiperrealistycznie. Hiperszybko.

Architektura Ada uwalnia pełen potencjał ray tracingu, który symuluje zachowanie światła w świecie rzeczywistym. Dzięki mocy serii RTX 40 i rdzeni RT trzeciej generacji możesz doświadczyć niesamowicie szczegółowych wirtualnych światów jak nigdy dotąd.

rtx on

NVIDIA DLSS 3

Mnożnik wydajności napędzany przez SI.

DLSS to rewolucyjny przełom w grafice napędzanej przez sztuczną inteligencję, który ogromnie zwiększa wydajność. Technika DLSS 3, czerpiąca siłę z nowych rdzeni Tensor czwartej generacji i akceleratora przepływu optycznego w układach graficznych GeForce RTX 40, wykorzystuje SI do tworzenia dodatkowych klatek o wysokiej jakości.

rtx on
rtx on

NVIDIA Reflex

Zwycięstwo mierzone w milisekundach.

Technika NVIDIA Reflex i karty graficzne GeForce RTX z serii 40 zapewniają najniższe opóźnienia i najlepszą responsywność, stwarzając absolutną przewagę podczas rozgrywki. Technika Reflex, stworzona w celu optymalizacji i pomiaru opóźnień systemu, pozwala szybciej namierzać cel, zapewnia krótszy czas reakcji i najlepszą precyzję celowania w grach turniejowych.

Najlepsze narzędzia dla branży kreatywnej.

nvidia-studio

NVIDIA Studio

Najlepsze narzędzia dla branży kreatywnej.

Wznieś projekty kreatywne na wyższy poziom dzięki NVIDIA Studio. Oparte na nowym, dedykowanym sprzęcie karty RTX z serii 40 udostępniają niezrównany poziom wydajności w renderingu 3D, edycji wideo i projektowaniu graficznym. Ciesz się bogatymi funkcjami akceleracji platformy RTX w najlepszych aplikacjach kreatywnych, światowej klasy sterownikami NVIDIA Studio zaprojektowanymi pod kątem zapewnienia maksymalnej stabilności oraz zestawem wyjątkowych narzędzi, które zaprzęgają moc platformy RTX wspomaganej SI do organizacji zadań twórczych.

nvidia encoder

NVIDIA Encoder

Strumieniowanie jak z marzeń

Porwij swoich widzów dzięki niesamowitej grafice oraz niezakłócanej transmisji na żywo w najwyższej jakości. Karty GeForce RTX z serii 40, korzystając z enkodera NVIDIA ósmej generacji (NVENC), wprowadzają nową erę transmitowania w wysokiej jakości dzięki obsłudze kodowania kolejnej generacji – AV1 – zaprojektowanego z myślą o zapewnieniu wyższej wydajności niż kodowanie H.264, obsługując fenomenalnie strumieniowanie w wyższych rozdzielczościach. Co więcej, wyjątkowe optymalizacje w aplikacjach do strumieniowania na żywo pozwolą zawsze zapewnić Twojej widowni to, co najlepsze.

nvidia broadcast

NVIDIA Broadcast

Twoje domowe studio napędzane SI.

Aplikacja NVIDIA Broadcast przekształca dowolne pomieszczenie w domowe studio – wznosząc na wyższy poziom transmisje na żywo, rozmowy głosowe i wideo dzięki potężnym efektom wykorzystującym SI, takim jak usuwanie szumów, wirtualne tło i nie tylko.

nvidia omniverse

NVIDIA Omniverse

Połącz swoje kreatywne światy z wszechświatem możliwości

NVIDIA Omniverse™ to platforma współpracy w zakresie projektowania 3D w ramach zestawu narzędzi NVIDIA Studio dla twórców. Przyspiesz tok pracy, połącz aplikacje i zasoby, aby szybko urzeczywistnić swoje pomysły.

nvidia canvas

NVIDIA Canvas

Aplikacja, która w malarstwie stawia na SI

Użyj SI, aby przekształcić proste pociągnięcia pędzlem w realistyczne pejzaże. Szybko stwórz obraz tła lub przyspiesz poszukiwanie koncepcji, aby poświęcić więcej czasu na wizualizację pomysłów.

Dodatkowe funkcje i korzyści

nvidia drivers

Sterowniki gotowe do gry

Sterowniki GeForce Game Ready zapewniają najlepsze wrażenia w ulubionych grach. Zostały precyzyjnie dostrojone we współpracy z twórcami oprogramowania i szeroko przetestowane na tysiącach konfiguracji sprzętowych dla zapewnienia maksymalnej wydajności i niezawodności.

geforce-experience

GeForce Experience

Nagrywaj i udostępniaj znajomym filmy, zrzuty ekranu i transmisje na żywo. Aktualizuj sterowniki i optymalizuj ustawienia w swoich grach. Wszystko to jest możliwe dzięki oprogramowaniu GeForce Experience. To niezbędna aplikacja towarzysząca Twojej karcie graficznej GeForce.

nvidia gsyc

Nvidia G-Sync

Uzyskaj płynną, wolną od przycinania rozgrywkę przy wysokiej częstotliwości odświeżania, a także obrazu HDR i więcej. To najlepszy sposób wyświetlania obrazu w grach i podstawowy sprzęt dla entuzjastów grania.

nvidia ansel

Nvidia Ansel

Dzięki trybowi fotografii w grze, który rejestruje zdjęcia w rozdzielczości 360, HDR i super rozdzielczości, możesz zmienić swoje zrzuty ekranu w dzieła sztuki.

nvidia virual reality

Wirtualna rzeczywistość

Najwyższa wydajność graficzna zapewnia najpłynniejsze i najbardziej wciągające wrażenia rzeczywistości wirtualnej.

nvidia Resizable bar

Technika interfejsu PCI-Express Resizable BAR

Resizable BAR to zaawansowana funkcja PCI Express, która umożliwia procesorowi dostęp do całego bufora ramki układu graficznego naraz, zwiększając wydajność w wielu grach.

nvidia pegi

© 2023 NVIDIA Corporation. NVIDIA, logo NVIDIA, GeForce, GeForce Experience, GeForce RTX i G-SYNC są zastrzeżonymi znakami towarowymi i/lub znakami towarowymi firmy NVIDIA Corporation w Stanach Zjednoczonych i innych krajach. Wszystkie pozostałe znaki towarowe i prawa autorskie przynależą do odpowiednich właścicieli.