GeForce RTX Laptopy z serii 30

Decydujące zagranie

Układy GPU NVIDIA® GeForce RTX™ z serii 30 napędzają najszybsze na świecie laptopy dla graczy i twórców. Powstały na podstawie architektury Ampere, 2. generacji układów RTX NVIDIA, aby zapewnić najbardziej realistyczną grafikę, wykorzystującą ray tracing, oraz najnowocześniejsze funkcje SI, takie jak NVIDIA DLSS. Ponadto techniki Max-Q uwalniają potęgę SI, co sprawia, że smukłe i wysokowydajne laptopy są szybsze i lepsze niż kiedykolwiek.

Skonfiguruj teraz

Zalecane dane techniczne

Elimina® 17 Ultra

Od 9 670 zł z podatkiem VAT i dostawą.

 • Matryca matowa 17,3" QHD 165Hz
 • Windows 11 Pro
 • Intel® Core™ i7-13620H
 • Corsair 32 GB, 3200 MHz
 • 8GB GeForce RTX 4070
 • SAMSUNG 990 PRO M.2 1 TB

RTX. It’s on.

Absolutnie doskonały ray tracing i SI

NVIDIA RTX to najbardziej zaawansowana platforma oferująca ray tracing i techniki SI, które rewolucjonizują sposób, w jaki gramy i tworzymy. Ponad 150 najlepszych gier i aplikacji korzysta z rozwiązań RTX, aby zapewnić realistyczną grafikę z niezwykłą wydajnością czy najnowocześniejsze funkcje SI, jak NVIDIA DLSS i NVIDIA Broadcast. RTX to nowy standard.

ZYSKAJ WYŻSZĄ WYDAJNOŚĆ DZIĘKI NVIDIA DLSS

MAKSIMUM FPS. MAKSIMUM JAKOŚCI. Z POTĘGĄ SI.

Zwiększ wydajność dzięki technice NVIDIA DLSS (Deep Learning Super Sampling). Rdzenie Tensor w układach GPU GeForce RTX są wyspecjalizowane pod kątem SI i zapewniają wzrost wydajności gier z zachowaniem bezkompromisowej jakości obrazu. Pozwala to podnieść poziom ustawień i rozdzielczość, aby uzyskać jeszcze lepsze wrażenia wizualne.

* Materiał zarejestrowany w 4K na komputerze stacjonarnym z kartą GeForce RTX z serii 30.

Bardziej wciągające wrażenia

Dzięki śledzeniu promieni możliwe jest naśladowanie tego, jak zachowuje się światło w prawdziwym świecie, dzięki czemu gracze i twórcy otrzymują najbardziej realistyczną i wciągającą grafikę. Seria GeForce RTX 30 posiada rdzenie RT drugiej generacji, aby zapewnić maksimum wydajności przy śledzeniu promieni.

Zoptymalizowana moc i wydajność

NVIDIA Max-Q to zestaw technik opartych na SI, które optymalizują działanie laptopów, aby zapewniać wysoką wydajność w smukłej formie.

 1. Dynamic Boost wykorzystuje SI do automatycznej optymalizacji rozdziału mocy między układ GPU, jego pamięć i procesor, aby zwiększyć wydajność.
 2. Battery Boost ustala optymalną równowagę między użyciem mocy przez układ GPU i procesor, rozładowywaniem akumulatora, jakością obrazu i częstotliwością renderowania klatek, aby zapewnić dłuższy czas pracy na zasilaniu akumulatorowym.
 3. CPU Optimizer umożliwia układowi GPU optymalizację wydajności, temperatury i poboru mocy procesora.
 4. WhisperMode wykorzystuje algorytmy oparte na SI do zarządzania prędkością wentylatorów w połączeniu z temperaturami procesora, układu GPU i systemu, aby zapewnić doskonały poziom ciszy i najwyższą możliwą wydajność.
 5. DLSS wykorzystuje przełomowy rendering SI, aby zapewnić ogromny wzrost wydajności przy tym samym poborze mocy i maksymalnej jakości obrazu.
 6. Advanced Optimus zapewnia długi czas pracy na zasilaniu akumulatorowym oraz płynną rozgrywkę bez zacinania i efektu rozchodzenia się obrazu dzięki G-SYNC.
 7. Resizable BAR daje procesorowi dostęp do całego bufora ramki układu graficznego naraz, zwiększając wydajność w grach.
 8. Optymalne ustawienia w grze zapewniają najlepszą równowagę między wydajnością i jakością obrazu. Następnie, z użyciem układu graficznego, procesora i wyświetlacza komputera, automatycznie konfigurowane są spersonalizowane ustawienia graficzne.

ZWYCIĘSTWO MIERZONE W MILISEKUNDACH

Rozwiązanie NVIDIA Reflex zapewnia absolutną przewagę podczas rozgrywki. Najniższe opóźnienia. Najlepsza responsywność, zapewniana przez laptopy z układami GeForce RTX z serii 30. Prędzej namierzaj cel, szybciej reaguj i zwiększ precyzję celowania dzięki rewolucyjnemu zestawowi technik pomiaru i optymalizacji opóźnień systemowych w grach turniejowych.

PODNIEŚ POZIOM KREATYWNEGO TWORZENIA

Wznieś swoje projekty kreatywne na nowy poziom dzięki laptopom z układami GeForce RTX z serii 30. Zapewniającym akcelerację SI w najlepszych aplikacjach twórczych. Wspieranym przez dedykowane sterowniki i wyjątkowe narzędzia platformy NVIDIA Studio. Zaprojektowanym, aby w rekordowo krótkim czasie zapewnić wyniki. Niezależnie od tego czy renderujesz złożone sceny 3D, edytujesz materiał wideo o wysokiej rozdzielczości, czy prowadzisz strumieniowanie na żywo, wykorzystując najlepsze kodowanie i najwyższą jakość obrazu, laptopy z układami GeForce RTX oferują wydajność, dzięki której możesz dać z siebie wszystko.

Stworzone do stremowania

Porwij swoich widzów dzięki niesamowitej grafice oraz płynnej i niezakłócanej transmisji na żywo. Układy GPU GeForce RTX oferują zaawansowane funkcje przesyłania strumieniowego dzięki enkoderowi NVIDIA (NVENC), zaprojektowanemu z myślą o zapewnieniu imponującej wydajności i jakości obrazu. Ponadto wyjątkowe optymalizacje ulubionych aplikacji do przesyłania strumieniowego pozwalają zawsze zapewnić widowni to, co najlepsze.

TWOJE DOMOWE STUDIO NAPĘDZANE SI

Aplikacja NVIDIA Broadcast przekształca dowolne pomieszczenie w domowe studio – wznosząc na wyższy poziom transmisje na żywo, rozmowy głosowe i konferencje wideo dzięki potężnym efektom wykorzystującym SI, takim jak usuwanie szumów, wirtualne tło i nie tylko.

Sterowniki gotowe do gry

Sterowniki GeForce Game Ready zapewniają najlepsze wrażenia w ulubionych grach. Zostały precyzyjnie dostrojone we współpracy z twórcami oprogramowania i szeroko przetestowane na tysiącach konfiguracji sprzętowych dla zapewnienia maksymalnej wydajności i niezawodności. Pozwalają również jednym kliknięciem zoptymalizować ustawienia w grze i udostępniają moc najnowszych technologii NVIDIA. To właśnie nazywamy Game Ready.

Wyposaż się do szkoły

Od zadań wiązanych z nauką, technologią, inżynierią, matematyką i analizą danych po SI, projektowanie i tworzenie treści – laptopy z układami GeForce RTX z serii 30 mogą sprostać nawet najtrudniejszym wyzwaniom. Przyspieszają wykonywanie operacji związanych z symulacją, modelowaniem i analizą danych, dzięki czemu idealnie nadają się dla uczniów i studentów, którzy wymagają większych możliwości od swojego laptopa. Oparte na SI funkcje przeznaczone do zdalnej nauki i współpracy ułatwiają łączenie się z wykładowcami i kolegami z grupy. Pracuj szybciej, ucz się mądrzej i w najlepszy sposób wykorzystaj okres edukacji dzięki platformie GeForce.

Dodatkowe funkcje

Wyświetlacze G-SYNC

Wyświetlacze NVIDIA® G-SYNC® są rygorystycznie testowane pod kątem utrzymywania najwyższych standardów. Ciesz się płynną rozgrywką, bez efektu rozchodzenia się obrazu, przy wysokich częstotliwościach odświeżania, aby zapewnić sobie niezrównaną wydajność.

Geforce Experience

Nagrywaj i udostępniaj znajomym najwspanialsze momenty ze swoich rozgrywek. Aktualizuj sterowniki i optymalizuj ustawienia w swoich grach. Wszystko to jest możliwe dzięki oprogramowaniu GeForce Experience. To niezbędna aplikacja towarzysząca Twojemu laptopowi opartemu na układach GeForce.

DIRECTX 12 ULTIMATE

Twórcy oprogramowania mogą teraz dodawać jeszcze bardziej niesamowite efekty graficzne w grach PC dla platformy Microsoft Windows. Układy GPU GeForce RTX oferują zaawansowane funkcje DX12, takie jak ray tracing oraz technika Variable Rate Shading (cieniowanie ze zmiennym współczynnikiem wypełnienia), umożliwiając stosowanie w grach ultrarealistycznych efektów wizualnych oraz zapewniając wyższe częstotliwości generowania klatek.

Wirtualna rzeczywistość

Najwyższa wydajność graficzna zapewnia najpłynniejsze i najbardziej wciągające wrażenia rzeczywistości wirtualnej.

Ansel

Dzięki trybowi fotografii w grze, który rejestruje zdjęcia w rozdzielczości 360, HDR i super rozdzielczości, możesz zmienić swoje zrzuty ekranu w dzieła sztuki.

Shadowplay

Teraz możesz rejestrować i udostępniać materiały wideo ze swoich rozgrywek, a także transmitować na żywo ich przebieg w serwisach YouTube, Twitch i Facebook. Technika NVIDIA ShadowPlay™ umożliwia transmitowanie materiałów wideo z minimalnym wpływem na wydajność, dzięki czemu nic nie umknie Ci podczas rozgrywki.

Skontaktuj się z producentem laptopa, aby uzyskać informacje na temat obsługi określonych technologii NVIDIA.

© 2022 NVIDIA Corporation. NVIDIA, the NVIDIA logo, GeForce, GeForce Experience, GeForce RTX, and G-SYNC are registered trademarks and/or trademarks of NVIDIA Corporation in the United States and other countries. All other trademarks and copyrights are the property of their respective owners.