GeForce RTX Laptopy z serii 30

Decydujące zagranie

Układy GPU GeForce RTX™ z serii 30 napędzają najszybsze na świecie laptopy dla graczy i twórców. Zbudowane są w oparciu o nagradzaną architekturę Ampere – 2. generację układów RTX NVIDIA – i wykorzystują nowe rdzenie RT, rdzenie Tensor oraz multiprocesory strumieniowe, aby zapewnić najbardziej realistyczną grafikę opartą na ray tracingu w czasie rzeczywistym oraz najnowocześniejsze funkcje SI. Laptopy z układami GeForce i nowymi technikami Max-Q 3. generacji wykorzystują SI i nowe optymalizacje systemowe, aby wysokowydajne laptopy gamingowe były szybsze i lepsze niż kiedykolwiek.

Skonfiguruj teraz

Zalecane dane techniczne

Elimina® Pro Spark

Od 5 920 zł z podatkiem VAT i dostawą.

 • Matryca matowa 17,3" Full HD 144Hz
 • Intel® Core™ i7-11800H
 • Corsair 16 GB, 2666 MHz
 • 4 GB GeForce RTX 3050
 • DYSK SSD 256 GB PCS PCIe M.2

Elimina® Pro Elite

Od 6 140 zł z podatkiem VAT i dostawą.

 • Matryca matowa 17,3" Full HD 144Hz
 • Intel® Core™ i7-11800H
 • Corsair 16 GB, 2666 MHz
 • 4 GB GeForce RTX 3050 Ti
 • DYSK SSD 512 GB PCS PCIe M.2

Valeon® Pro

Od 9 470 zł z podatkiem VAT i dostawą.

 • Matryca matowa 17,3" QHD
 • AMD Ryzen™ 9-5900HX
 • Corsair 16 GB, 2933 MHz
 • 8 GB GeForce RTX 3070
 • DYSK SSD 512 GB PCS PCIe M.2

Ionico® Ultra

Od 10 140 zł z podatkiem VAT i dostawą.

 • Matryca matowa 17,3" QHD
 • AMD Ryzen™ 9-5900HX
 • Corsair 32 GB, 2666 MHz
 • 8 GB GeForce RTX 3070
 • DYSK SSD 1 TB PCS PCIe M.2

Defiance® Ultra

Od 10 930 zł z podatkiem VAT i dostawą.

 • 17,3" matowy Full HD 144 Hz Pantone
 • Intel® Core™ i7-11800H
 • Corsair 16 GB, 2933 MHz
 • 16 GB GeForce RTX 3080 Max-Q
 • DYSK 1 TB SAMSUNG 970 EVO PLUS M.2

Ionico® Pro

Od 11 890 zł z podatkiem VAT i dostawą.

 • Matryca matowa 17,3" QHD
 • Intel® Core™ i7-11800H
 • Corsair 32 GB, 3200 MHz
 • 16 GB GeForce RTX 3080
 • 1 TB INTEL® 670p M.2

ARCHITEKTURA NVIDIA AMPERE

2. generacja

RDZENIE RT

2 RAZY WYŻSZA PRZEPUSTOWOŚĆ

3. generacja

Rdzenie Tensor

NAWET 2 RAZY WYŻSZA PRZEPUSTOWOŚĆ

Nowe

SM

2x FP32 Przepustowość

Śledzenie promieni

Technologia Ray Tracing to święty Graal w świecie kart graficznych dla graczy, symulująca fizyczne zachowanie światła, aby zapewnić renderowanie w czasie rzeczywistym o jakości kinowej nawet w najbardziej intensywnych pod względem wizualnym grach.

Akceleracja SI techniki DLSS

MAKSIMUM FPS. MAKSIMUM JAKOŚCI. Z POTĘGĄ SI.

NVIDIA DLSS to przełomowa technika renderingu oparta na SI, która zapewnia o 1,5* raza wyższą częstotliwość generowania klatek, korzystając z dedykowanych procesorów SI rdzeni Tensor układów GPU GeForce RTX™. Oferuje dodatkową wydajność, pozwalając zmaksymalizować ustawienia ray tracingu i zwiększyć rozdzielczości dla niewiarygodnych wrażeń wizualnych. Rewolucja SI dotarła do świata gier.

*Materiał zarejestrowany na karcie RTX 2060 przy rozdzielczości 3840 x 2160 i maksymalnych ustawieniach.

3. GENERACJA TECHNIK MAX-Q

Max-Q to systemowe podejście zapewniające wysoką wydajność w smukłych i lekkich laptopach gamingowych. Każdy aspekt laptopa, układu, oprogramowania, projektu płytki PCB, zasilania i parametrów termicznych jest zoptymalizowany pod kątem mocy obliczeniowej i wydajności. 3. generacja naszych technik Max-Q wykorzystuje SI i nowe optymalizacje systemowe, aby wysokowydajne laptopy gamingowe były szybsze i lepsze niż kiedykolwiek.

Dynamic Boost 2.0

Nowa, oparta na SI technika Dynamic Boost 2.0 automatycznie dostarcza niezbędną moc dla układu graficznego, jego pamięci oraz procesora, zapewniając bezprecedensowy wzrost wydajności. Sieci SI trybu Dynamic Boost 2.0 zarządzają mocą w oparciu o każdą generowaną klatkę, więc działanie laptopa jest stale optymalizowane pod kątem maksymalnej wydajności podczas gry i pracy twórczej.

WhisperMode 2.0

Technika WhisperMode 2.0 zapewnia nowy poziom zarządzania głośnością laptopów. Została przeprojektowana od podstaw i wbudowano ją w każdy laptop na poziomie systemu. Wybierasz żądany poziom głośności, a oparte na SI algorytmy trybu WhisperMode 2.0 zarządzają procesorem, kartą graficzną, temperaturami systemu i prędkościami wentylatorów, aby zapewnić cichą pracę i najlepszą możliwą wydajność.

RESIZABLE BAR

Resizable BAR to zaawansowana funkcja PCI Express, która umożliwia procesorowi dostęp do całego bufora ramki układu graficznego naraz, zwiększając wydajność w wielu grach.

DLSS

NVIDIA DLSS zapewnia ogromny wzrost wydajności przy zachowaniu tego samego poboru mocy dzięki wykorzystaniu rdzeni Tensor do przełomowego renderingu opartego na SI.

PODNIEŚ POZIOM KREATYWNEGO TWORZENIA

Wznieś swoje projekty kreatywne na nowy poziom dzięki laptopom z układami GeForce RTX z serii 30. Zapewniającym akcelerację SI w najlepszych aplikacjach twórczych. Wspieranym przez dedykowane sterowniki i wyjątkowe narzędzia platformy NVIDIA Studio. Zaprojektowanym, aby w rekordowo krótkim czasie zapewnić wyniki. Niezależnie od tego czy renderujesz złożone sceny 3D, edytujesz materiał wideo o wysokiej rozdzielczości, czy prowadzisz strumieniowanie na żywo, wykorzystując najlepsze kodowanie i najwyższą jakość obrazu, laptopy z układami GeForce RTX oferują wydajność, dzięki której możesz dać z siebie wszystko.

ZWYCIĘSTWO MIERZONE W MILISEKUNDACH

Rozwiązanie NVIDIA Reflex zapewnia absolutną przewagę podczas rozgrywki. Najniższe opóźnienia. Najlepsza responsywność, zapewniana przez laptopy z układami GeForce RTX z serii 30. Prędzej namierzaj cel, szybciej reaguj i zwiększ precyzję celowania dzięki rewolucyjnemu zestawowi technik pomiaru i optymalizacji opóźnień systemowych w grach turniejowych.

Transmitowanie oparte na SI

Przekształć swoją przestrzeń w mobilne studio. Aplikacja NVIDIA Broadcast przenosi na wyższy poziom transmisje na żywo, rozmowy głosowe i zdalne spotkania dzięki potężnym możliwościom SI, takim jak wirtualne tło i usuwanie szumu otoczenia. Akcelerowane układami GPU kodowanie zapewnia wydajność i jakość obrazu, pozwalając zaprezentować wszystkie najwspanialsze momenty w najdrobniejszych szczegółach. Laptopy z układami GeForce RTX z serii 30 zapewniają absolutnie doskonały komfort transmitowania podczas strumieniowania na żywo, pracy i zabawy – w każdej sytuacji.

Wyposaż się do szkoły

Od zadań wiązanych z nauką, technologią, inżynierią, matematyką i analizą danych po SI, projektowanie i tworzenie treści – laptopy z układami GeForce RTX z serii 30 mogą sprostać nawet najtrudniejszym wyzwaniom. Przyspieszają wykonywanie operacji związanych z symulacją, modelowaniem i analizą danych, dzięki czemu idealnie nadają się dla uczniów i studentów, którzy wymagają większych możliwości od swojego laptopa. Oparte na SI funkcje przeznaczone do zdalnej nauki i współpracy ułatwiają łączenie się z wykładowcami i kolegami z grupy. Pracuj szybciej, ucz się mądrzej i w najlepszy sposób wykorzystaj okres edukacji dzięki platformie GeForce.

6 MIESIĘCY CZŁONKOSTWA W USŁUDZE GEFORCE NOW™ NA POZIOMIE FOUNDERS

Przy zakupie nowego laptopa z układem GeForce RTX z 3060, 3070, 3080. Dzięki usłudze GeForce NOW ulepszysz nie tylko swój komputer gamingowy. Dostępna dla komputerów PC, Mac, Chromebooków i urządzeń mobilnych – usługa GeForce NOW zapewnia możliwość strumieniowania gier na wszystkich urządzeniach z doskonałą wydajnością RTX. Błyskawicznie uzyskaj dostęp do swoich gier PC ze sklepów STEAM, Epic Games i nie tylko. Posiadając subskrypcję Founders, masz priorytetowy dostęp do serwerów gamingowych, dłuższych sesji rozgrywki oraz RTX ON w obsługiwanych grach. Teraz to Twój GeForce NOW.

Dodatkowe funkcje

ADVANCED OPTIMUS

Technika Advanced Optimus umożliwia długi czas pracy na zasilaniu akumulatorowym, korzystając z rozwiązań Optimus, a także wciągającą rozgrywkę bez efektu zacinania się obrazu dzięki G-SYNC. Dodatkowo zmniejsza obciążenie systemu, zapewniając optymalną wydajność i niższe opóźnienia w ulubionych grach.

Inteligentne zarządzanie baterią

Technologia NVIDIA Optimus i Battery Boost™ współpracują ze sobą, aby wydłużyć czas pracy na baterii, niezależnie od tego, czy pracujesz, czy grasz.

DIRECTX 12 ULTIMATE

Twórcy oprogramowania mogą teraz dodawać jeszcze bardziej niesamowite efekty graficzne w grach PC dla platformy Microsoft Windows. Układy GPU GeForce RTX oferują zaawansowane funkcje DX12, takie jak ray tracing oraz technika Variable Rate Shading (cieniowanie ze zmiennym współczynnikiem wypełnienia), umożliwiając stosowanie w grach ultrarealistycznych efektów wizualnych oraz zapewniając wyższe częstotliwości generowania klatek.

Geforce Experience

Rejestruj i udostępniaj znajomym materiały wideo dzięki NVIDIA Shadowplay, zrzuty ekranowe dzięki NVIDIA Ansel oraz transmituj przebieg swoich rozgrywek. Aktualizuj sterowniki i optymalizuj ustawienia w swoich grach. Wszystko to jest możliwe dzięki oprogramowaniu GeForce Experience. To niezbędna aplikacja towarzysząca Twojemu laptopowi opartemu na układach GeForce.

Sterowniki gotowe do gry

Uzyskaj najwyższy poziom wydajności i możliwie jak najpłynniejszą rozgrywkę od momentu rozpoczęcia gry.

Wirtualna rzeczywistość

Najwyższa wydajność graficzna zapewnia najpłynniejsze efekty i najbardziej wciągające wrażenia w rzeczywistości wirtualnej.

Skontaktuj się z producentem laptopa, aby uzyskać informacje na temat obsługi określonych technologii NVIDIA.

© 2021 NVIDIA Corporation. NVIDIA, logo NVIDIA, GeForce, GeForce Experience, GeForce RTX i G-SYNC są zarejestrowanymi znakami handlowymi i/lub znakami towarowymi NVIDIA Corporation w Stanach Zjednoczonych i innych krajach. Wszystkie pozostałe znaki towarowe i prawa autorskie przynależą do odpowiednich właścicieli.