AMD Ryzen serii 3000

Wykute z najlepszego krzemu

Procesory AMD Ryzen™ 3. generacji. Większa wydajność. Ekskluzywne technologie. Zaprojektowane, aby wygrywać.

Zaprojektowane, aby inspirować i dawać nowe możliwości graczom, streamerom i twórcom. Procesory AMD z serii Ryzen™ 3000 to najbardziej zaawansowane na świecie1 procesory do komputerów stacjonarnych, nie tylko wykonują obliczenia, ale zostały zaprojektowane po to, aby wygrywać.

Skonfiguruj teraz

AMD Ryzen™ 9 3950X

Najbardziej wydajny 16-rdzeniowy procesor do komputerów stacjonarnych na świecie

Zaprojektowany, aby inspirować i wspierać graczy, streamerów i twórców. AMD Ryzen™ 9 3950X ma nie tylko działać – ma zwyciężać. Różnice między procesorami dla najlepszych graczy i zawodowych twórców treści cyfrowych zacierają się dzięki najbardziej zaawansowanemu procesorowi na świecie bazującemu na 7-nanometrowej architekturze „Zen 2”. Procesor AMD Ryzen 9 3950X oferuje teraz 16 rdzeni i 32 wątki i jest gotów do tworzenia, grania i wszystkiego innego, czego potrzebujesz.

Najwyższa wydajność

Wyższe prędkości, więcej pamięci i szersza przepustowość niż w poprzedniej generacji. Procesory AMD Ryzen™ 3. generacji z architekturą „Zen 2” 2 opartą na rdzeniu wykonanym w technologii 7 nm wyznaczają standardy wysokiej wydajności: ekskluzywna technologia produkcji, przełomowa przepustowość procesora i rewolucyjna ogólna wydajność w grach. Od samego początku procesory AMD Ryzen™ 3. generacji były projektowane zgodnie z filozofią, aby przełamywać oczekiwania i wyznaczać nowy standard wydajnych procesorów dla graczy. I to się właśnie dzieje.

Niezrównana technologia

Procesory AMD Ryzen™ 3. generacji są zbudowane przy użyciu najbardziej zaawansowanej na świecie technologii 7 nm. W połączeniu z chłodzeniem Wraith procesory AMD Ryzen™ zapewniają zwycięską wydajność w grach, a jednocześnie utrzymują zadziwiająco niską temperaturę i cichą pracę zestawu podzespołów. Inteligencja sieci neuronowej zaimplementowana w procesorach Ryzen pozwala dostosować ich pracę do procesów obciążenia. To korzyść, jaką zyskujesz, posiadając najbardziej zaawansowany na świecie procesor dla graczy.

Nadzwyczajna innowacja

Procesory AMD Ryzen 3. generacji obsługują pierwszą na świecie transmisję danych PCIe® w wersji 4.0, umożliwiając korzystanie z najbardziej zaawansowanych dostępnych technologii płyt głównych, kart graficznych i pamięci masowej. Procesory AMD Ryzen™ 3. generacji są również wstecznie kompatybilne4 z poprzednimi generacjami płyt głównych, oferując bezprecedensowy wskaźnik wartości i bezkompromisową wydajność.

Granie w rozdzielczości 1080p zaczyna się tutaj

Będące częścią serii Ryzen 3000, procesory AMD Ryzen™ 2. generacji do komputerów stacjonarnych z kartą graficzną Radeon™ oferują szybką zintegrowaną kartę graficzną. Łączą potężne procesory Ryzen™ z wydajną kartą graficzną Radeon™ o wysokiej wydajności dla graczy, a wszystko to bez potrzeby stosowania oddzielnej karty graficznej. Kup procesor AMD Ryzen 2. generacji z kartą graficzną Radeon, aby dołączyć do milionów graczy na komputerach PC na całym świecie.

Dokończ zadania

Po skończeniu gry przejdź do zadań służbowych bez wysiłku, korzystając z procesorów AMD Ryzen™ 2. generacji z kartą graficzną Radeon™, które są częścią serii AMD Ryzen 3000. Aplikacje biurowe, edycja zdjęć, przeglądanie stron internetowych i oglądanie najlepszych streamerów to pestka dzięki niesamowitemu wielowątkowemu przetwarzaniu procesów. Procesory AMD Ryzen™ z kartą graficzną Radeon™ mają wystarczającą moc, aby zapewnić wydajność dla uzyskania wysokiego realizmu, który możesz podziwiać na własne oczy.

Procesory AMD z serii Ryzen™ 3000 zapewniają niezrównane technologie zapewniające wyjątkową wydajność. Doświadcz zalet technologii Precision Boost Overdrive 5, Precision Boost 2, Pure Power i AMD StoreMI i wykorzystaj wszystkie te technologie i nie tylko dzięki procesorom AMD Ryzen™ z serii 3000. Otwórz nowy świat możliwości dla graczy i produktywności.

 1. Specyfikacje procesorów Ryzen 3. generacji na dzień 2 stycznia 2018 r. Od 7 stycznia 2019 roku najnowsze procesory AMD Ryzen 2. generacji i najnowsze procesory Intel Core 9. generacji używają interfejsu PCIe Gen3 (https://ark.intel.com/products/186605/Intel-Core-i9-9900K-Processor-16M-Cache-up-to-5-00-GHz). RZ3-2
 2. Dane produkcyjne dla procesorów AMD Ryzen 3. generacji na dzień 2 stycznia 2018 r. Od 7 stycznia 2019 roku najnowsze procesory AMD Ryzen 2. generacji do komputerów stacjonarnych są produkowane w technologii 12 nm, a najnowsze procesory Intel Core dziewiątej generacji w technologii 14 nm (https://ark.intel.com/products/186605/Intel -Core-i9-9900K-Processor-16M-Cache-up-to-5-00-GHz-). Oczekuje się, że Intel nie będzie produkować w niższym węźle technologicznym aż do premiery procesorów AMD do komputerów stacjonarnych 3. generacji (https://newsroom.intel.com/news-releases/supply-update/#gs. Jg2E7sI1). RZ3-1
 3. Podkręcania pamięci spowoduje utratę wszelkich gwarancji na produkty AMD, nawet jeśli takie podkręcanie jest włączone za pośrednictwem sprzętu i/lub oprogramowania firmy AMD. Taka praktyka również może spowodować unieważnienie gwarancji oferowanych przez producenta systemu, sprzedawcę detalicznego lub dostawcę płyty głównej. Użytkownicy przyjmują na siebie wszelkie ryzyko i odpowiedzialność, które mogą wynikać z podkręcania szybkości pamięci, w tym między innymi awarię lub uszkodzenie pamięci RAM/sprzętu, obniżoną wydajność systemu i/lub utratę, uszkodzenie danych lub ich podatność na ataki. GD-112
 4. Funkcjonalność magistrali PCIe w wersji 4 rozpoczyna się od chipsetu AMD x570 i płyt głównych zgodnych z AMD x570; funkcja nie jest wstecznie kompatybilna z poprzednimi generacjami płyt głównych lub chipsetów.
 5. Technologia Precision Boost Overdrive wymaga procesora z serii AMD Ryzen Threadripper, AMD Ryzen 5 3000, AMD Ryzen 7 3000 lub AMD Ryzen 9 3000 oraz płyty głównej kompatybilnej z co najmniej jednym z tych procesorów. Ponieważ technologia Precision Boost Overdrive umożliwia działanie procesora poza wartościami określonymi w specyfikacji i poza ustawieniami fabrycznymi, użycie tej funkcji unieważnia gwarancję produktu AMD, a także może unieważnić gwarancje oferowane przez producenta zestawu podzespołów lub sprzedawcę. GD-135
 6. *Oferta dostępna za pośrednictwem uczestniczących sprzedawców w przypadku kwalifikowanych zakupów dokonanych od 1 lipca 2019 r. do 10 marca 2020 r. lub po wyczerpaniu puli kodów kuponowych w zależności od tego, co nastąpi wcześniej. Loterii nie można przeprowadzać tam, gdzie jest to zabronione. Pełny regulamin oferty znajduje się na stronie www.amdrewards.com/terms. Game Pass na PC: ponad 100 gier na komputery PC dostępnych od sierpnia 2019 r. Gra Gears 5 dostępna jesienią 2019 r. Kod Game Pass należy wykorzystać do 30 czerwca 2020 r. Ograniczenie do jednej promocyjnej 3-miesięcznej subskrypcji na jedno konto Microsoft w okresie 12 miesięcy. Wymagana jest aplikacja Xbox (beta) i system Windows 10 (z aktualizacjami). Obowiązują ograniczenia wiekowe i wymagania systemowe. Katalog gier zmienia się z upływem czasu. Dowiedz się więcej na stronie Xbox.com/gamepass.

  Okres trwania kampanii rozpoczyna się 1 lipca 2019 r. i kończy 30 maja 2020 r. lub po wyczerpaniu puli kodów kuponowych, w zależności od tego, co nastąpi wcześniej. Kwalifikujący się produkt marki AMD musi zostać zakupiony w okresie trwania kampanii. Oferta jest nieważna w krajach, w których jest zabroniona.

  Gra Gears 5 ma ocenę „M” (dla osób dorosłych) wg kategorii ESRB, a wg kategorii PEGI nie ma jeszcze wystawionej oceny. Może zawierać treści nieodpowiednie dla dzieci. Skonsultuj się z organizacją ESRB.org, PEGI.info lub z lokalną organizacją zajmującą się klasyfikacją gier.

  Portions © 2019 Microsoft. Microsoft, Gears of War i Xbox są znakami towarowymi grupy firm należących do firmy Microsoft.

  © 2019 Advanced Micro Devices Inc. Wszystkie prawa zastrzeżone. AMD, logo AMD Arrow, Ryzen, Radeon i ich kombinacje są znakami towarowymi firmy Advanced Micro Devices Inc.

Zalecane dane techniczne