Czas renderowania nie ma już znaczenia

Wykute z najlepszego krzemu

AMD Ryzen™ Threadripper™ 3. generacji — najpotężniejszy procesor do komputerów stacjonarnych dla twórców*.

Skończ z długim renderowaniem. Realizuj swoje wizje, korzystając z najpotężniejszego na świecie procesora do komputerów stacjonarnych*.

Skonfiguruj teraz

Zarządzaj swoim czasem

Przestań martwić się nadchodzącymi terminami projektów. Oto procesor Threadripper™ — przeznaczony dla wszystkich osób zajmujących się twórczością, komponowaniem, renderowaniem, kodowaniem i dostarczaniem projektów. Uzyskaj bezprecedensową wydajność podczas pracy wielozadaniowej, by edytować nagrania, animować postaci i dopracowywać projekty bez poświęcania swojej wizji.

Rozgrywka bez ograniczeń

Teraz już istnieje procesor, którego wydajność pozwala streamować rozgrywki bez utraty płynności obrazu. Wystarczająco potężny, aby zrealizować każdą wizję w trzech wymiarach. Na tyle szybki, by kompilować kod podczas rozgrywki.

Jedyna platforma dla najwydajniejszego komputera

Procesory AMD Ryzen™ Threadripper™ 3. generacji w połączeniu z nową platformą komputerów stacjonarnych TRX40 wyróżniają się najwyższą wydajnością i możliwością rozbudowy — w tym kompatybilnością ze standardem łączności PCIe® 4.0 nowej generacji, którego procesory konkurencji jeszcze nawet nie obsługują.

Bezkonkurencyjna architektura dostępna tylko w AMD

Do edytowania, tworzenia, intensywnego grania, modelowania i projektowania potrzebny jest komputer stacjonarny o wydajniejszym układzie chłodzenia, cichej pracy i większej szybkości. Procesory AMD Ryzen™ Threadripper™ 3. generacji z innowacyjnym i zaawansowanym technologicznie 7-nanometrowym rdzeniem „Zen 2”, dostępnym tylko w AMD, spełniają wszystkie te wymogi.

*Testy przeprowadzono 7 października 2019 r. w ośrodku AMD Performance Labs w celu porównania procesorów AMD Ryzen™ Threadripper™ 3970X oraz AMD Ryzen™ Threadripper™ 3960X względem procesorów Intel© Core™ i9-9980XE w teście porównawczym Cinebench R20 nT. Uzyskane wyniki mogą się od siebie różnić. CPK-02

© 2019 IPerion, LLC. Wydawcą i dystrybutorem gier jest firma 2K. Nazwy Gearbox i Borderlands oraz logo Gearbox Software i Borderlands to zarejestrowane znaki towarowe używane dzięki uprzejmości firmy Gearbox Software, LLC. Nazwa 2K i logo 2K to znaki towarowe firmy Take-Two Interactive Software, Inc. Wszelkie prawa zastrzeżone.

© 2019 Advanced Micro Devices, Inc. Wszelkie prawa zastrzeżone. AMD, Ryzen, Threadripper, logo AMD Arrow i ich kombinacje są znakami towarowymi firmy Advanced Micro Devices, Inc. PCIe jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy PCI-SIG Corporation. „Zen 2” to nazwa kodowa architektury AMD i nie jest to nazwa własna produktu.

Zalecane dane techniczne