AMD Radeon RX 5700 Series

Nagnij zasady

Zaprojektowany od podstaw z myślą o wyjątkowej wydajności w rozdzielczości 1440p i bardzo realistycznej grze.

Naginanie zasad tworzy wspaniałe wrażenia dla graczy. Procesory graficzne AMD Radeon™ serii RX 5700 są wspierane przez nową architekturę RDNA i zostały zaprojektowane od podstaw z myślą o wyjątkowej wydajności w rozdzielczości 1440p i znakomitej energooszczędności w grach o wysokim poziomie realizmu.

Skonfiguruj teraz

Graj w Gears 5 i ponad 100 innych gier na komputery PC**

Kup wybrane karty graficzne AMD Radeon™ lub procesory Ryzen™ i otrzymaj 3-miesięczny Xbox Game Pass na komputery PC.

Dowiedz się więcej

AMD Radeon™ RX 5700 XT GPU

Procesor graficzny AMD Radeon RX 5700 XT sprawdza się tak samo dobrze, jak się prezentuje. Wzbogać swoją stację bojową o metalowy egzoszkielet do rozpraszania ciepła, połączony z odnowionym konturem sylwetki i precyzyjnie wykończonymi akcentami. Naginanie zasad tworzy wspaniałe wrażenia dla graczy. Wykorzystaj wiodące w branży technologie i ciesz się potężną, przyspieszoną grą dostosowaną do Twoich potrzeb.

Architektura RDNA dla nowych ekstremów

Procesory graficzne z serii Radeon RX 5700 są wspierane przez nową architekturę RDNA, serce zaawansowanego procesu technologicznego 7 nm firmy AMD. Architektura RDNA zawiera do 40 całkowicie przeprojektowanych jednostek obliczeniowych zapewniających niesamowitą wydajność i do 4 razy więcej ulepszonych instrukcji IPC – nowe instrukcje lepiej dostosowano do efektów wizualnych, takich jak oświetlenie wolumetryczne, efekty rozmycia i głębia ostrości, a także zastosowano wielopoziomową hierarchię pamięci podręcznej, aby zapewnić znacznie zmniejszone opóźnienia i wysoce responsywną grę. Architektura RDNA umożliwia obsługę standardu DisplayPort 1.4 z technologią Display Stream Compression dla uzyskania ekstremalnych częstotliwości odświeżania i rozdzielczości na najnowocześniejszych wyświetlaczach, co zapewnia niesamowicie wciągającą rozgrywkę.

Realizm gry, przyspieszony

Układy procesorów GPU z serii Radeon RX 5700 gwarantują wysoki realizm rozgrywki, zapewniając wciągające eksplozje, odwzorowanie praw fizyki i efektów świetlnych, przez co przywracają pojęcie realizmu do życia. Wysokowydajna architektura RDNA została zaprojektowana, aby znacznie ulepszyć funkcje, takie jak technologie Radeon™ Image Sharpening, FidelityFX, TressFX, TrueAudio Next i VR3, zapewniając maksymalną wydajność i oszałamiające wrażenia dla graczy.

Wciągająca dynamika dla graczy

Przenieś swoje wrażenia z gry na wyższy poziom. Ciesz się rozgrywką bez zacinania i rozrywania obrazu dzięki technologiom AMD Radeon FreeSync™ 1 i FreeSync™ 2 z obsługą HDR2 dostępnym na ponad 700 monitorach. Zdobądź przewagę nad konkurencją dzięki zmniejszonym opóźnieniom wejściowym dzięki technologii Radeon™ Anti-Lag, zapewniającej ultraszybki czas reakcji w Twoich ulubionych grach e-sportowych. Najnowsze oprogramowanie Radeon™ uwalnia pełny potencjał Twojego procesora graficznego, dzięki sterownikom dnia „0” zoptymalizowanym pod kątem nowych wersji gier i wysoce konfigurowalnych wrażeń dla graczy.

 1. Technologia Radeon FreeSync wymaga monitora i karty graficznej AMD Radeon™, w obu przypadkach obsługujących technologię FreeSync. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie www.amd.com/freesync. Przed zakupem potwierdź możliwości u producenta zestawu podzespołów. GD-127
 2. Technologia FreeSync 2 HDR nie wymaga monitorów obsługujących technikę HDR; sterownik może ustawić monitor w tryb natywny, gdy wykryta zostanie zawartość w jakości HDR obsługująca technologię FreeSync 2 HDR. W przeciwnym razie zawartość HDR wymaga skonfigurowania systemu przy zastosowaniu pełnego łańcucha elementów gotowych do obsługi treści HDR, w tym: karty graficznej, sterownika graficznego i aplikacji. Treść wideo musi zostać sklasyfikowana jako HDR i wyświetlona w odtwarzaczu obsługującym format HDR. Treść w trybie okienkowym wymaga obsługi ze strony systemu operacyjnego. GD-105
 3. Produkty Radeon VR Ready Premium to wybrane procesory graficzne marki Radeon, które spełniają lub przewyższają zalecane specyfikacje urządzeń Oculus Rift lub HTC Vive określone dla kart graficznych/procesorów GPU. Inne wymagania sprzętowe (w tym dotyczące procesora jednostki centralnej) oraz systemowe zalecane przez specyfikacje urządzeń Oculus Rift lub HTC Vive również powinny być spełnione, aby odpowiednie urządzenia HMD działały zgodnie z przeznaczeniem. W miarę rozwoju i/lub udostępniania technologii VR, HMD oraz innego sprzętu i oprogramowania VR kryteria te mogą ulec zmianie bez konieczności powiadomienia. Producenci komputerów/zestawów mogą zmieniać konfiguracje, przez co uzyskiwać różne wyniki/wydajność dla technologii VR. Skontaktuj się z producentem komputera lub zestawu podzespołów, aby potwierdzić możliwości technologii VR. GD-102
 4. *Oferta dostępna za pośrednictwem uczestniczących sprzedawców w przypadku kwalifikowanych zakupów dokonanych od 1 lipca 2019 r. do 10 marca 2020 r. lub po wyczerpaniu puli kodów kuponowych w zależności od tego, co nastąpi wcześniej. Loterii nie można przeprowadzać w krajach, w których jest to zabronione. Pełne warunki oferty na stronie: www.amdrewards.com/terms. Game Pass na PC: ponad 100 gier na komputery PC dostępnych od sierpnia 2019 r. Gra Gears 5 dostępna jesienią 2019 r. Kod Game Pass należy wykorzystać do 30 czerwca 2020 r. Ograniczenie do jednej promocyjnej 3-miesięcznej subskrypcji na jedno konto Microsoft w okresie 12 miesięcy. Wymagana jest aplikacja Xbox (beta) i system Windows 10 (z aktualizacjami). Obowiązują ograniczenia wiekowe i wymagania systemowe. Katalog gier zmienia się z upływem czasu. Dowiedz się więcej na stronie: Xbox.com/gamepass.

  Gra Gears 5 ma ocenę „M” (dla osób dorosłych) wg kategorii ESRB, a wg kategorii PEGI nie ma jeszcze wystawionej oceny. Może zawierać treści nieodpowiednie dla dzieci. Skonsultuj się z organizacją ESRB.org, PEGI.info lub z lokalną organizacją zajmującą się klasyfikacją gier.

  Portions © 2019 Microsoft. Microsoft, Gears of War i Xbox są znakami towarowymi grupy firm należących do firmy Microsoft.

  Tytuł Borderlands 3 jest chroniony prawem autorskim © 2019 IPerion LLC i jest publikowana oraz dystrybuowana przez firmę 2K. Gearbox i Borderlands oraz logo Gearbox Software i Borderlands są zastrzeżonymi znakami towarowymi, a także są używane dzięki uprzejmości spółki Gearbox Software LLC. 2K i logo 2K są znakami towarowymi firmy Take-Two Interactive Software Inc. Wszystkie prawa zastrzeżone.

  © 2019 Advanced Micro Devices Inc. Wszystkie prawa zastrzeżone. AMD, logo AMD Arrow, Ryzen, Radeon i ich kombinacje są znakami towarowymi firmy Advanced Micro Devices Inc.

Recommended Specs