GeForce RTX 3050

Decydujące zagranie

Karty GeForce RTX™ 3050 stworzono dzięki wykorzystaniu potężnej wydajności graficznej architektury NVIDIA Ampere. Oferują dedykowane rdzenie RT 2. generacji oraz rdzenie Tensor 3. generacji, nowe multiprocesory strumieniowe i szybką pamięć G6, pozwalając zmierzyć się z najnowszymi grami. Przejdź na GeForce RTX.

Skonfiguruj teraz

* Zdjęcie służy wyłącznie celom ilustracyjnym. Skonfigurowany komponent może różnić się w zależności od marki, wyglądu i specyfikacji sprzętu

Zalecane dane techniczne

Quartz Spark

Quartz-Spark

Od 4 010 zł z podatkiem VAT i dostawą.

 • AMD Ryzen 5 5500
 • Windows 11 Home
 • GIGABYTE B550 GAMING X V2
 • Corsair VENGEANCE 16 GB, 3200 MHz
 • 8 GB NVIDIA GEFORCE RTX 3050

Quartz Nova

Quartz-Nova

Od 5 410 zł z podatkiem VAT i dostawą.

 • Intel® Core™ i5-12600K
 • Windows 11 Home
 • GIGABYTE B760 GAMING X AX DDR4
 • Corsair VENGEANCE RGB PRO 16 GB, 3200 MHz
 • 8 GB NVIDIA GEFORCE RTX 3050

Quartz Master

Quartz-Master

Od 5 790 zł z podatkiem VAT i dostawą.

 • AMD Ryzen 7 5800X
 • Windows 11 Home
 • ASUS® STRIX B550-F GAMING WIFI II
 • Corsair VENGEANCE RGB PRO 16 GB, 3600 MHz
 • 8 GB NVIDIA GEFORCE RTX 3050

WYŁĄCZNIE Z GEFORCE RTX

Najszybsze układy GPU na świecie

Architektura NVIDIA Ampere

Najbardziej realistyczna i wciągająca grafika

2. generacja ray tracingu

Wydajność akcelerowana SI

NVIDIA DLSS

Najniższe opóźnienia systemu

NVIDIA Reflex

Najlepsze wrażenia w każdej grze

Game Ready Drivers

Stworzone do strumieniowania

NVIDIA Encoder

Głos i wideo wzbogacone SI

NVIDIA Broadcast

Przyspiesz swoją kreatywność

NVIDIA Studio

RTX. It’s On.

Absolutnie doskonały ray tracing i SI

NVIDIA RTX to najbardziej zaawansowana platforma oferująca ray tracing i techniki SI, które rewolucjonizują sposób, w jaki gramy i tworzymy. Ponad 150 najlepszych gier i aplikacji korzysta z rozwiązań RTX, aby zapewnić realistyczną grafikę z niezwykłą wydajnością czy najnowocześniejsze funkcje SI, jak NVIDIA DLSS i NVIDIA Broadcast. RTX to nowy standard.

ZYSKAJ WYŻSZĄ WYDAJNOŚĆ DZIĘKI NVIDIA DLSS

MAKSIMUM FPS. MAKSIMUM JAKOŚCI. Z POTĘGĄ SI.

Zwiększ wydajność dzięki technice NVIDIA DLSS (Deep Learning Super Sampling). Rdzenie Tensor w układach GPU GeForce RTX są wyspecjalizowane pod kątem SI i zapewniają wzrost wydajności gier z zachowaniem bezkompromisowej jakości obrazu. Pozwala to podnieść poziom ustawień i rozdzielczość, aby uzyskać jeszcze lepsze wrażenia wizualne.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

* Materiał zarejestrowany na komputerze stacjonarnym z kartą RTX 3080

Ray Tracing

Technologia Ray Tracing to święty Graal w świecie kart graficznych dla graczy, symulująca fizyczne zachowanie światła, aby zapewnić renderowanie w czasie rzeczywistym o jakości kinowej nawet w najbardziej intensywnych pod względem wizualnym grach.

ZWYCIĘSTWO MIERZONE W MILISEKUNDACH

Rozwiązanie NVIDIA Reflex zapewnia absolutną przewagę podczas rozgrywki. Najniższe opóźnienia. Najlepsza responsywność. Oparte na układach GPU GeForce RTX z serii 30 oraz wyświetlaczach NVIDIA® G-SYNC® z techniką Reflex. Prędzej namierzaj cel, szybciej reaguj i zwiększ precyzję celowania dzięki rewolucyjnemu zestawowi technik redukcji i pomiaru opóźnień systemowych w grach turniejowych.

GAME READY DRIVERS

NAJLEPSZE WRAŻENIA W KAŻDEJ GRZE

Sterowniki GeForce Game Ready zapewniają najlepsze wrażenia w ulubionych grach. Zostały precyzyjnie dostrojone we współpracy z twórcami oprogramowania i szeroko przetestowane na tysiącach konfiguracji sprzętowych dla zapewnienia maksymalnej wydajności i niezawodności. Sterowniki Game Ready pozwalają również jednym kliknięciem zoptymalizować ustawienia w grze i udostępniają moc najnowszych technologii NVIDIA. To właśnie nazywamy Game Ready.

STWORZONE DO STRUMIENIOWANIA NA ŻYWO

Porwij swoich widzów dzięki niesamowitej grafice oraz płynnej i niezakłócanej transmisji na żywo. Układy GPU GeForce RTX oferują zaawansowane funkcje przesyłania strumieniowego dzięki enkoderowi NVIDIA (NVENC), zaprojektowanemu z myślą o zapewnieniu imponującej wydajności i jakości obrazu. Ponadto wyjątkowe optymalizacje ulubionych aplikacji do przesyłania strumieniowego pozwalają zawsze zapewnić widowni to, co najlepsze.

TWOJE DOMOWE STUDIO NAPĘDZANE SI

Aplikacja NVIDIA Broadcast przekształca dowolne pomieszczenie w domowe studio – wznosząc na wyższy poziom transmisje na żywo, rozmowy głosowe i konferencje wideo dzięki potężnym efektom wykorzystującym SI, takim jak usuwanie szumów, wirtualne tło i nie tylko.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

PODNIEŚ POZIOM KREATYWNEGO TWORZENIA

Przenieś swoje projekty kreatywne na wyższy poziom dzięki układom graficznym GeForce RTX z serii 30. Zobacz, jak akceleracja SI działa w najlepszych aplikacjach kreatywnych, i usprawnij swój proces twórczy dzięki platformie dedykowanych sterowników i wyjątkowych narzędzi NVIDIA Studio. Niezależnie od tego, czy renderujesz złożone sceny 3D, edytujesz materiał wideo 4K czy strumieniujesz na żywo z użyciem najlepszej jakości kodowania i obrazu, układy GPU GeForce RTX oferują wydajność, która pozwala dać z siebie wszystko.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ