Oferty Nvidia na komputer PC

Oferty zasilane przez NVIDIA

Zasilane przez NVIDIA DLSS i NVIDIA Reflex.

Sprawdź najnowsze oferty zasilane przez NVIDIA

Zobacz szczegóły

* Przedstawione zdjęcia mają wyłącznie charakter ilustracyjny. Rzeczywisty produkt może się różnić pod względem specyfikacji i estetyki.

NVIDIA DLSS

MAKSIMUM FPS. MAKSIMUM JAKOŚCI. Z POTĘGĄ SI.

dlss resolution

Superrozdzielczość DLSS

Zwiększa wydajność wszystkich układów GPU GeForce RTX, wykorzystując SI do generowania klatek w wyższej rozdzielczości z materiału wejściowego o niższej rozdzielczości. DLSS zbiera próbki z wielu obrazów o niższej rozdzielczości i wykorzystuje dane o ruchu oraz informacje zwrotne z poprzednich klatek, aby zrekonstruować obrazy o jakości natywnej.

Zwiększona wydajność dzięki SI

Renderowanie oparte na SI i wykorzystujące dedykowane rdzenie Tensor zapewnia niezwykłą wydajność, podbijając częstotliwości generowania klatek i oferując dodatkową moc, która pozwala zmaksymalizować ustawienia grafiki i zwiększyć rozdzielczość – nawet do 8K.

dlss chart

Zarejestrowano na karcie RTX 3080 w rozdzielczości 3840 x 2160, maksymalnych ustawieniach graficznych, włączonym ray tracingu i trybie „Performance” DLSS.

Przekształć swoje ulubione gry.

Technika DLSS zmienia branżę i jest już dostępna w ponad 200 grach i aplikacjach – od największych przebojów, takich jak Cyberpunk 2077 i Marvel’s Spider-Man Remastered, po ulubione gry niezależnych producentów, jak Deep Rock Galactic – ponadto jest regularnie wprowadzana do wielu nowych tytułów.

dlss games