Intel® Xeon® Scalable Procesory

Nadzwyczajna wydajność. Niezrównana elastyczność.

Skonfiguruj teraz

Intel® Xeon® Scalable Procesory

Przedstawiamy skalowalne procesory 3. generacji Intel® Xeon®, czyli zrównoważoną architekturę, która zapewnia wbudowaną akcelerację sztucznej inteligencji i zaawansowane rozwiązania dot. zabezpieczeń pozwalające bezpiecznie umieścić obciążenia robocze tam, gdzie działają najlepiej – czy to na brzegu, czy w chmurze.

Skalowalny procesor 3. generacji Intel® Xeon® korzysta z dziesięcioleci innowacji na rzecz obciążeń roboczych wspieranych przez bliskie współprace i głębokie integracje ze światowymi liderami oprogramowania oraz dostawcami rozwiązań. Skalowalne procesory 3. generacji Intel® Xeon® są zoptymalizowane pod kątem wielu typów obciążeń i poziomów wydajności, a wszystko to dzięki spójnej, otwartej architekturze Intel, którą znasz i której ufasz.

Aplikacje centrum danych

W miarę jak nowe, potężne technologie przekształcają sferę biznesu, szerokie portfolio rozwiązań firmy Intel może pomóc organizacjom wykorzystać te zmieniające reguły gry innowacje.

Chmura obliczeniowa

Obecnie, bardziej niż kiedykolwiek, organizacje potrzebują zdalnego dostępu do zasobów obliczeniowych, pamięci masowej i sieci. Rozwiązania chmurowego centrum danych Intel® są zaprojektowane tak, aby zapewnić niezawodną, skalowalną i zoptymalizowaną pod kątem obciążenia wydajność.

Sztuczna inteligencja

Sztuczna inteligencja staje w coraz większym stopniu konieczna w obsłudze klientów, co powoduje, że wyzwaniem pozostaje wdrożenie infrastruktury niezbędnej do obsługi SI w odpowiedniej skali. Intel sprawia, że proces wdrożenia jest szybki i łatwy.

Wysokowydajne obliczenia

Rozwiązania firmy Intel® stanowią serce niektórych z najpotężniejszych superkomputerów na świecie. Stawisz czoła nawet najbardziej skomplikowanym obciążeniom i przyszłym wyzwaniom dzięki wysokowydajnej platformie obliczeniowej firmy Intel.

Zaawansowana analityka

Zaawansowana analityka staje się kluczowym narzędziem firm, które wykorzystują dane do usprawnienia operacji i poprawy obsługi klientów. Intel zapewnia solidne fundamenty dla analityki w każdej organizacji.

Twórz prawdziwą wartość dzięki technologii i rozwiązaniom brzegowym Intel

Spędziliśmy lata na rozwiązywaniu zawiłości podziałów operacyjnych IT, dostrajaniu i walidacji oprogramowania brzegowego, współpracując z naszymi partnerami, aby dostarczyć naszym klientom setki gotowych do wprowadzenia na rynek pakietów i zbudowanych na podstawie ponad 15 000 wdrożeń u użytkowników końcowych. Wszystko to jest wspierane przez zaufany, dojrzały ekosystem rozwoju. Wiesz, że możesz na to liczyć tam, gdzie trzeba. Witryny sklepowe, nadajniki sieci komórkowej, hale fabryczne – bez względu na to, która sfera Cię interesuje, Twój brzeg jest wspierany przez Intel.