Festiwal okazji

27 sie. - 5 wrz. 2021

O co chodzi w Intel Gamer Days?

Intel oraz wiodące firmy w branżach gier komputerowych, e-sportu i strumieniowania łączą siły, by zapewnić najlepsze oferty i gratisy w tym roku. Oto Dni Gracza Intel®.

Załóż wirtualną opaskę. Wybierz najgłośniejszą festiwalową skórkę. I poczekaj na drop. Intel wprowadza imprezową atmosferę do ofert produktów. 10-dniowy szereg zniżek, nowych wydań i wielkich niespodzianek z niezwykłymi prezentami na czele. Witamy na Festiwalu Intel® Gamer Days.

#IntelGamerDays

Dowiedz się więcej

11th Generacja
Intel® Core Procesory

Gaming and beyond.

Skonstruowane do zabawy

Zrównoważona wydajność zoptymalizowana pod kątem intensywnego grania

Stworzone, by tworzyć

Z łatwością radź sobie z trudnymi wyzwaniami stojącymi przed twórcami treści

Rozgrywka dla każdego

Maksymalizacja jakości nagrania przy zachowaniu liczby klatek na sekundę w grze

Wydajność dostosowana do potrzeb klienta

Zaawansowana kontrola podkręcania dla odblokowanych do tego celu procesorów1

Dowiedz się więcej

Przygotuj się

Dojdź do poziomu 384 zł+ w oprogramowaniu przy zakupie kwalifikującego się urządzenia z procesorem Intel® Core™.

Dowiedz się więcej

Wygraj WIELKIE nagrody

Najlepsze komputery Intel Gamer Days i Corsair
do otrzymania za darmo
, warte ponad 33 862 zł!*

Wygraj WIELKĄ nagrodę od Corsair i PCSpecialist podczas Intel Gamer Days. Otrzymaj szansę na WYGRANĄ NAJLEPSZEGO komputera do gier i streamowania z górnej półki PCSpecialist iCUE Gaming PC oraz masę urządzeń peryferyjnych i akcesoriów od CORSAIR i Elgato.

Przygotuj się na e-sport

Wygraj komputer PC do gier i turniejów e-sportowych z certyfikatem ESL

Celebrując Intel Gamer Days, PCSpecialist oferuje Ci szansę wygrania komputera PC do gier i turniejów e-sportowych z certyfikatem ESL i o wartości 11 000 zł!! Weź udział już teraz, aby przygotować się do e-sportu i grać jak zawodowcy.

    1Odblokowane funkcje są obecne w wybranych chipsetach i kombinacjach procesorów. Zmiana częstotliwości taktowania lub napięcia może unieważnić wszelkie gwarancje produktu oraz zmniejszyć stabilność, bezpieczeństwo, wydajność i żywotność procesora, a także innych komponentów. Szczegółowe informacje można uzyskać od producentów układów i komponentów..

    * Ceny oparte są na MSRP

    W konkursach promocyjnych mogą brać udział jedynie obywatele Wielkiej Brytanii i wybranych krajów UE. Sprawdź, do których krajów realizujemy przesyłkę: pcspecialist.co.uk/europe

    Spróbujemy skontaktować się ze zwycięzcą, podejmując należyte starania – w przypadku niepowodzenia wyłonimy kolejnego zwycięzcę. Zwycięzców powiadomimy za pośrednictwem poczty e-mail, ogłosimy ich także w kanałach społecznościowych PCSpecialist.

    Zasady i warunki promocji znajdują się na stronie loterii w serwisie Gleam.io

Aby zapewnić lepszą obsługę, używamy plików cookie. Przeglądaj dalej, jeśli chcesz, lub przeczytaj naszą politykę prywatności tutaj.