Zrównoważone zestawy Intel® Arc

Maksymalna wartość, optymalna wydajność

Przedstawiamy złoty środek w świecie gier. Karty graficzne Intel Arc i procesory Intel® Core™ to idealne połączenie dla graczy, którzy chcą korzystać z najnowszych technologii i możliwości bez wydawania fortuny!

Zobacz szczegóły
Intel Arc Deals

Wartość oparta na wynikach

Zebraliśmy ponad 10 000 punktów danych, aby móc polecić najlepsze kombinacje procesorów Intel Core i kart graficznych Intel Arc.

Intel Arc Chart

Najlepsze procesory Intel do karty graficznej Arc

Aby uzyskać zrównoważone i optymalne wrażenia w grach, połącz kartę graficzną Intel Arc A380 z procesorem Intel Core i3 lub i5, a karty graficzne A750 i A770 z procesorami Intel Core i5 i i7!

Intel Arc video

Przedstawiamy naszą pracę

To ogrom wygenerowanych danych i wiele do podsumowania na jednym wykresie. Jeśli tak jak my chcesz zrozumieć szczegóły i techniczną głębię naszego sposobu dojścia do rekomendacji dotyczących procesorów i kart graficznych, obejrzyj ten filmik, w którym TAP i Ryan wszystko wyjaśniają!

Dowiedz się więcej
Intel 13th gen

Procesory Intel® Core™

Modernizacja albo budowa nowego systemu opartego na procesorach Intel Core 12. lub 13. generacji oznacza, że piszesz się na niesamowitą wydajność. Hybrydowa architektura Intel* zwiększa możliwości gry dzięki funkcji Intel® Thread Director, uwalniając potencjał rdzeni Performance i Efficient. Niezależnie od tego, czy grasz, pracujesz wielozadaniowo, czy tworzysz coś niewiarygodnego – dzięki procesorom Intel Core masz moc, aby robić wszystko.

Dowiedz się więcej

* Technologie firmy Intel mogą wymagać obsługującego je sprzętu, oprogramowania lub aktywacji usług. Żaden produkt nie jest w stanie zapewnić całkowitego bezpieczeństwa. Poniesione koszty oraz uzyskane wyniki mogą się różnić. © Intel Corporation

Grafika Intel® Arc™ A7

Wymagające gry i zaawansowane tworzenie treści

Podkręć ustawienia gry i ciesz się wydajną rozgrywką bez zacinania.

Daj się porwać realistycznemu światu gry dzięki technologii DirectX* 12 Ultimate z ray tracingiem akcelerowanym sprzętowo i Intel® Xe Super Sampling (XeSS).

Twórz bez ograniczeń – od edycji obrazów po przetwarzanie wideo 8K i renderowanie 3D – a wszystko to z akceleracją silnikami AI Intel® Xe Matrix Extensions (Intel® XMX).

Oszczędzaj na przepustowości dzięki dedykowanemu sprzętowi do kodowania wideo AV1.

Transmituj i streamuj z dowolnego miejsca dzięki zaawansowanym technologiom strumieniowym.

Dowiedz się więcej
ARC gpu

Świetne i coraz lepsze

Ciągłe aktualizacje zwiększają wartość kart graficznych Intel Arc

Żadna gra nie zostaje w tyle. Kupując dziś kartę graficzną Intel Arc, otrzymujesz platformę, która stale zwiększa swoją wydajność, a dzięki naszym sterownikom Game On Drivers masz pewność, że zawsze będziesz czerpać najlepsze wrażenia z nowych tytułów.

Dowiedz się więcej
Arc great drivers

Uwagi i zastrzeżenia

Wydajność zależy od sposobu użytkowania, konfiguracji i innych czynników. Dowiedz się więcej na stronie intel.com/PerformanceIndex. Uzyskane wyniki mogą się różnić. Technologie firmy Intel mogą wymagać obsługującego je sprzętu, oprogramowania lub aktywacji usług. Żaden produkt ani komponent nie jest w stanie zapewnić całkowitego bezpieczeństwa. © Intel Corporation. Intel, logo Intel oraz inne oznaczenia Intel są znakami handlowymi firmy Intel Corporation lub jej spółek zależnych. Inne nazwy i marki mogą być przedmiotem praw innych podmiotów.