KARTY PRZECHWYTUJĄCE WIDEO ELGATO

GRAJ I TWÓRZ BEZ KOMPROMISÓW

SPRZĘT I OPROGRAMOWANIE, DZIĘKI KTÓRYM WSZYSCY TWÓRCY MOGĄ TWORZYĆ WYSOKIEJ JAKOŚCI, PROFESJONALNE TREŚCI

Graj i twórz bez kompromisów. Dodaj do swojego następnego komputera do streamowania PCSpecialist kartę przechwytującą wideo Elgato i ciesz się wyjątkowo niskimi opóźnieniami, wysoką jakością odtwarzania i nienaganną integracją oprogramowania do streamowania.

SKONFIGURUJ KOMPUTERY DO STREAMOWANIA
SKONFIGURUJ Z CORSAIR iCUE

4K60 PRO

Przechwytuj w standardzie 4K HDR. Bezbłędnie.

4K60 Pro to najnowocześniejsze rozwiązanie do przechwytywania, które podnosi jakość produkcji do granic możliwości, obsługuje krystalicznie czystą rozdzielczość 4K przy 60 klatkach na sekundę i żywy obraz HDR10.

HD60 PRO

Streamuj i nagrywaj. Idealnie.

Szukasz doskonałości i dążysz do precyzji. Zapewniając optymalne przechwytywanie wideo, dedykowane kodowanie, technologię ultraniskich opóźnień i wiele innych funkcji, HD60 Pro jest Twoim kluczem do odblokowywania treści na najwyższym poziomie.

HD60 S

Streamuj i nagrywaj. Natychmiast.

Stale rozwijasz swoje treści. Transmituj rozgrywkę i nagrywaj swoje najlepsze chwile w grach dzięki HD60 S. Wykorzystaj najlepszy fundament, aby pokazać, co naprawdę potrafisz.

Błyskawiczne tworzenie

KONTROLA TRANSMISJI

Personalizuj swoją transmisję bez ograniczeń. Dodaj kamerę internetową, nakładki, alerty i inne elementy oraz zmieniaj układ na bieżąco za pomocą scen.

NAGRYWANIE MINIONYCH CHWIL

Zapomniałeś nacisnąć przycisk nagrywania? Nie martw się. Po prostu przewiń pasek postępu i nagraj każdą minioną chwilę.

KOMENTARZ NA ŻYWO

Dodaj swój głos dzięki wbudowanej funkcji komentarza na żywo, a będziesz gotowy na wielkie show.

Komputery do streamowania PCSpecialist

Dodaj kartę przechwytującą wideo Elgato do komputera do streamowania PCSpecialist i zacznij transmitować lub nagrywać swoją niezwykłą rozgrywkę.

LEARN MORE