Podnosimy poprzeczkę

Cosmos c700m

adresowalnym oświetleniem RGB, aluminiowymi panelami, kablem instalacyjnym i szkłem hartowanym o zakrzywionych krawędziach.

Podnieś poprzeczkę obudową Cooler Master Cosmos C700M — unikatowym elementem serii Cosmos z adresowalnym podświetleniem RGB i szeregiem nowych funkcji. Skonfiguruj swój system PCSpecialist w oparciu o obudowę Cooler Master Cosmos C700M, aby twój sprzęt zyskał niesamowite, eleganckie opakowanie.

Skonfiguruj teraz

Cosmos

Wprowadzenie obudowy COSMOS C700P w 2017 roku wyznaczyło nowe standardy modułowości — przesunęło granice możliwości konfiguracji komputerów i utorowało drogę do najnowszej wersji COSMOS C700M.

Model COSMOS C700M powstał jako wyzwanie dla typowego układu obudowy komputera stacjonarnego — obudowa COSMOS została dostosowana tak, aby zachęcić do eksperymentowania z układem. W modelu COSMOS C700M znajdziemy panel ze szkła hartowanego z dwoma zakrzywionymi krawędziami i klasyczne aluminiowe uchwyty. To kolejny krok na drodze rozwoju systemów modułowych postawiony przy zachowaniu wierności oryginalnym funkcjom serii COSMOS.

Podnosimy poprzeczkę

Swoboda doboru układu i obsługa unikalnego montażu karty graficznej sprawiają, że niestandardowe systemy COSMOS C700M są gotowe do użycia natychmiast po wyjęciu z pudełka. Ideą jest inspirowanie rozwoju twórców na wszystkich poziomach — ponieważ złożoność obudowy zależy wyłącznie od zamysłu twórcy, zawsze będzie miejsce na kreatywne eksperymenty. Jeśli twórcy zdecydują się na jeszcze większą personalizację, obudowa COSMOS pozwala na koncepcyjny poziom wszechstronności. COSMOS C700M podnosi poprzeczkę w zakresie niestandardowych komputerów osobistych, inspirując konstruktorów do odejścia od „standardowego” układu.

Oświetlenie ARGB

Dwa równoległe paski adresowalnego oświetlenia RGB działają w sposób ciągły na górnym i przednim panelu, a nastrojowe światło ARGB na dole odbija się od aluminiowych poprzeczek.

MOCOWANIE KARTY GRAFICZNEJ ZA POMOCĄ KABLA INSTALACYJNEGO

Wspornik karty graficznej można zamontować pionowo lub poziomo na płycie środkowej zasilacza lub na szynie M.Port. Wspornik można również obracać w zakresie od 0 do 90 stopni. W zestawie znajduje się również kabel instalacyjny 400 mm, który umożliwia podłączenie pionowo montowanej karty graficznej do płyty głównej.

ROZBUDOWANY SYSTEM OSŁON KABLI

3 dołączone pokrywy można umieścić na szynie M.Port lub na płycie środkowej, z możliwością montażu pamięci masowej SSD lub zbiornika.

ALUMINIOWE PANELE I UCHWYTY

Szczotkowane aluminium zastosowano w panelu górnym i przednim, a wykonane z aluminium uchwyty (i nóżki) zapewniają ochronę i ułatwiają przenoszenie obudowy.

WSZECHSTRONNE WSPARCIE CHŁODZENIA CIECZĄ

Płaski wspornik chłodnicy daje większą wszechstronność chłodzenia cieczą oraz możliwość zamontowania go na górnej, przedniej lub dolnej części ramy. Każdy z dwóch wsporników może obsługiwać chłodnicę o średnicy 420 mm, z możliwością montażu wentylatorów i chłodnicy po obu stronach wspornika.

WSZECHSTRONNA ŁĄCZNOŚĆ

Zaawansowany panel We/Wy jest wyposażony w 4-biegunowe gniazdo słuchawkowe (audio+MIC), port USB 3.1 (Gen 2) typu C, cztery dodatkowe porty USB 3.0, przycisk ustawiania prędkości wentylatora PWM oraz adresowalny przycisk sterowania RGB.

PANEL BOCZNY ZE SZKŁA HARTOWANEGO Z ZAKRZYWIONYMI KRAWĘDZIAMI

Panoramiczny panel boczny ze szkła hartowanego z dwiema zakrzywionymi krawędziami daje dobry wgląd w budowę systemu.