Specjalizujemy się w tworzeniu indywidualnych rozwiązań komputerowych odpowiadających unikalnym potrzebom sektora publicznego.

b2b public sector

Z myślą o różnorodnych potrzebach sektora publicznego. Oferujemy dopasowane rozwiązania, które odpowiadają konkretnym wymaganiom i zapewniają pożądane wyniki Twojej organizacji.

Co możemy zaoferować?

Poznaj różne sposoby, w jakie możemy pomóc, aby pewnie zrealizować wymagania dotyczące IT.

  Usługi

 • Doradztwo
 • Niestandardowa konfiguracja systemu
 • Konta zarządzane
 • Tagowanie zasobów

  Rozwiązania

 • Pakiety IT
 • Laptopy o wysokiej wydajności
 • Platformy AI i uczenia głębokiego
 • Profesjonalne stacje robocze

Wszystkie nasze systemy są konfigurowane, projektowane i tworzone na zamówienie, aby idealnie pasowały do Twojej infrastruktury technologicznej.

dla ochrony zdrowia

Zwiększ efektywność swojej placówki ochrony zdrowia.

Od bezproblemowego zarządzania danymi pacjentów po niezawodne narzędzia komunikacyjne – nasze komputery stawiają na pierwszym miejscu wydajność i bezpieczeństwo, dzięki czemu możesz z powodzeniem zapewniać doskonałą opiekę i zaawansowane badania medyczne bez barier technologicznych.

PCs for Healthcare

dla służb mundurowych

Dzięki naszym specjalnie zaprojektowanym komputerom możesz z łatwością kierować akcją w sytuacjach krytycznych, nagłych wypadkach i gdy wymagana jest szybka reakcja. Nasze zaawansowane stacje robocze nadają się idealnie nie tylko do zastosowań kryminalistycznych, ale zapewniają też bezpieczeństwo i niezawodność w szerokim zakresie innych scenariuszy.

PCs for service

dla rządu

Podniesienie bezpieczeństwa i wydajności.

Jesteśmy dumni, że możemy oferować indywidualne rozwiązania komputerowe zaprojektowane specjalnie dla agencji rządowych. Nasze niestandardowe komputery są precyzyjnie konfigurowane, tak aby spełniały rygorystyczne standardy bezpieczeństwa, zapewniając niezawodne i wydajne działanie.

PCs for Education

Ramy operacyjne

Poznaj wydajne rozwiązania dzięki programom ramowym


Program ramowy CPC dla Grupy 1: Komputery stacjonarne
PCSpecialist jest członkiem konsorcjum CPC i tym samym spełnia kluczowe wymagania ramowe dla Grupy 1: Komputery stacjonarne. Crescent Purchasing Działalność tej grupy obejmuje dostarczanie towarów i usług, w tym, między innymi, dostarczanie i instalację komputerów stacjonarnych (wieże, małe komputery mikro i komputery All in One), w tym monitorów, klawiatur i myszy, w wersji przewodowej oraz bezprzewodowej, zubożonych urządzeń klienckich, wysokowydajnych komputerów stacjonarnych do gier, sprzętu na zamówienie, nowych technologii w rozwiązaniach stacjonarnych, akcesoriów i kabli, usług obrazowania, usług konserwacji, innych powiązanych usług, w tym identyfikacji produktów, szkolenia i wsparcia technicznego w zakresie wszystkich oferowanych rozwiązań.

Konta zarządzane PCSpecialist

Pomożemy znaleźć optymalne rozwiązanie, które będzie odpowiadało Twoim potrzebom w zakresie technologii i budżetowi, przydzielając jednocześnie indywidualnego opiekuna klienta jako pojedynczy punkt kontaktowy.

 • Priority orders
  Priorytetowe zamówienia
 • Suport Pricing
  Preferencyjne ceny
 • tech support
  Doradztwo ekspertów
 • warranty
  Rozszerzona gwarancja

Dowolne firmy

Podkreśl swoją markę dzięki komputerom PC z niestandardowym brandingiem


Wyróżnij swoją markę dzięki możliwości dostosowania brandingu naszych komputerów PC i laptopów. Zyskaj profesjonalny i spójny wygląd wszystkich urządzeń, dostosowując go do identyfikacji wizualnej Twojej instytucji edukacyjnej czy marki e-sportowej.

*Skontaktuj się z członkiem zespołu, aby uzyskać więcej informacji na temat możliwości dostosowania brandingu.

Tagowanie zasobów

Nasza niezastąpiona usługa tagowania zasobów umożliwia skuteczne monitorowanie, zarządzanie i planowanie konserwacji. Przekłada się to na profesjonalny wizerunek i praktyczną funkcjonalność, co maksymalizuje wydajność instytucji edukacyjnej.

PCs for Education

Potrzebujesz pomocy?

Z nami kupisz rozwiązania technologiczne bez obaw. Porozmawiaj z ekspertem.

Skontaktuj się z nami pod numerem 22 104 42 91 mailowo pod adresem [email protected].