Chcesz przeprowadzić modernizację?

Chcesz zmodernizować swój komputer lub laptop PCSpecialist? Potrzebujesz najnowszej karty graficznej, żeby mieć najwyższe możliwe FPS? PCSpecialist się tym zajmie.

Opracowaliśmy system niestandardowej modernizacji, który zapewnia komputerowi maksymalną żywotność bez stresu związanego ze sprawdzaniem kompatybilności – zajmiemy się tym za Ciebie!

Korzystając z naszego systemu modernizacji, możesz szybko i łatwo ulepszyć swój komputer, a my sprawdzimy go pod kątem kompatybilności i niezwłocznie powiadomimy o ewentualnych problemach!

Jakie usługi modernizacji są dostępne?

Oferujemy trzy rodzaje usług modernizacji:

Modernizacje sprzętu – samodzielna instalacja

Jeśli czujesz się pewnie, instalując własne komponenty, możesz zamówić w PCSpecialist zweryfikowane produkty z gwarancją działania z Twoim komputerem. To idealne rozwiązanie, jeśli potrzebujesz szybkiej modernizacji, na przykład drugiego dysku twardego czy dodatkowej karty graficznej. Wszystkie zamówienia są wysyłane następnego dnia ubezpieczoną przesyłką z gwarancją pełnego zwrotu pieniędzy w przypadku problemów z kompatybilnością.

Usługi instalacyjne z odbiorem i zwrotem

Nasze usługi instalacyjne z odbiorem i zwrotem obejmują odebranie i ponową dostawę komputera, profesjonalną instalację oraz weryfikację nowych komponentów, a także pełny test rozruchu, który daje gwarancję, że wszystko działa zgodnie z oczekiwaniami. To idealne rozwiązanie dla osób, które szukają profesjonalnej usługi, aby mieć spokojną głowę.

Usługi instalacyjne z odbiorem i zwrotem + instalacja systemu operacyjnego

Usługi instalacyjne z odbiorem i zwrotem oraz instalacją systemu operacyjnego oferują ponadto możliwość profesjonalnej instalacji systemu operacyjnego. Może to być oryginalny system operacyjny zakupiony z komputerem, a jeśli zainstalowana wersja jest nieaktualna, możesz kupić jego najnowszą wersję. Oferujemy dwa rodzaje instalacji. Pierwsza obejmuje instalację systemu operacyjnego z zachowaniem starych danych, a druga wymazanie wszystkich danych i przeprowadzenie czystej instalacji, która zapewni komputerowi fabryczną świeżość i zmaksymalizuje jego szybkość działania.

Jak długo to trwa?

Jeśli instalujesz komponenty samodzielnie, zostaną wysłane kurierem następnego dnia. Jeśli chcesz zamówić usługę profesjonalnej instalacji, możesz wybrać dogodną datę odbioru, a wtedy to my odbierzemy komputer od Ciebie. Po otrzymaniu komputera usługa modernizacji zajmie tylko 1–2 dni, jeśli jednak z jakiegokolwiek powodu miałaby potrwać dłużej, skontaktujemy się z Tobą.

Jak mam przejść dalej?

Aby od razu rozpocząć modernizację komputera lub laptopa, zaloguj się na swoje konto, korzystając z zarejestrowanego adresu e-mail i hasła.

Po zalogowaniu z listy dostępnej na koncie możesz wybrać zamówienie, które chcesz zmodernizować. Po dokonaniu wyboru rozpocznie się proces modernizacji i możesz zacząć wybierać komponenty, które chcesz zamówić, a także usługę modernizacji, z jakiej chcesz skorzystać.

Ile to kosztuje?

Aktualnie usługi instalacyjne z odbiorem i zwrotem kosztują 464,20 zł, co obejmuje odebranie komputera z Twojej lokalizacji, profesjonalną modernizację, weryfikację, test rozruchu i ponowną dostawę do Twojej lokalizacji.

Usługi instalacyjne z odbiorem i zwrotem oraz instalacją systemu operacyjnego kosztują 620,66 zł, co obejmuje odebranie komputera z Twojej lokalizacji, profesjonalną modernizację, instalację systemu operacyjnego, weryfikację, test rozruchu i ponowną dostawę do Twojej lokalizacji.