Pakiet powitalny

Pakiet powitalny PCSpecialist zawiera wszystko, czego potrzebujesz do skonfigurowania, użytkowania i konserwacji nowego komputera, zapewniając płynne i przyjemne korzystanie ze sprzętu. Korzystanie z dodatkowych elementów zawartych w tym pakiecie nie jest konieczne. Jeśli masz płytę główną obsługującą Wi-Fi, musisz z jej tyłu podłączyć anteny zawarte w tym pakiecie.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub potrzebujesz pomocy, zapoznaj się z dołączoną broszurą powitalną, skontaktuj się z zespołem pomocy PCSpecialist pod adresem [email protected] lub zadzwoń do nas pod numer 22 104 42 91.

!

Kabel zasilający

Do wszystkich zamówień obejmujących komputery stacjonarne dołączany jest kabel zasilający. Jest on niezbędny do podłączenia do zasilania komputera stacjonarnego i do gniazdka ściennego. W przypadku zamówień z Wielkiej Brytanii dołączany jest brytyjski 3-bolcowy kabel zasilający 250 V z bezpiecznikiem. W przypadku zamówień z innych krajów Europy dołączony powinien być zgodny ze standardem europejskim 2-bolcowy kabel zasilający 240 V.

Jeśli pakiet powitalny nie zawiera kabla zasilającego, a masz komputer stacjonarny, skontaktuj się z zespołem obsługi PCSpecialist.

Oto lista elementów, które mogą znaleźć się w pakiecie powitalnym:

Broszura powitalna PCSpecialist

Broszura powitalna PCSpecialist

Dobrany przewodnik pomagający w konfiguracji sprzętu od PCSpecialist, który zawiera ważne informacje o komputerze, jego komponentach, szczegółach gwarancji i sposobie uzyskania pomocy w razie potrzeby.

Przewodniki użytkownika

Przewodniki użytkownika

Do pakietu powitalnego mogą być dołączone dodatkowe przewodniki użytkownika. Przewodniki te zawierają szczegółowe instrukcje dotyczące konfiguracji i korzystania z określonych komponentów komputera, takich jak płyta główna, obudowa, a także urządzenia peryferyjne.

Nośniki ze sterownikami

Nośniki ze sterownikami

Nośniki te zawierają sterowniki niezbędne do prawidłowego działania różnych podzespołów komputera, zapewniając kompatybilność i optymalną wydajność. Aktualne sterowniki są zwykle już zainstalowane na komputerze od PCSpecialist, ale zalecamy przechowywanie tych nośników wraz z pakietem powitalnym na wypadek wystąpienia problemów.

Pokaż kable

Pokaż kable

Do pakietu powitalnego mogą być dołączone dodatkowe kable do podłączenia komputera do zewnętrznych wyświetlaczy, takich jak monitory i telewizory. Nie są one niezbędne, ale dołączamy je, jeśli któryś z wybranych przez Ciebie komponentów ma je w zestawie.

Wifi Aerials

Anteny Wi-Fi

Zewnętrzne anteny bezprzewodowe zwiększające zasięg sieci Wi-Fi i stabilność połączenia z nią. Upewnij się, że są one podłączone do obsługującej je płyty głównej – w przeciwnym razie mogą wystąpić problemy z łącznością.

PSU and SATA Cables

Dodatkowe kable zasilacza lub SATA

Dodatkowe kable zasilania i danych do podłączania wewnętrznych komponentów, takich jak dyski twarde, dyski SSD i inne urządzenia peryferyjne, do zasilacza komputera. Kable te zazwyczaj pełnią rolę zapasową oraz są dostarczane jako dodatki do płyty głównej lub zasilacza. Zalecamy zachowanie ich wraz z pakietem powitalnym, jeśli w przyszłości zechcesz zmodernizować podzespoły swojego komputera.

Warranty Documentation

Dokumentacja gwarancyjna

Ważne dokumenty wyszczególniające warunki gwarancji na komponenty. Zdecydowanie zalecamy skontaktowanie się z zespołem pomocy, jeśli będzie ona potrzebna w zakresie gwarancji. Odwiedź https://www.pcspecial.ist/warranty/ po więcej informacji.

Mounting Hardware

Pozostały osprzęt do montażu chłodzenia

Dodatkowy osprzęt montażowy do chłodzenia procesora zapewniający prawidłową jego instalację i w konsekwencji obniżanie temperatury procesora. Będą to zapasowe wsporniki i złącza, które dołączane są do wybranego przez Ciebie chłodzenia.

Extra Tools

Dodatkowe elementy sprzętowe

Pakiet powitalny zawiera różne elementy sprzętowe, takie jak śruby do płyty głównej, wsporniki M.2 i śruby do obudowy, które mogą się przydać podczas przyszłych modernizacji lub zadań konserwacyjnych.

Jeśli nadal nie masz pewności co do zawartości pakietu powitalnego, skontaktuj się z nami pod adresem [email protected] lub zadzwoń pod numer 22 104 42 91.