PCSpecialist & Sidemen

Dołącz do elitarnej grupy z komputerem szytym na miarę

Uzupełnij swoje stanowisko dowodzenia o komputer PCSpecialist Sidemen zoptymalizowany pod kątem gier, przesyłania strumieniowego i tworzenia treści!

Skonfiguruj teraz
Kup zestaw prefabrykowany

Dołącz do elitarnej grupy

Już dziś zostań częścią elitarnej grupy zatwierdzonych właścicieli komputerów do gier Sidemen! Niezależnie od tego, czy szukasz komputera, który idealnie sprawdzi się w grze, czy podążysz śladami swoich ulubionych YouTuberów, mamy to, czego potrzebujesz!

Geforce RTX 30 Series PCs

Decydujące zagranie

Układy graficzne GeForce RTX™ z serii 30 zapewniają graczom i twórcom absolutnie najwyższą wydajność. Wykorzystują architekturę Ampere – 2. generację układów RTX NVIDIA – i nowe rdzenie RT, rdzenie Tensor oraz multiprocesory strumieniowe, aby zapewnić najbardziej realistyczną grafikę, opartą na ray tracingu w czasie rzeczywistym, oraz najnowocześniejsze funkcje SI.

Skonfiguruj teraz

Idealny zestaw Sidemen

Skonfiguruj swój komputer do gier Sidemen już dzisiaj!

Wszystkie komputery Sidemen zostały wykonane indywidualnie zgodnie z potrzebami użytkownika i wyposażone w najnowszy sprzęt! Nie tylko sprawią, że będziesz u szczytu formy, ale dzięki logo Sidemen naprawdę wyróżnią się z tłumu!

Najlepsze do tworzenia treści

  • Ekstremalne granie
  • Zoptymalizowane do przesyłania strumieniowego
  • Wysokowydajna edycja

Komputery PCSpecialist Sidemen bezproblemowo obsługują wszystkie najnowsze i najlepsze gry w najwyższych konfiguracjach.

Dzięki komputerowi PCSpecialist Sidemen pokażesz się światu bez obaw, że jakość przesyłania strumieniowego utrudni rozgrywkę.

Edytuj bez zakłóceń i renderuj w mgnieniu oka! Zwiększ swoją produktywność dzięki wydajnym komputerom PCSpecialist Sidemen.