PCSpecialist & Sidemen

Dołącz do elitarnej grupy z komputerem szytym na miarę

Uzupełnij swoje stanowisko dowodzenia o komputer PCSpecialist Sidemen zoptymalizowany pod kątem gier, przesyłania strumieniowego i tworzenia treści!

Skonfiguruj teraz
Kup zestaw prefabrykowany

Dołącz do elitarnej grupy

Już dziś zostań częścią elitarnej grupy zatwierdzonych właścicieli komputerów do gier Sidemen! Niezależnie od tego, czy szukasz komputera, który idealnie sprawdzi się w grze, czy podążysz śladami swoich ulubionych YouTuberów, mamy to, czego potrzebujesz!

Geforce RTX 30 Series PCs

Decydujące zagranie

Układy graficzne GeForce RTX™ z serii 30 zapewniają graczom i twórcom absolutnie najwyższą wydajność. Wykorzystują architekturę Ampere – 2. generację układów RTX NVIDIA – i nowe rdzenie RT, rdzenie Tensor oraz multiprocesory strumieniowe, aby zapewnić najbardziej realistyczną grafikę, opartą na ray tracingu w czasie rzeczywistym, oraz najnowocześniejsze funkcje SI.

Skonfiguruj teraz

Idealny zestaw Sidemen

Skonfiguruj swój komputer do gier Sidemen już dzisiaj!

Wszystkie komputery Sidemen zostały wykonane indywidualnie zgodnie z potrzebami użytkownika i wyposażone w najnowszy sprzęt! Nie tylko sprawią, że będziesz u szczytu formy, ale dzięki logo Sidemen naprawdę wyróżnią się z tłumu!

Configure Intel 11th Gen

Procesory Intel® Core™ 11. generacji obsługują najnowsze technologie platformowe, dzięki którym można naprawdę spersonalizować możliwości swojego nowego komputera.

Configure Now

Configure AMD A Series

Nasze komputery Sidemen z procesorem AMD są idealne dla każdego, kto chce grać i nagrywać rozgrywki, niezależnie od tego, czy są to gry na komputer, czy konsolę.

Configure Now

Configure Intel X Series

Nasze komputery do gry Sidemen oparte na Overclocked X299 to prawdziwe motory napędowe dla każdego, kto chce grać w gry, a także tworzyć wysokiej jakości filmy i transmitować na żywo dla wszystkich swoich widzów!

Configure Now

Configure AMD RYZEN

Nowe, oparte na procesorze AMD Ryzen komputery Sidemen to nowinka w naszej ofercie. Mają doskonały stosunek ceny do wydajności, dzięki czemu możesz z łatwością grać, nagrywać i transmitować na żywo.

Configure Now

Najlepsze do tworzenia treści

  • Ekstremalne granie
  • Zoptymalizowane do przesyłania strumieniowego
  • Wysokowydajna edycja

Komputery PCSpecialist Sidemen bezproblemowo obsługują wszystkie najnowsze i najlepsze gry w najwyższych konfiguracjach.

Dzięki komputerowi PCSpecialist Sidemen pokażesz się światu bez obaw, że jakość przesyłania strumieniowego utrudni rozgrywkę.

Edytuj bez zakłóceń i renderuj w mgnieniu oka! Zwiększ swoją produktywność dzięki wydajnym komputerom PCSpecialist Sidemen.

Zamów „na jutro” komputer do gier Sidemen!

Nie możesz się doczekać na swój nowy komputer do gier Sidemen? Sprawdź nasze prefabrykowane komputery, gotowe do dostarczenia już jutro!

Wystarczy złożyć zamówienie przed godziną 15.00, a nowy komputer będzie u ciebie następnego dnia roboczego!

Kup zestaw prefabrykowany