liquid-series

Komputery chłodzone wodą od PCSpecialist

Skonfiguruj teraz
liquid scroll
liquid lineup

Skonfiguruj swój nowy chłodzony wodą komputer PC Liquid Series®, korzystając z komponentów takich znanych marek jak Intel, AMD, NVIDIA, ASUS oraz Corsair, a także producentów systemów chłodzenia wodnego – EKWB, Mayhems oraz Corsair Hydro X.

Co zawiera komputer chłodzony cieczą

W zestawie komputerowym chłodzonym cieczą zwykle znajduje się pompa, specjalistyczne bloki wodne przeznaczone dla kluczowych komponentów, takich jak procesor i karta graficzna, a także rurki, zbiornik oraz radiator wyposażony w wentylatory. Zestawy te często różnią się konstrukcją, dzięki czemu pasują do różnych konfiguracji komputerowych.

Wybierz komponent

+
Co zawiera komputer chłodzony cieczą

Komponenty

HydroX CPU

Blok procesora

HydroX GPU

Blok GPU

HydroX Reservoir

Pompa/zbiornik

HydroX Radiators

Radiatory

HydroX Fan

Wentylatory

HydroX Fittings

Osprzęt

Zestawy Liquid Series

Wybierz zestaw

Zależy nam, abyś miał swobodę wyboru wyglądu swojego nowego systemu Liquid Series®! Wybierz zestaw, który ci odpowiada, z opcjami dołączenia GPU do pętli, koloru plecionych kabli, chłodziwa i oświetlenia!

Wybierz zestawy EK lub Corsair z naszej oferty systemów Liquid Series®, aby skonfigurować najlepszy komputer PC chłodzony wodą dla zapalonego gracza, pracującego profesjonalisty lub miłośnika technologii.

corsair-logo
Zestawy Corsair
EK Kits

Rury

flex tubing

Rurki elastyczne

Nasze elastyczne rurki zostały wyprodukowane przez Mayhems, wiodącą markę branży chłodziw. Rurki z serii Ultra-Clear wykorzystują nowe domieszki polimerowe, które zapobiegają zatorom.

liquid-shapes
acrylic tubing

Rurki akrylowe

Twarde rurki akrylowe tworzą proste linie o bardziej przemysłowym charakterze dzięki połączeniu rurek typu HD firmy EK (12/16 mm) z osprzętem EK pod kątem 90 stopni.

liquid-shapes
frosted tubing

liquid-shapes
petg tubing

PETG Tubing

Nowe twarde rurki PETG zakrzywione są pod kątem 90 stopni bez żadnego osprzętu, co dodaje odrobiny luksusu komputerowi PC Liquid Series®.

liquid-shapes

Luksus zdefiniowany przez Ciebie.

Każdy dostarczany przez nas komputer PC Liquid Series jest jedyny w swoim rodzaju i dostosowany do wymagań każdego klienta pod względem wydajności, estetyki i wyglądu.
Zapewniamy, że Twój komputer Liquid Series zostanie stworzony specjalnie dla Ciebie i będzie niepowtarzalnym produktem, który wyróżnia się na tle innych.

1

Zestaw EK Mid

ek mid kit gal
4

HydroX High Kit

Corsair mid kit
2

EK High Kit

ek mid high gal
Liquid servicing

Pakiet serwisowy

Rutynowa konserwacja ma kluczowe znaczenie w przypadku systemów chłodzonych wodą i obejmuje oczyszczenie układu oraz wymianę chłodziwa. Pakiet serwisowy Liquid Series został starannie opracowany w celu usprawnienia i przyspieszenia procedury konserwacji, dzięki czemu skutecznie eliminuje wszelkie związane z nią problemy.

W zależności od wybranego chłodziwa producenci zalecają jego wymianę co 6, 12 lub 18 miesięcy w celu uzyskania optymalnej wydajności.

Co jest w pakiecie:

  • Pełne opróżnienie i oczyszczenie układu
  • Wymiana elastycznych rurek
  • Napełnienie układu nowym chłodziwem
  • Rygorystyczne testy szczelności, ciśnienia i obciążenia w celu zapewnienia optymalnej wydajności i niezawodności.

Jak zacząć

Chcesz zapewnić długą żywotność i najwyższą wydajność swojemu komputerowi PC Liquid Series®?
Aby dowiedzieć się więcej o pakiecie serwisowym Liquid Series® lub dokonać zakupu, po prostu zaloguj się na swoje konto na naszej stronie internetowej.
Możesz też skontaktować się z naszym wykwalifikowanym personelem centrum obsługi telefonicznej, aby uzyskać indywidualną pomoc i wskazówki.

Kontakt

0333 011 7000