POWRÓT DO GÓRY
liquid-series

Chłodzone wodą systemy PC od PCSpecialist

Dowiedz się więcej

Komputery PC chłodzone wodą

Od PCSpecialist

Ultrawysoka częstotliwość generowania klatek, niska temperatura, nadzwyczajna estetyka. Chłodzone wodą komputery PC Liquid Series® od PCSpecialist. Tworzone dla entuzjastów przez naszych doświadczonych techników łączą w sobie światowej klasy komponenty i zaawansowaną technologię chłodzenia wodą, umożliwiając korzystanie z maksymalnej wydajności obliczeniowej przy utrzymaniu niskiej temperatury i cichej pracy. Wybierz swój styl, kolor i podświetlenie, aby nowy komputer PC Liquid Series® PC był jak najbardziej Twój.

Skonfiguruj swój nowy chłodzony wodą komputer PC Liquid Series®, korzystając z komponentów takich znanych marek jak Intel, AMD, NVIDIA, ASUS oraz Corsair, a także producentów systemów chłodzenia wodą – EKWB, Mayhems i nie tylko.

Szeroki wybór niestandardowych komponentów

Ty projektujesz, my budujemy

W PCSpecialist uważamy, że nasi klienci powinni mieć możliwość zamówienia swojego wymarzonego komputera PC, zwłaszcza chłodzonego wodą komputera PC Liquid Series®.

Zaprojektuj swój komputer PC tak, aby rzeczywiście pasował do Twojej osobowości. Nasz konfigurator Liquid Series® oferuje swobodę personalizacji systemu zgodnie z preferencjami – z szerokim wyborem kolorów chłodziwa, podświetlenia i przewodów! Niezależnie od tego, jakiego dokonasz wyboru, na pewno będzie to największa atrakcja każdej konfiguracji gamingowej.

Co zawiera komputer PC Liquid Series®

Wybierz komponent

Radiator
Blok procesora
Kable w oplocie
Blok GPU
Zbiornik
Rury
Wentylatory
Pompa

Rurki elastyczne

Nasze elastyczne rurki zostały wyprodukowane przez Mayhems, wiodącą markę branży chłodziw. Rurki z serii Ultra-Clear wykorzystują nowe domieszki polimerowe, które zapobiegają zatorom.

Rurki akrylowe

Twarde rurki akrylowe tworzą proste linie o bardziej przemysłowym charakterze dzięki połączeniu rurek typu HD firmy EK (12/16 mm) z osprzętem EK pod kątem 90 stopni.

Rurki PETG

Nowe twarde rurki PETG zakrzywione są pod kątem 90 stopni bez żadnego osprzętu, co dodaje odrobiny luksusu komputerowi PC Liquid Series®.

Liquid Series® Zestawy

Zależy nam, abyś miał swobodę wyboru wyglądu swojego nowego systemu Liquid Series®! Wybierz zestaw, który ci odpowiada, z opcjami dołączenia GPU do pętli, koloru plecionych kabli, chłodziwa i oświetlenia!

Wybierz swój zestaw z naszej oferty Liquid Series®, w tym Lian Li i Corsair Hydro X, aby skonfigurować najlepszy chłodzony wodą komputer PC dla zapalonego gracza, pracującego profesjonalisty lub miłośnika technologii.

Zestaw startowy

EKWB Chłodzenie cieczą

Zestaw podstawowy łączy w sobie wysokowydajne niestandardowe technologie chłodzenia za pomocą wody i radiatorów, tworząc pierwszą propozycję z linii produktów Liquid Series®. Zestaw podstawowy zawiera klasyczny zbiornik pompy z oświetleniem RGB marki EK oraz blok na procesor Quantum Velocity z oświetleniem RGB, aby zapewnić optymalne chłodzenie cieczą głównego podzespołu komputera. Skonfiguruj swój nowy komputer PC marki PCSpecialist z serią Liquid Series® zgodnie z własnymi wymaganiami.

 • Radiator

  EK-CoolStream SE 240

 • Pompa / Zbiornik

  EK-Classic Pump Reservoir 160 SPC PWM D-RGB

 • Blok procesora

  EK-Quantum Velocity D-RGB - Nickel + Plexi

 • Blok GPU (opcjonalnie)

  EK Vector

Mid Kit

EKWB Chłodzenie cieczą

Zestaw Mid z naszej linii systemów Liquid Series® integruje układ GPU w pętli dla lepszego chłodzenia i możliwości podkręcenia karty graficznej. Zestaw obejmuje grubszy radiator, większy zbiornik i mocniejszą pompę dla zwiększenia przepływu. Tak jak w przypadku wszystkich naszych systemów Liquid Series® możesz spersonalizować swój chłodzony wodą komputer PC, korzystając z szerokiej gamy kolorów.

 • Radiator

  EK-CoolStream PE 360

 • Pompa

  EK-Quantum Inertia D5 PWM D-RGB - Plexi

 • Zbiornik

  EK-RES X3 150 Lite

 • Blok procesora

  EK-Quantum Velocity D-RGB - Nickel + Plexi

 • Blok GPU (opcjonalnie)

  EK Vector

Zestaw High

EKWB Chłodzenie cieczą

„High Kit” z naszej serii systemów Liquid Series® to idealny zestaw dla entuzjastów gier. Zdolny do chłodzenia wielu procesorów graficznych, posiada również liczne radiatory, więc możesz mieć pewność, że temperatury uzyskane z Liquid Series® pozostaną niskie przy jednoczesnym utrzymaniu wysokiej liczby klatek na sekundę. Zestaw „High Kit” to zestaw do gier z najwyższej półki, który może wytrzymać wszystko, czym go obciążysz. Podobnie jak w przypadku wszystkich naszych systemów Liquid Series® możesz dostosować swój komputer za pomocą naszej szerokiej gamy kolorów.

 • Radiator #1

  EK-CoolStream PE 360

 • Radiator #2

  EK-CoolStream PE 360

 • Pompa

  EK-Quantum Inertia D5 PWM D-RGB - Plexi

 • Zbiornik

  EK-RES X3 150 Lite

 • Blok procesora

  EK-Quantum Velocity D-RGB - Nickel + Plexi

 • Blok GPU

  EK Vector

Zestaw Extreme

EKWB Chłodzenie cieczą

Extreme to najlepszy z zestawów naszej linii systemów Liquid Series®. Wyposażony w dwa ogromne radiatory połączone z podwójną pompą D5 zapewnia najlepsze chłodzenie systemów z wieloma układami GPU. Zestaw Extreme przeznaczony jest dla miłośnika gier, który chce korzystać z tego, co najlepsze. Tak jak w przypadku wszystkich naszych systemów Liquid Series® możesz spersonalizować swój komputer PC, korzystając z szerokiej gamy kolorów.

 • Radiator #1 #2

  EK-CoolStream PE 360

 • Zbiornik #1 #2

  EK-RES X3 150 Lite

 • Pompa #1 #2

  EK-Quantum Inertia D5 PWM D-RGB - Plexi

 • Blok procesora

  EK-Quantum Velocity D-RGB - Nickel + Plexi

 • Blok GPU

  EK- Vector

RGB Lian Li

EKWB Chłodzenie cieczą

We współpracy z Lian Li zaprojektowaliśmy i stworzyliśmy najlepsze rozwiązanie chłodzące dla tej popularnej obudowy. Zestaw Lian Li O11 łączy w sobie niestandardowy blok wodny EK® Water Blocks – model EKWB O11 Distro-Plate G1 – z pojemną i efektowną obudową Lian Li O11 Dynamic XL, aby zaprezentować wnętrze komputera PC i uczynić je główną atrakcją każdego stanowiska gry.

 • Radiator #1

  EK-Quantum Surface S360

 • Radiator #2

  EK-Quantum Surface S360

 • Pompa + zbiornik

  EK-Quantum Reflection² PC-O11D XL D5 PWM D-RGB - Plexi

 • Blok procesora

  EK Quantum Velocity2 D-RGB - Nickel + Plexi

 • Blok GPU

  EK Quantum Vector2 D-RGB - Nickel + Plexi

Corsair Hydro X Zestawy

RGB Mid Kit

Corsair Hydro x

Dołącz do rewolucji chłodzenia na zamówienie z zestawem Mid CORSAIR Hydro X Series obejmującym całą rodzinę produktów chłodzących, takich jak blok procesora Corsair, radiator Corsair XR i do 4 wentylatorów Corsair RGB. Przedefiniuj estetykę swojego nowego systemu PC chłodzonego cieczą i obniż jego temperaturę podczas obsługi najbardziej wymagających zadań graficznych, renderów i gier. Skonfiguruj swój nowy chłodzony wodą komputer PC Liquid Series® od PCSpecialist z produktami linii Corsair Hydro X.

 • Radiator

  Corsair XR5 360

 • Pompa + zbiornik

  Corsair XD5 Pump / Res Combo

 • Blok procesora

  Corsair XC7 or XC9

 • Blok GPU

  Corsair XG7

RGB Zestaw High

Corsair Hydro x

Dołącz do rewolucji chłodzenia na zamówienie z zestawem High CORSAIR Hydro X Series obejmującym całą rodzinę produktów chłodzących, takich jak blok procesora Corsair, 2 radiatory Corsair XR i do 6 wentylatorów Corsair RGB. Połącz efektowną estetykę z niską temperaturą w najlepszej stacji gamingowej, która z łatwością poradzi sobie z najbardziej wymagającymi zadaniami graficznymi, renderami i grami. Skonfiguruj swój nowy chłodzony wodą komputer PC Liquid Series® od PCSpecialist z produktami linii Corsair Hydro X.

 • Radiator #1

  Corsair XR5 240

 • Radiator #2

  Corsair XR5 360

 • Pompa + zbiornik

  Corsair XD5 Pump / Res Combo

 • Blok procesora

  Corsair XC7 or XC9

 • Blok GPU

  Corsair XG7

Chłodzenie o wysokiej wydajności

Wydajne, niezawodne i stylowe

Praca systemu w odpowiedniej, niskiej temperaturze to podstawa, a nasza gama produktów Liquid Series® oferuje najlepsze rozwiązanie. Dbamy o to, aby każdy system spełniał nasze ścisłe i rygorystyczne procedury testowe, aby zapewnić niezrównaną wydajność i stabilność!

Liquid Series® Wentylatory

Starannie dobrane pod kątem wydajności

Każdy system Liquid Series® oferuje zmodernizowane wentylatory Liquid Series®, przy czym wysokowydajny wentylator 120 mm z łopatkami S-FLOW dostarcza o 30% więcej powietrza niż standardowy wentylator przy takiej samej prędkości. Większa wydajność chłodzenia wraz ze sterowaniem szybkością wentylatora typu PWM umożliwia utrzymywanie hałasu na minimalnym poziomie.

Zoptymalizowana wydajność

Dostrojony, aby zapewnić niesamowitą prędkość

Nasi technicy bardzo ściśle współpracują z kluczowymi producentami sprzętu, aby mieć pewność, że każdy komponent w naszych systemach Liquid Series® jest precyzyjnie dostrojony dla maksymalnej wydajności. Niezliczone godziny poświęcone są analizie systemu BIOS i testom niezawodności komponentów, aby zagwarantować ekstremalną wydajność zaraz po wyjęciu z pudełka.

Rozbudowana procedura testowa

Test szczelności i ciśnienia

Wszystkie komputery PC z serii Liquid Series® są poddawane testowi szczelności i ciśnienia przed podłączeniem zasilania. Po zaliczeniu testu nasi technicy dokonują wszelkich niezbędnych usprawnień w BIOS-ie. Po zainstalowaniu systemu Windows i sterowników zestawy poddawane są testowi długotrwałego obciążenia.

Pakiet serwisowy Liquid Series®

Twój komputer PC Liquid Series® wymaga pełnego drenażu lub wymiany rurki wewnętrznej? Po zakupie chłodzonego wodą komputera PC PCSpecialist oferuje pełny pakiet serwisowy Liquid Series®, dzięki czemu nie musisz martwić się żadnymi wymianami, które będą potrzebne w przyszłości. Obejmuje to odbiór i zwrot komputera PC Liquid Series®, pełny drenaż i oczyszczenie układu, wymianę elastycznych rurek i ponowne wypełnienie układu świeżym chłodziwem, a następnie test szczelności, ciśnienia i obciążenia.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zaloguj się na swoje konto, aby kupić pakiet serwisowy Liquid Series®, lub skontaktuj się z naszym centrum obsługi klienta pod numerem 22 104 42 91, aby uzyskać pomoc.

Bloki wodne EK

Czysta esencja
chłodzenia cieczą

Dzięki gamie komponentów EK® Water Blocks, które oferują najwyższą wydajność, cichą pracę i zachwycające doznania estetyczne, masz pewność, że Twój następny komputer PC do gier Liquid Series® będzie działał wyjątkowo dobrze.

Dowiedz się więcej

Karty graficzne ASUS ROG STRIX

Aby zagwarantować niezawodność, wydajność i wysoką jakość, oferujemy opcję wyposażenia naszych chłodzonych wodą komputerów PC Liquid Series® w kartę graficzną ASUS RoG STRIX.

Oparty na architekturze NVIDIA® Turing układ graficzny karty ASUS RoG STRIX zapewnia ray tracing w czasie rzeczywistym, realistycznie dokładne cienie, odbicia i globalne oświetlenie. Graj w aktualnie najpopularniejsze i najbardziej wymagające tytuły, ciesząc się z płynnej rozgrywki bez efektu rozchodzenia się obrazu lub strumieniuj ulubione filmy w wysokiej jakości kinowej.

Skonfiguruj swój system Liquid Series ®

Wybierz jedną z poniższych opcji, aby zbudować swój nowy system Liquid Series® już dziś!

Skonfiguruj Z790 / Z690

Przesyłanie strumieniowe, tworzenie i współzawodniczenie na najwyższych poziomach z najnowocześniejszymi funkcjami w branży i najnowszą architekturą hybrydową.

Skonfiguruj Ryzen

Przeznaczone do gier o wysokich wymaganiach. Procesory AMD Ryzen™ zapewniają oszałamiającą prędkość dzięki wykorzystaniu wielu rdzeni.