HydroX

Wyjątkowo skuteczne, niestandardowe chłodzenie do Twojego komputera gamingowego

Dołącz do rewolucji niestandardowego chłodzenia dzięki zestawowi CORSAIR Hydro X Series, zawierającemu wszystkie podzespoły, których potrzebujesz, aby Twój komputer PC wyróżniał się wspaniałym systemem chłodzenia.

hydrox PC

Już dostępny w ofercie marki PCSpecialist z serii Liquid Series®

Komponenty

Blok procesora

Blok wodny do procesora XC7 RGB PRO

SERCE TWOJEGO NIESTANDARDOWEGO ZESTAWU CHŁODZENIA

Bloki wodne CORSAIR Hydro X Series XC7 RGB odprowadzają ciepło z procesora, obniżając temperaturę i odblokowując możliwość bardziej ambitnego podkręcania procesora. Gotowy do podświetlania najpotężniejszych komputerów zestaw XC7 jest zbudowany na bazie hartowanej na zimno płyty z niklowanej miedzi o bardzo wysokiej gęstości żeber chłodzących i przezroczystej komorze przepływu, która pozwala prezentować chłodziwo.

hydroX-pattern
HydroX CPU Block
Biały
Czarny
HydroX CPU Block

* Dostępne do konfiguracji w wersji czarnej i białej

Dlaczego niestandaryzowane chłodzenie?

 • Niższe temperatury karty graficznej

 • Niższe temperatury procesora

 • Niższe poziomy hałasu

SPRAWDZONA WYDAJNOŚĆ

Niestandardowe chłodzenie Hydro X Series pomaga zwiększyć wydajność systemu, jednocześnie obniżając jego temperaturę i poziom generowanego hałasu.

Wysokie obciążenie powoduje przegrzewanie się procesorów i kart graficznych. Wzrost temperatury podczas gry powoduje, że systemy chłodzenia pracują na bardzo wysokich obrotach, co generuje hałas. W przeciwieństwie do wentylatorów w wodnych systemach chłodzenia gorące powietrze nie krąży w obudowie. Ciecz odprowadza ciepło do radiatorów i w efekcie usuwa je z wnętrza obudowy. Oznacza to, że wentylatory pracują dużo wolniej, co redukuje poziom hałasu, a chłodzenie wciąż działa wyjątkowo wydajnie. Przesunięcie chłodzenia do radiatorów umiejscowionych poza obszarami, które zwykle mocno się nagrzewają, daje też dużo lepsze możliwości podkręcenia taktowania.

46 dBA

Poziomy hałasu

72° C

Temperatura karty graficznej

75° C

Temperatura procesora

* Wydajność chłodzenia mierzona na systemie Win 10 z kartą graficzną NVIDIA RTX 3080 FE GPU i procesorem AMD Ryzen 7 3700X wykorzystującym wentylator do procesora AMD Wraith Prism w czasie gry w Far Cry 5.

Blok GPU

Blok wodny do procesora XG7 RGB GPU

Wytwarzając nawet dwukrotnie więcej ciepła niż procesor jednostki centralnej, karta graficzna jest prawdopodobnie najbardziej wymagającym termicznie urządzeniem w komputerze PC. Blok wodny CORSAIR Hydro X Series XG7 RGB z obsługą całkowitej konwersji przeznaczony do procesora graficznego ograniczy hałas i ochłodzi Twoją kartę graficzną, bezpośrednio chłodząc rdzeń procesora GPU, pamięć i jej obwody zasilające.

Czarny
hydroX-pattern HydroX GPU

Pompa/zbiornik

Pompa/pojemnik XD5 RGB

NIESTANDARDOWE CHŁODZENIE W ŻYWYCH KOLORACH

Pompa jest bijącym sercem niestandardowego układu chłodzenia, zapewniającym stały, niezawodny przepływ chłodziwa przez bloki wodne, radiatory i przewody. Zestaw składający się z pompy i zbiornika Hydro X Series XD5 RGB jest zasilany za pomocą pompy D5 wbudowanej w zbiornik o pojemności 330 ml i sterowanej układem PWM, który zapewnia pełną kontrolę nad natężeniem przepływu cieczy i poziomem hałasu.

hydroX-pattern
HydroX CPU Block
Biały
Czarny
HydroX CPU Block

* Dostępne do konfiguracji w wersji czarnej i białej

Radiator wodny

XR5 360 / XR5 360 NEO

SZYBKIE ROZPRASZANIE CIEPŁA

Radiatory CORSAIR Hydro X Series XR odprowadzają ciepło z niestandardowej pętli chłodzenia; są zbudowane z miedzi i mosiądzu, aby zapewnić kompatybilność z rozbudowanymi pętlami, wykorzystując ultracienkie 25-mikronowe żebra chłodzące w celu zmaksymalizowania wielkości powierzchni odprowadzania ciepła. Radiatory XR, zoptymalizowane pod kątem cichych wentylatorów i dostępne w opcjach o różnych grubościach oraz rozmiarach (do 480 mm), aby pasować do większości zastosowań, mają moc chłodzenia pozwalającą ujarzmić najbardziej wymagające zestawy podzespołów.

hydroX-pattern
HydroX CPU Block
Biały
Czarny
HydroX CPU Block

* Dostępne do konfiguracji w wersji czarnej i białej

DOSKONAŁE DOPASOWANIE

Niezależnie od tego, czy składasz niestandardową pętlę chłodzenia przy użyciu łatwych w montażu miękkich rurek, czy też za pomocą gotowych do prezentacji twardych rurek, seria Hydro X ma idealne mocowanie przeznaczone do Twojego zestawu podzespołów. Dzięki precyzyjnemu wykonaniu z litego mosiądzu o wysokiej jakości polerowanym wykończeniu i standardowych gwintach G1/4" łączniki i adaptery tego zestawu są zbudowane zgodnie z najwyższymi standardami, gwarantującymi długą żywotność i trwałość.

HydroX GPU

Zalecane dane techniczne

Abyss Elite

Abyss-Elite

Od 17 680 zł z podatkiem VAT i dostawą.

 • Zestaw Liquid Series® RGB Mid Corsair
 • Windows 11 Home
 • AMD Ryzen 7 7800X3D
 • Corsair VENGEANCE 32 GB, 4800 MHz KIT
 • 16GB ASUS ROG STRIX GEFORCE RTX 4080 SUPER OC

Abyss Pro

Abyss-Pro

Od 20 760 zł z podatkiem VAT i dostawą.

 • Zestaw Liquid Series® High - Corsair
 • Windows 11 Home
 • Intel® Core™ i9-14900KF
 • Corsair VENGEANCE 32 GB, 4800 MHz KIT
 • 16GB ASUS ROG STRIX GEFORCE RTX 4080 SUPER OC
 • 4 TB SEAGATE IRONWOLF PRO

Abyss Ultra

Abyss-Ultra

Od 27 650 zł z podatkiem VAT i dostawą.

 • Zestaw Liquid Series® High - Corsair
 • Windows 11 Home
 • Intel® Core™ i9-14900K
 • Corsair VENGEANCE RGB 64 GB, 6000 MHz
 • 24GB ASUS ROG STRIX GEFORCE RTX 4090
 • 4 TB SEAGATE IRONWOLF PRO

Obudowa

hydrox-logo
Hydrox PC
Hydrox PC
Hydrox PC
Hydrox PC
Hydrox PC
Hydrox PC