Tworzone na zamówienie rozwiązania obliczeniowe, które precyzyjnie odpowiadają specyficznym wymaganiom sektora edukacyjnego.

b2b education

Zdając sobie sprawę z różnorodności potrzeb edukacyjnych, dostosowaliśmy konfigurator dla szkolnictwa, tak aby zapewnić maksymalną elastyczność. Skonfiguruj nasze produkty zgodnie z własnymi wymaganiami i ciesz się rozwiązaniem szytym na miarę.

Co możemy zaoferować?

Poznaj różne sposoby, w jakie możemy pomóc, aby pewnie zrealizować wymagania dotyczące IT.

  Usługi

 • Doradztwo
 • Niestandardowa konfiguracja systemu
 • Konta zarządzane
 • Tagowanie zasobów

  Rozwiązania

 • Pakiety IT
 • Studia gier i e-sportu
 • Platformy AI i uczenia głębokiego
 • Profesjonalne stacje robocze

Wszystkie nasze systemy są konfigurowane, projektowane i tworzone na zamówienie, aby idealnie pasowały do Twojej infrastruktury technologicznej.

dla e-sportu

Ucz się jak najlepsi na komputerze PC do e-sportu od PCSpecialist

Zapewniamy profesjonalnym e-sportowcom najnowocześniejsze rozwiązania komputerowe zaprojektowane z myślą o maksymalnej wydajności. Przejdź na wyższy poziom dzięki komputerom do e-sportu PCSpecialist i pokonaj konkurencję.

Esports for Business

dla profesjonalistów

Zoptymalizuj przepływ pracy dzięki stacji roboczej PCSpecialist

Obsługujemy wiele branż specjalistycznych, dostarczając komputery do zastosowań profesjonalnych. Nasze dedykowane stacje robocze, stworzone specjalnie dla szkolnictwa wyższego, zostały zaprojektowane w celu podniesienia wydajności i efektywności w środowiskach badawczych na uniwersytetach oraz uczelniach.

PCs for Professionals

dla szkół

Zmaksymalizuj wydajność w klasie dzięki komputerowi PCSpecialist.

Zmaksymalizuj wydajność w klasie dzięki komputerowi PCSpecialist.

PCs for Education

Ramy operacyjne

Poznaj wydajne rozwiązania dzięki programom ramowym


Program ramowy CPC dla Grupy 1: Komputery stacjonarne

PCSpecialist jest członkiem konsorcjum CPC i tym samym spełnia kluczowe wymagania ramowe dla Grupy 1: Komputery stacjonarne.

Crescent Purchasing
Działalność tej grupy obejmuje dostarczanie towarów i usług, w tym, między innymi, dostarczanie i instalację komputerów stacjonarnych (wieże, małe komputery mikro i komputery All in One), w tym monitorów, klawiatur i myszy, w wersji przewodowej oraz bezprzewodowej, zubożonych urządzeń klienckich, wysokowydajnych komputerów stacjonarnych do gier, sprzętu na zamówienie, nowych technologii w rozwiązaniach stacjonarnych, akcesoriów i kabli, usług obrazowania, usług konserwacji, innych powiązanych usług, w tym identyfikacji produktów, szkolenia i wsparcia technicznego w zakresie wszystkich oferowanych rozwiązań.

Konta zarządzane PCSpecialist

Pomożemy znaleźć optymalne rozwiązanie, które będzie odpowiadało Twoim potrzebom w zakresie technologii i budżetowi, przydzielając jednocześnie indywidualnego opiekuna klienta jako pojedynczy punkt kontaktowy.

 • Priority orders
  Priorytetowe zamówienia
 • Suport Pricing
  Preferencyjne ceny
 • tech support
  Doradztwo ekspertów
 • warranty
  Rozszerzona gwarancja

Dowolne firmy

Podkreśl swoją markę dzięki komputerom PC z niestandardowym brandingiem


Wyróżnij swoją markę dzięki możliwości dostosowania brandingu naszych komputerów PC i laptopów. Zyskaj profesjonalny i spójny wygląd wszystkich urządzeń, dostosowując go do identyfikacji wizualnej Twojej instytucji edukacyjnej czy marki e-sportowej.

*Skontaktuj się z członkiem zespołu, aby uzyskać więcej informacji na temat możliwości dostosowania brandingu.

Tagowanie zasobów

Nasza niezastąpiona usługa tagowania zasobów umożliwia skuteczne monitorowanie, zarządzanie i planowanie konserwacji. Przekłada się to na profesjonalny wizerunek i praktyczną funkcjonalność, co maksymalizuje wydajność instytucji edukacyjnej.

PCs for Education

Potrzebujesz pomocy?

Z nami kupisz rozwiązania technologiczne bez obaw. Porozmawiaj z ekspertem.

Skontaktuj się z nami pod numerem 22 104 42 91 mailowo pod adresem [email protected].