Masz do wyboru setki firm komputerowych... Dlaczego warto kupić komputer u nas?


Oto kilka powodów, dla których warto kupić komputer od naszej firmy, zamiast przepłacać, kupując gdzie indziej.

PC Pro Awards 2019 PC Pro Awards 2020
 • PCSpecialist to wiarygodna firma o ugruntowanej pozycji – działamy na rynku od ponad 20 lat.
 • Jesteśmy jedną z nielicznych firm posiadających status partnera Platinum programu Intel® Titanium Technology Provider. To dowód na to, że jesteśmy jednym z głównych producentów komputerów i mamy do zaoferowania o wiele więcej niż tylko atrakcyjną stronę internetową. Możesz to sprawdzić na stronie Intel® tutaj.
 • Jesteśmy również certyfikowanym partnerem Microsoft® o statusie Gold, co świadczy o naszej głębokiej wiedzy technicznej i zaangażowaniu w ciągłe podnoszenie kompetencji w zakresie produktów firmy Microsoft®. Kliknij tutaj, aby zweryfikować nasz status.
 • Obecnie mamy 4 261 autentycznych rekomendacji naszych klientów, z których większość jest potwierdzona adresem e-mail. Kliknij tutaj, żeby rzucić na nie okiem.
 • Trzykrotnie (we wrześniu 2011, we wrześniu 2013 i w październiku 2015 roku) zdobyliśmy nagrodę dla „Najlepszego producenta komputerów stacjonarnych”, przyznawaną niezależnie przez czytelników magazynów „Computer Shopper” i „Expert Reviews”.
 • Jesteśmy otwarci Od poniedziałku do piątku od 09:00 do 17:00. Nie używamy numerów o podwyższonej opłacie do celów sprzedaży lub pomocy technicznej. Koszt połączenia z telefonów komórkowych jest taki sam jak standardowa stawka dla połączeń krajowych i może być uwzględniony w pakietach minut objętych miesięczną opłatą abonamentową.

Jesteśmy otwarci Od poniedziałku do piątku od 09:00 do 17:00.

Brak drogich opłat za połączenia!

Skorzystaj z taniego połączenia, dzwoniąc do nas pod numer: 22 104 42 91

Nie używamy numerów o podwyższonej opłacie do celów sprzedaży lub pomocy technicznej. Koszt połączenia z telefonów komórkowych jest taki sam jak standardowa stawka dla połączeń krajowych i może być uwzględniony w pakietach minut objętych miesięczną opłatą abonamentową.

Posiadamy certyfikaty ISO 9001, ISO 14001 oraz ISO 45001

ISO to Międzynarodowa Organizacja Normalizacyjna zrzeszająca przedstawicieli różnych krajowych organizacji normalizacyjnych. Z dumą informujemy, że posiadamy certyfikat UKAS potwierdzający wdrożenie przez nas następujących trzech standardów:

 • ISO 9001 System Zarządzania Jakością
 • ISO 14001 System Zarządzania Środowiskowego
 • ISO 45001 System zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy

Numer certyfikatu: 12959.

Możesz pobrać nasze certyfikaty ISO tutaj!

Jesteśmy eko!

Zainwestowaliśmy w instalację fotowoltaiczną o mocy 235,5 kWp, która pozwoli nam produkować około 187 900 kW rocznie (to tyle energii, ile potrzeba na zasilenie 57 domów), aby umożliwić nam wytwarzanie możliwie największej ilości energii odnawialnej.
Zainwestowaliśmy również w sprzęt do przetwarzania odpadów, aby umożliwić recykling ponad 95% naszych kartonów, miękkich i twardych tworzyw sztucznych, metali, drewna, taśm i polistyrenu.

 • W przeciwieństwie do innych firm my naprawdę wiemy, o czym mówimy. Nasza siedziba znajduje się w Wielkiej Brytanii i zatrudniamy zespół prawdziwych entuzjastów, a nie pracowników z drugiego końca świata z wiedzą podręcznikową.
  Z przyjemnością porozmawiamy o tym, jaki komputer najlepiej dopasuje się do Twoich potrzeb, wystarczy zadzwonić pod nasz numer telefonu (niski koszt połączenia).
 • W ramach naszych gwarancji oferujemy bezpłatną usługę odbioru i ponownej dostawy w ograniczonym zakresie. Nie ma żadnych ukrytych kosztów, w przypadku awarii sprzętowej komputera, odbiór i zwrot są za darmo. Nie daj się nabrać na „trzyletnią gwarancję” oferowaną przez konkurencję: niektóre firmy oferują trzyletnią gwarancję, która obejmuje jednoroczną gwarancję na części i trzyletnią na naprawę, bez bezpłatnej usługi odbioru, co sprawia, że w rzeczywistości jest to zdecydowanie mniej korzystna opcja w stosunku do naszej.
 • Nasz konfigurator pozwoli Ci wybierać spośród ponad dwustu różnych komponentów i setek możliwych konfiguracji, dzięki czemu zamówisz wszystko, czego potrzebujesz przez Internet, bez konieczności rozglądania się za poszczególnymi częściami gdzie indziej.
 • Mamy autentyczną tożsamość biznesową, jesteśmy zarejestrowani do celów VAT i nie ukrywamy się za adresem skrytki pocztowej czy adresem e-mail. W razie potrzeby zawsze możesz do nas zadzwonić lub wstępnie umówić się na spotkanie.
 • Nasze komputery są wśród najtańszych z dostępnych, a uwzględniając jakość montowanych komponentów, nasze ceny powinny być znacznie wyższe. Nie używamy tanich komponentów, żeby konkurować cenami. Spróbuj skontaktować się z konkurencją i zapytać, jakie marki pamięci RAM albo płyt głównych oferują i porównaj je z naszymi.