Windows 10 Pro

UWZGLĘDNIJ KOSZT NICNIEROBIENIA. Odśwież swój sprzęt i przekształć swoją działalność

Każdy komputer starszy niż 4 lata może generować koszt w wysokości ponad 1300 GBP rocznie na konserwację, naprawy i utratę produktywności w porównaniu z nowym urządzeniem z systemem Windows.1 Może też narazić Cię na cyberataki i naruszenia bezpieczeństwa danych, które dotyczą prawie 50% firm w Wielkiej Brytanii.2

Nowe urządzenia z systemem Windows 10 Pro i procesorami Intel® vPro™ 7. i 8. generacji pomagają zachować ochronę i produktywność w podróży, zapewniając do 25% większą oszczędność czasu, 3 średnio do 28% szybsze uruchamianie w porównaniu z Windows 7, 4 a także baterię, która działa nawet 3 razy dłużej 5 w porównaniu ze starszymi urządzeniami z systemem Windows.

Skonfiguruj teraz

Zwiększ produktywność i zabezpiecz swoją firmę.

Wybierz bezpieczniejsze i wydajniejsze biznesowe komputery PC

Zdziałaj więcej

Pracuj w podróży dzięki szybszemu nawet o 28% 4 rozruchowi systemu i ulepszonej baterii, która działa nawet 3 razy dłużej.5 Oszczędzaj czas, pracując w najbardziej naturalny dla siebie sposób: dotykowo, za pomocą rysiku czy głosu.6 Twoje starsze urządzenia tego nie potrafią.

Chroń swoje dzieło

Prawie 50% firm w Wielkiej Brytanii padło ofiarą naruszenia bezpieczeństwa danych lub cyberataku.2 Typowy atak może kosztować ponad 60000 GBP.3 Windows 10 Pro ma wbudowane zabezpieczenia przed współczesnymi zagrożeniami i zawsze aktualną 8 ochronę Twoich informacji i urządzeń bez względu na to, gdzie Ty lub członkowie Twojego zespołu się znajdujecie.

Ciesz się prostym i elastycznym zarządzaniem

Administratorzy IT szacują 20% skrócenia czasu poświęconego na zarządzanie IT dzięki systemowi Windows 10 Pro.9 Członkowie Twojego zespołu mogą wybrać urządzenia, które najlepiej do nich pasują, skonfigurować je samodzielnie i logować się jednokrotnie w wielu usługach i aplikacjach Microsoft. Ponadto w systemie Windows 10 Pro możesz nadal używać wielu dotychczasowych aplikacji i urządzeń peryferyjnych.

Zachowaj bezpieczeństwo i bądź na bieżąco z aktualizacjami

Aktualizacja do systemu Windows 10 Pro oznacza, że zachowasz ochronę systemu i dostęp do bieżących aktualizacji nawet po zakończeniu wsparcia technicznego systemu Windows 7 z dniem 14 stycznia 2020 r. Po tym terminie system Windows 7 zachowa funkcjonalność, ale użytkownicy nie będą już otrzymywać aktualizacji ani pomocy technicznej od firmy Microsoft. Użytkownicy, którzy przeprowadzili migrację do obecnie obsługiwanego systemu operacyjnego, takiego jak Windows 10 Pro, będą regularnie otrzymywać nowe aktualizacje zabezpieczeń, poprawki niezwiązane z zabezpieczeniami, bezpłatne lub płatne opcje pomocy technicznej oraz aktualizacje zawartości technicznej dostępnej w trybie online.

Moc procesora Intel® Core™ vPro™ na urządzeniach z systemem Windows 10 Pro

Dla uzyskania wydajności niezbędne jest posiadanie solidnych podstaw. Najnowsze procesory firmy Intel zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić zgodność z wiodącymi aplikacjami systemu Windows 10 Pro, w tym Microsoft Word, Excel, PowerPoint i Outlook, dzięki czemu można wydajnie zmodernizować własne przepływy pracy.

 • Czas pracy na baterii

  Dzięki systemowi Windows 10 Pro nowe urządzenia 2-w-1 z procesorem Intel® Core™ vPro™ 8. generacji zapewniają do 10 godzin pracy na baterii, dzięki czemu pracownicy mogą wykonywać więcej zadań z dowolnego miejsca.10,11

 • Wielozadaniowość

  Zapewniają także do 2,1 raza szybszą wielozadaniowość, gwarantując płynną wydajność podczas jednoczesnej pracy z wieloma aplikacjami.11, 12 Aby zagwarantować prawdziwą mobilność, najnowsze procesory Intel® bezkompromisowo zapewniają pełną moc komputerom stacjonarnym, funkcjonalność aplikacji i kontrolę nad nowymi urządzeniami 2-w-1.

 • Wysoka produktywność

  W porównaniu z 4-letnimi urządzeniami dzisiejsza wydajność dynamicznie się rozwija, zapewniając nawet o 80 procent większą produktywność dzięki procesorom Intel® Core™ vPro™ 8. generacji.11,13

Odkryj zalety pakietu Office 2016

Pakiet Microsoft Office 2016 pomaga wykonywać jak najlepszą pracę – w dowolnym miejscu, o każdej porze i we współpracy ze wszystkimi. Zadbaj o to, by Twoja mała firma realizowała zadania za pomocą inteligentnych funkcji zwiększających produktywność, które pomagają szybciej wykonać świetną pracę. Pracuj wydajnie w dogodnych dla siebie warunkach dzięki możliwości wykonywania pracy z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie dzięki łatwemu dostępowi do plików w chmurze. Zapewnij swojemu zespołowi efektywną pracę – udostępniaj, prezentuj i współpracuj dzięki uproszczonym, wbudowanym narzędziom do współpracy.

Oszczędzaj czas i pieniądze swojej firmy dzięki systemowi Windows 10 Pro

 1. Small Business PC Study, TechAisle, 2016.
 2. Cyber Security breaches survey 2017, Main Report, April 2017, Ipsos MORI Social Research Institute.
 3. Forrester, Total Economic Impact of Microsoft Windows 10 Pro.
 4. Testy zostały przeprowadzone przez firmę Principled Technologies w lipcu 2015 r. w zamkniętym środowisku laboratoryjnym przy użyciu domyślnych obrazów fabrycznych OEM na reprezentatywnej próbce urządzeń z systemem Windows 7. Każdy test rozruchowy był wykonywany 10 razy i porównano średnie wyniki. Średnio poprawa przy uruchomieniu wyniosła 28%.
 5. Wydajność procesorów Intel® Core™ 6. generacji w urządzeniach z systemem Windows 10 Pro, szacowana na podstawie odtwarzania wideo w jakości HD lokalnie w systemie Windows 8.1; porównania zostały przeprowadzone na procesorze Intel® Core™ i5-6200U w stosunku do Intel® Core™ i5-520UM.
 6. Zależnie od sprzętu.
 7. Small Biz Daily: 10 Small Business Trends 2018.
 8. Dla obsługiwanego okresu eksploatacji urządzenia.
 9. W porównaniu z poprzednią wersją systemu Windows. Badanie Forrestera, Total Economic Impact of Windows 10 Pro („Całkowity wpływ ekonomiczny systemu Windows 10 Pro”).
 10. Zgodnie z pomiarem wykonanym przez konsorcjum EEMBC Browsing Bench dla Windows 10 Pro* w porównaniu z 4-letnim komercyjnym komputerem PC.
 11. Programy i operacje obciążenia uruchamiane w testach wydajności mogły zostać zoptymalizowane pod kątem szybszej pracy wyłącznie na procesorach Intel. Testy wydajności, takie jak SYSmark i MobileMark, zostały wykonane przy użyciu określonych systemów komputerowych, składników, programów, zadań i funkcji. Dowolna zmiana tych czynników może spowodować zmianę w rezultatach testów. Aby w pełni ocenić analizowane produkty (w tym ich wydajność w połączeniu z innymi produktami), należy zapoznać się z dalszymi informacjami i testami wydajności. Bardziej szczegółowe informacje można znaleźć pod adresem www.intel.com/benchmarks. Przedstawione powyżej wyniki testów porównawczych mogą wymagać korekty w miarę przeprowadzania dodatkowych testów. Wyniki zależą od konkretnych konfiguracji platformy i operacji obciążeń wykorzystywanych podczas testów, a także mogą nie mieć zastosowania do poszczególnych podzespołów posiadanych przez użytkownika, jego systemu komputerowego lub operacji obciążeń. Przedstawione wyniki niekoniecznie są reprezentatywne dla innych wzorców wydajności, a z kolei inne wyniki mogą wykazywać większy lub mniejszy wpływ zminimalizowanych wymagań.
 12. Zgodnie z wynikami testu SEG572 w porównaniu z 4-letnim komercyjnym komputerem PC.
 13. Zgodnie z ogólnym wynikiem benchmarku SYSmark* 2014 w porównaniu z 4-letnim komercyjnym komputerem PC.