15.6" Vyper® series

Moc i styl na wyciągnięcie ręki

Kup teraz

Rozgrywka na najwyższym poziomie

Zdobądź przewagę dzięki 15-calowemu laptopowi Vyper®, który zapewnia najlepsze wrażenia od krawędzi do krawędzi. Skonfiguruj 15-calowy laptop Vyper® wyposażony w technologię NVIDIA® GeForce® RTX SUPER™, procesor Intel® Core™ dziesiątej generacji i do 32 GB pamięci RAM DDR4, aby uzyskać potężną wydajność w grach dostosowaną do Twojego poziomu i środowiska. Vyper® jest teraz jeszcze lżejszy i smuklejszy niż poprzedni model – ciesz się imponującymi efektami wizualnymi, gdziekolwiek jesteś.

Karty graficzne Nvidia® GeForce® rtx

Ciesz się grafiką w grach na najwyższym poziomie dzięki 15-calowemu laptopowi Vyper®, który wykorzystuje architekturę GPU NVIDIA® Turing zapewniającą obsługę ray tracingu w czasie rzeczywistym.

Laptopy są dostępne z kartami graficznymi NVIDIA® GeForce® RTX 2060, RTX 2070 SUPER™ i RTX 2080 MAX-Q. Stwórz przenośny system, który spełni Twoje wymagania. Graj w najpopularniejsze i najbardziej wymagające współczesne gry, ciesząc się płynną, pozbawioną zacięć rozgrywką, lub przesyłaj strumieniowo swoje ulubione filmy w jakości kinowej.

Procesory Intel® Core 10 generacji

Laptopy z procesorem Intel® Core™ dziesiątej generacji o wydajności komputerów stacjonarnych. Pracuj i łącz się szybciej dzięki niewiarygodnemu przyspieszeniu zapewnianemu przez technologię Turbo Boost 3.0, akcelerowaną pamięć Intel® Optane™ oraz technologię Hyper-Threading. Doświadczaj najlepszych wrażeń w grach i dziel się tym chwilami z innymi.

 • 8

  Rdzenie

 • 16

  Wątki

 • 5.10Ghz

  Taktowanie Max Turbo

Krótki czas reakcji, maksymalna powierzchnia ekranu

Dzięki niewiarygodnie wąskim ramkom w połączeniu z wysoką częstotliwością odświeżania na poziomie 144 Hz możesz cieszyć się niezwykle wciągającą rozgrywką na całym ekranie bez efektu rozchodzenia się obrazu. Węższe ramki oznaczają, że możesz korzystać z największej możliwej powierzchni ekranu i w pełni skupić się na rozrywce i grach.

144hz

Tempo odświeżania

1920 x 1080

Full HD

83%

Stosunek powierzchni ekranu do obudowy

Pamięć masowa i RAM o wysokiej wydajności

Wybierz w zależności od potrzeb maksymalnie 32 GB pamięci RAM o częstotliwości od 2133 MHz do 2666 MHz. Technologia DDR4 umożliwia zastosowanie modułów DIMM o większej pojemności i zapewnia lepszą integralność danych przy zachowaniu niskiego zużycia energii. Dzięki niej zyskujesz maksymalną wydajność.

Nie czekaj na uruchomienie systemu operacyjnego ani na załadowanie aplikacji. Skonfiguruj swój nowy laptop Vyper® z dyskami SSD M.2 NVME. Zyskaj prędkość do 3500 MB/s – przesyłanie danych stanie się błyskawiczne, a jednocześnie niezawodne i całkowicie ciche. Zacznij pracować i grać od razu, niezależnie od tego, gdzie jesteś.

Połączenia

 1. 2 x Mini DisplayPort
 2. 1 x HDMI Port
 3. 1 x USB 3.1 Port (Type C)
 4. Wejście zasilania prądem stałym
 5. Gniazdo blokady Kensington
 6. 1 x RJ-45 jack
 1. 1 x USB 2.0 Ports
 2. Wejście na mikrofon
 3. Wyjście na słuchawki
 4. Czytnik kart pamięci 3 w 1 (SD/SDHC/SDXC)
 5. 2 x USB 3.1 Port

Aby zapewnić lepszą obsługę, używamy plików cookie. Przeglądaj dalej, jeśli chcesz, lub przeczytaj naszą politykę prywatności tutaj.