NZXT H-Series

H500 i H200i

Nowoczesne komputery w wizji NZXT

H500 and H200i

Cała seria H odzwierciedla wizję NZXT w zakresie nowoczesnych komputerów PC i obejmuje obudowy od mid-tower ATX do Mini-ITX. Każda osoba składająca komputer doceni ich cechy, takie jak przemyślany przepływ powietrza, zdejmowane wsporniki do montażu wentylatorów i radiatorów, zgłoszony do opatentowania system zarządzania kablami, charakterystyczna osłona zasilacza i listwa do prowadzenia kabli, a także piękny panel ze szkła hartowanego.

Skonfiguruj teraz

* Zdjęcie tylko do celów ilustracyjnych. Przedstawione komponenty mogą nie być dostępne do konfiguracji.

Obudowa H500

H500

Kompaktowa obudowa typu Mid-Tower z panelem ze szkła hartowanego

Model H500 odzwierciedla unikalną stylistyką obudów NZXT z serii H. Elegancka stalowa konstrukcja została wyposażona w charakterystyczny, ceniony system zarządzania okablowaniem, który usprawnia projektowanie i modernizację systemu. Możesz łatwo zbudować potężny system z wieloma opcjami przechowywania i chłodzenia. Model H500 zawiera dwa wentylatory Aer F* i jednolity panel boczny ze szkła hartowanego.

Obudowa H200i

H200i

Obudowa mini-itx premium z technologią CAM

Model H200i odzwierciedla wizję NZXT w zakresie tworzenia nowoczesnych komputerów PC. Ta doskonała obudowa mini-ITX jest wyposażona w unikalne inteligentne urządzenie z technologią CAM, które cyfrowo steruje oświetleniem RGB i wydajnością wentylatorów. Możesz bez wysiłku sterować oświetleniem RGB i wentylatorami, a funkcja adaptacyjnej redukcji szumów zoptymalizuje akustykę komputera, zapewniając idealne ustawienia wentylatora dzięki uczeniu maszynowemu. Model H200i zawiera dwa zintegrowane wentylatory Aer F i taśmę LED RGB, które poprawiają estetykę wnętrza obudowy widzianą przez oszałamiający panel ze szkła hartowanego.

Doskonała jakość wykonania

Obudowy z serii H są dostępne w czterech paletach kolorystycznych, które możesz dopasować się swojego gustu. Wszystkie, niezależnie od rozmiaru, mają elegancką konstrukcję wykonaną ze stali. Panel ze szkła hartowanego, unikalna osłona zasilacza i kultowa listwa do prowadzenia kabli podkreślą oszałamiający wygląd Twojego systemu.

Seria H w perspektywie

Zoptymalizowane chłodzenie

Uprościliśmy instalację chłodzenia cieczą: przedni wspornik jest przeznaczony do radiatorów do 280 mm, a zintegrowany wspornik zbiornika umożliwia montaż niestandardowych pętli. W zestawie znajdują się wentylatory Aer F 120 mm, które zapewnić optymalny przepływ powietrza wewnątrz obudowy. Aby zachować czysty wygląd systemu, otwory przednie i pod zasilaczem są w pełni filtrowane.

Seria H z boku

Inteligentne sterowanie, które ma znaczenie (wersje „i”)

Dzięki funkcjom naszych kontrolerów cyfrowych HUE+ i GRID+ V3 inteligentne urządzenie z technologią CAM umożliwia łatwe sterowanie oświetleniem RGB i wentylatorami za pośrednictwem naszego intuicyjnego oprogramowania CAM. Wybierz jeden z predefiniowanych trybów oświetlenia i wentylatorów lub stwórz swój własny, który będzie idealnie dopasowany do Twojego systemu. Dołączone taśmy RGB mają indywidualnie sterowane diody LED. W obudowie można zamontować jeszcze dwie dodatkowe taśmy.

inteligentne sterowanie

Zalecane dane techniczne