GeForce RTX
3090 Rodzina

The BFGPUs

GeForce RTX™ 3090 Ti i 3090 to przepotężne karty graficzne (BFGPU) o wydajności klasy TITAN. Napędzane są architekturą Ampere – drugą generacją układów RTX NVIDIA – podwajającą wydajność technik ray tracingu i SI dzięki wykorzystaniu udoskonalonych rdzeni RT, rdzeni Tensor oraz nowych multiprocesorów strumieniowych. Co więcej, wyposażono je w oszałamiające 24 GB pamięci G6X, aby zapewnić absolutnie najwyższy komfort graczom i twórcom.

* Zdjęcie służy wyłącznie celom ilustracyjnym. Skonfigurowany komponent może różnić się w zależności od marki, wyglądu i specyfikacji sprzętu

Zalecane dane techniczne

Vortex Goliath

Vortex-Goliath

Od 13 260 zł z podatkiem VAT i dostawą.

 • AMD Ryzen 9 5950X
 • Windows 11 Home
 • GIGABYTE B550 GAMING X V2
 • Corsair VENGEANCE 16 GB, 3200 MHz
 • 16 GB NVIDIA GEFORCE RTX 4080 SUPER
 • 8 TB SEAGATE IRONWOLF PRO

Vortex Exige

Vortex-Exige

Od 13 940 zł z podatkiem VAT i dostawą.

 • Intel® Core™ i9-12900K
 • Windows 11 Home
 • ASUS® ROG STRIX Z790-F GAMING WIFI II
 • Corsair VENGEANCE RGB 32 GB, 5200 MHz
 • 16 GB NVIDIA GEFORCE RTX 4070 Ti SUPER
 • 4 TB SEAGATE IRONWOLF PRO

Vortex Ultimate

Vortex-Ultimate

Od 22 600 zł z podatkiem VAT i dostawą.

 • Intel® Core™ i9-14900KS
 • Windows 11 Home
 • ASUS® ROG MAXIMUS Z790 DARK HERO
 • Corsair VENGEANCE RGB 96 GB, 5600 MHz
 • 24 GB ASUS TUF GEFORCE RTX 4090 OC OG

WYŁĄCZNIE Z GEFORCE RTX

Najszybsze układy GPU na świecie

NVIDIA Ampere Architecture

Najbardziej realistyczna i wciągająca grafika

2. generacja ray tracingu

Wydajność akcelerowana SI

NVIDIA DLSS

Najniższe opóźnienia systemu

NVIDIA Reflex

Najlepsze wrażenia w każdej grze

Game Ready Drivers

Stworzone do strumieniowania

NVIDIA Encoder

Głos i wideo wzbogacone SI

NVIDIA Broadcast App

Przyspiesz swoją kreatywność

NVIDIA Studio

ZYSKAJ WYŻSZĄ WYDAJNOŚĆ DZIĘKI NVIDIA DLSS

MAKSIMUM FPS. MAKSIMUM JAKOŚCI. Z POTĘGĄ SI.

Zwiększ wydajność dzięki technice NVIDIA DLSS (Deep Learning Super Sampling). Rdzenie Tensor w układach GPU GeForce RTX są wyspecjalizowane pod kątem SI i zapewniają wzrost wydajności gier z zachowaniem bezkompromisowej jakości obrazu. Pozwala to podnieść poziom ustawień i rozdzielczość, aby uzyskać jeszcze lepsze wrażenia wizualne.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Ray Tracing

Ray tracing symuluje zachowanie światła w prawdziwym świecie, aby stworzyć najbardziej realistyczną i wciągającą grafikę dla graczy i twórców. Karty graficzne GeForce RTX z serii 30 wyposażono w rdzenie RT drugiej generacji, aby zapewnić maksymalną wydajność ray tracingu.

8K HDR GAMING

Podłącz, graj, rejestruj i oglądaj w doskonałej jakości trybu HDR w rozdzielczościach nawet 8K na karcie GeForce RTX 3090 lub RTX 3090 Ti. Rejestruj materiał wideo nawet w 8K z HDR dzięki funkcji ShadowPlay™ oprogramowania GeForce Experience™ i płynnie odtwarzaj przy użyciu dekodowania formatu AV1.

ZWYCIĘSTWO MIERZONE W MILISEKUNDACH

Rozwiązanie NVIDIA Reflex zapewnia absolutną przewagę podczas rozgrywki. Najniższe opóźnienia. Najlepsza responsywność. Oparte na układach GPU GeForce RTX z serii 30 oraz wyświetlaczach NVIDIA® G-SYNC® z techniką Reflex. Prędzej namierzaj cel, szybciej reaguj i zwiększ precyzję celowania dzięki rewolucyjnemu zestawowi technik redukcji i pomiaru opóźnień systemowych w grach turniejowych.

GAME READY DRIVERS

NAJLEPSZE WRAŻENIA W KAŻDEJ GRZE

Sterowniki GeForce Game Ready zapewniają najlepsze wrażenia w ulubionych grach. Zostały precyzyjnie dostrojone we współpracy z twórcami oprogramowania i szeroko przetestowane na tysiącach konfiguracji sprzętowych dla zapewnienia maksymalnej wydajności i niezawodności. Sterowniki Game Ready pozwalają również jednym kliknięciem zoptymalizować ustawienia w grze i udostępniają moc najnowszych technologii NVIDIA. To właśnie nazywamy Game Ready.

STWORZONE DO STRUMIENIOWANIA NA ŻYWO

Porwij swoich widzów dzięki niesamowitej grafice oraz płynnej i niezakłócanej transmisji na żywo. Układy GPU GeForce RTX oferują zaawansowane funkcje przesyłania strumieniowego dzięki enkoderowi NVIDIA (NVENC), zaprojektowanemu z myślą o zapewnieniu imponującej wydajności i jakości obrazu. Ponadto wyjątkowe optymalizacje ulubionych aplikacji do przesyłania strumieniowego pozwalają zawsze zapewnić widowni to, co najlepsze.

Dowiedz się więcej o strumieniowaniu na żywo z RTX

TWOJE DOMOWE STUDIO NAPĘDZANE SI

Aplikacja NVIDIA Broadcast przekształca dowolne pomieszczenie w domowe studio – wznosząc na wyższy poziom transmisje na żywo, rozmowy głosowe i konferencje wideo dzięki potężnym efektom wykorzystującym SI, takim jak usuwanie szumów, wirtualne tło i nie tylko.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

PODNIEŚ POZIOM KREATYWNEGO TWORZENIA

Przenieś swoje projekty kreatywne na wyższy poziom dzięki układom graficznym GeForce RTX z serii 30. Zobacz, jak akceleracja SI działa w najlepszych aplikacjach kreatywnych, i usprawnij swój proces twórczy dzięki platformie dedykowanych sterowników i wyjątkowych narzędzi NVIDIA Studio. Niezależnie od tego, czy renderujesz złożone sceny 3D, edytujesz materiał wideo 4K czy strumieniujesz na żywo z użyciem najlepszej jakości kodowania i obrazu, układy GPU GeForce RTX oferują wydajność, która pozwala dać z siebie wszystko.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Połącz swoje kreatywne światy z wszechświatem możliwości

NVIDIA Omniverse™ to platforma współpracy projektowej 3D w ramach pakietu narzędzi NVIDIA Studio dla twórców. Przyspiesz przepływ pracy, połącz aplikacje i zasoby, aby szybko zrealizować swoje pomysły.

Dodatkowe funkcje i korzyści

Geforce Experience

Nagrywaj i udostępniaj znajomym filmy, zrzuty ekranu i transmisje na żywo. Aktualizuj sterowniki i optymalizuj ustawienia w swoich grach. Wszystko to umożliwia Ci oprogramowanie GeForce Experience™. To niezbędny towarzysz Twojej karty graficznej GeForce.

DirectX 12 ULTIMATE

Twórcy oprogramowania mogą teraz dodawać jeszcze bardziej niesamowite efekty graficzne w grach PC dla platformy Microsoft Windows. Układy GPU GeForce RTX oferują zaawansowane funkcje DX12, takie jak ray tracing oraz technika Variable Rate Shading (cieniowanie ze zmiennym współczynnikiem wypełnienia), umożliwiając stosowanie w grach ultrarealistycznych efektów wizualnych oraz zapewniając wyższe częstotliwości generowania klatek.

Wyświetlacze G-Sync

Ciesz się płynną rozgrywką pozbawioną efektu rozchodzenia się obrazu przy częstotliwościach odświeżania do 360 Hz, a także obsługą techniki HDR i nie tylko. Oto absolutnie doskonały wyświetlacz gamingowy i obowiązkowy sprzęt dla entuzjastów gier.

Rzeczywistość wirtualna

Najwyższa wydajność graficzna zapewnia najpłynniejsze i najbardziej wciągające wrażenia rzeczywistości wirtualnej.

Ansel

Dzięki trybowi fotografii w grze, który rejestruje zdjęcia w rozdzielczości 360, HDR i super rozdzielczości, możesz zmienić swoje zrzuty ekranu w dzieła sztuki.

Resizable BAR

Resizable BAR to zaawansowana funkcja PCI Express, która umożliwia procesorowi dostęp do całego bufora ramki układu graficznego naraz, zwiększając wydajność w wielu grach.