Seria 16 Super

Geforce® GTX 1650 super™

Karta graficzna GeForce GTX 1650 SUPER zapewnia nawet o 50% wyższą wydajność w porównaniu do osiągów oryginalnego układu GTX 1650 i jest nawet 2 razy szybsza niż model GTX 1050 z poprzedniej generacji. Układ ten jest oparty na nagradzanej architekturze NVIDIA Turing™ i wyposażony w ultraszybką pamięć GDDR6, dzięki czemu doskonale sprawdzi się w przypadku najpopularniejszych obecnie gier. Zmodernizuj swój sprzęt i zyskaj SUPERmoce.

Skonfiguruj teraz

Technologie cieniowania Turing

Wraz z możliwością jednoczesnego przeprowadzania operacji na liczbach zmiennoprzecinkowych i całkowitych, adaptacyjną technologią cieniowania i nową ujednoliconą architekturą pamięci z dwukrotnie większą pamięcią podręczną w porównaniu do poprzedniej architektury, shadery oparte na architekturze Turing zapewniają niesamowity wzrost wydajności we współczesnych grach. Ciesz się 1,4-krotnie wyższą energooszczędnością w porównaniu do osiągów modeli z poprzedniej generacji, a także wyższą wydajnością w grach, cichszą pracą i sprawniejszym systemem chłodzenia układu GPU.

Liczba klatek daje zwycięstwo w grze

Gry typu Battle Royale wymagają maksymalnych częstotliwości generowania klatek. Zyskaj przewagę, której potrzebujesz — dzięki platformie GeForce.

Nvidia Studio

Od koncepcji do realizacji. Szybciej.

Twórz bez żadnych kompromisów. Platforma Studio łączy w sobie układy GPU NVIDIA GeForce oraz unikalne sterowniki NVIDIA Studio, aby zapewniać turbodoładowanie dla aplikacji twórczych. Ciesz się niewiarygodną wydajnością i niezawodnością, dzięki którym podczas tworzenia ograniczać Cię będzie wyłącznie Twoja wyobraźnia.

GeForce™ Experience

Nagrywaj i udostępniaj znajomym filmy, zrzuty ekranu i transmisje na żywo. Aktualizuj sterowniki do kart GeForce i optymalizuj swoje ustawienia dla gier. Technologia GeForce Experience™ umożliwia Ci to wszystko. To niezbędny towarzysz Twojej karty graficznej GeForce.

Nvidia Ansel

Ten wydajny tryb fotografowania jak nigdy dotąd pozwala wykonywać profesjonalne zdjęcia gier. Teraz możesz rejestrować i udostępniać najbardziej niesamowite wrażenia z gier dzięki fotografiom 360 stopni w wysokiej rozdzielczości, HDR i stereo.

Nadawaj jak profesjonalista

Tylko to, co najlepsze. Karty GeForce® GTX 1650 SUPER™ posiadają dedykowany enkoder sprzętowy, dzięki któremu możesz prowadzić rozgrywkę i jednocześnie transmitować jej przebieg w najwyższej jakości. Karty graficzne z serii SUPER zoptymalizowano pod kątem Twoich ulubionych aplikacji do streamowania, aby zapewnić maksymalną wydajność podczas transmitowania na żywo.

Zalecane dane techniczne

Vision Elite

Vision-Elite

Od 5 340 zł z podatkiem VAT i dostawą.

 • AMD Ryzen 5 5600G
 • ASUS® TUF GAMING B550-PLUS
 • Corsair VENGEANCE 8 GB, 3200 MHz
 • 6 GB GEFORCE GTX 1660 SUPER
 • 1 TB SEAGATE BARRACUDA HDD

Vision Pro

Vision-Pro

Od 5 450 zł z podatkiem VAT i dostawą.

 • Intel® Core™ i5-11400F
 • GIGABYTE B560M DS3H V2 (rev. 1.0)
 • Corsair VENGEANCE 16 GB, 3200 MHz
 • 6 GB GEFORCE GTX 1660 SUPER

Vision Ultra

Vision-Ultra

Od 6 140 zł z podatkiem VAT i dostawą.

 • Intel® Core™ i5-11600KF
 • GIGABYTE B560M DS3H V2 (rev. 1.0)
 • Corsair VENGEANCE 16 GB, 3200 MHz
 • 6 GB GEFORCE GTX 1660 SUPER

© 2019 NVIDIA Corporation. Wszystkie prawa zastrzeżone. NVIDIA, logo NVIDIA, GeForce, GeForce Experience, GeForce GTX SUPER, GeForce RTX i NVIDIA Turing są zarejestrowanymi znakami towarowymi i/lub znakami towarowymi NVIDIA Corporation w Stanach Zjednoczonych i pozostałych państwach. Wszystkie pozostałe znaki towarowe i prawa autorskie przynależą do odpowiednich właścicieli.