Supercharge your gaming.

Zyskaj 3 gry i jeszcze więcej przy zakupie kwalifikującego się urządzenia z procesorem Intel® Core™ i7 lub i9 wraz z kartą graficzną Intel® Arc™ 5 lub 7.

Skonfiguruj teraz

Skorzystaj z oferty do 31 stycznia 2023 r.

Zalecane dane techniczne

Arc Master

Arc-Master

Od 10 510 zł z podatkiem VAT i dostawą.

 • Intel® Core™ i7-12700K
 • ASUS® ROG STRIX Z690-F GAMING WIFI
 • Corsair VENGEANCE 32 GB, 4800 MHz
 • 16 GB INTEL ARC A770

Arc Extreme

Arc-Extreme

Od 11 480 zł z podatkiem VAT i dostawą.

 • Intel® Core™ i7-12700K
 • ASUS® ROG STRIX Z690-F GAMING WIFI
 • Corsair DOMINATOR PLATINUM 32 GB, 5600 MHz
 • 16 GB INTEL ARC A770

Arc Goliath

Arc-Goliath

Od 14 040 zł z podatkiem VAT i dostawą.

 • Intel® Core™ i9-12900K
 • ASUS® ROG MAXIMUS Z690 HERO WIFI
 • Pamięć Corsair DOMINATOR RGB 64 GB 5200 MHz
 • 16 GB INTEL ARC A770

Pełne pobranie

Call of Duty®: Modern Warfare® II rzuca graczy w wir bezprecedensowego globalnego konfliktu, podczas którego powraca kultowy oddział operatorów jednostki uderzeniowej 141.

Infinity Ward oddaje w ręce fanów najwyższej klasy grę z nowym sposobem obsługi broni, zaawansowanym systemem AI, nowym rusznikarzem i zestawem innych innowacji w zakresie rozgrywki oraz grafiki, które przenoszą serię na zupełnie inny poziom.

Pełne pobranie

Rycerze Gotham to gra RPG z otwartym światem osadzona w najbardziej jak dotąd dynamicznym i interaktywnym Gotham City. W pojedynkę lub w trybie kooperacji patroluj pięć dzielnic Gotham, likwidując wszelkie oznaki działalności przestępczej.

Zadecyduj o swoim przeznaczeniu. Wciel się w rycerza.

Pełne pobranie

Ghostbusters: Spirits Unleashed to zabawna gra wieloosobowa dla graczy na każdym poziomie umiejętności. Czterech wyposażonych w plecaki protonowe pogromców duchów usiłuje złapać nawiedzającego wyjątkowe lokacje ducha, walcząc w asymetrycznych potyczkach wieloosobowych (online lub offline). W miarę czynionych postępów gracze odblokowują przedmioty kosmetyczne oraz ulepszenia zarówno dla pogromców duchów, jak i duchów, modyfikując swoje wrażenia z rozgrywki. Wygląd i atmosfera gry wciągnie fanów do fantastycznego świata i pozwoli im urzeczywistnić marzenia o polowaniu na duchy. Niezależnie od tego, czy polujesz, czy nawiedzasz, szybko nauczysz się grać, a opanowanie gry do perfekcji sprawi Ci mnóstwo frajdy!

Treść w grze

Bloodhunt to emocjonująca, darmowa gra typu battle royale, której akcja toczy się w Pradze targanej bezlitosną wojną między klanami wampirów. W tej pełnej akcji strzelance trzecioosobowej możesz korzystać z nadludzkich mocy, aby przechytrzyć i pokonać rywali oraz żołnierzy Inkwizycji. Skompletuj wyposażenie, posiądź moc upajającej krwi i atakuj wrogów, kpiąc z praw grawitacji. Zostań władcą nocy!

Wybierz 3 z 5 aplikacji kreatywnych:

1-roczna subskrypcja

Edytuj i doskonal filmy, dodawaj do nich efekty wizualne i udostępniaj je – PowerDirector 365 oferuje profesjonalne, intuicyjne narzędzia do edytowania filmów.

Pełne pobranie

Niewiarygodna ostrość wydruków. Wysokiej rozdzielczości kadrowanie podczas obróbki. Zdjęcia robione iPhone’em, które wyglądają, jakby pochodziły z cyfrowej lustrzanki.

Niezależnie od tego, w jakim celu powiększasz zdjęcia, zawsze chcesz, aby miały jak najlepszą rozdzielczość. Gigapixel AI to obecnie jedyny dostępny produkt, który potrafi zwiększyć szczegółowość powiększanych zdjęć.

3-miesięczna subskrypcja

XSplit pozwala użytkownikom prywatnym i firmom łączyć się, tworzyć treści i wymieniać się pomysłami.

Organizuj wirtualne wydarzenia, twórz treści transmitowane na żywo i nie tylko za pomocą programu XSplit Broadcaster. Skorzystaj z najlepszego w swojej klasie, wykorzystującego sztuczną inteligencję programu XSplit VCam, aby usuwać, rozmywać i zmieniać wirtualne tła.

3-miesięczna subskrypcja

6-miesięczna subskrypcja

Video Pro X to rewolucyjne oprogramowanie do edycji wideo, które zapewnia wiele imponujących profesjonalnych, nowatorskich narzędzi. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz, aby edytować filmy szybciej i łatwiej niż przy użyciu innego oprogramowania tego typu.

Rozpocznij już teraz

Kup kwalifikujący się procesor Intel® Core™ i7 lub i9 wraz z kartą graficzną Intel® Arc™ 5 lub 7.


 1. Przejdź do softwareoffer.intel.com/gamingaccess
 2. Zaloguj się lub utwórz konto. Uwaga: w celu weryfikacji i uzyskania dostępu do konta wymagany jest numer telefonu.
 3. Po zweryfikowaniu konta zaloguj się i wprowadź klucz główny do 31 stycznia 2023 r, aby otrzymać oprogramowanie.
 4. Zaakceptuj Regulamin oferty i wypełnij krótką ankietę.
 5. Wybierz i odbierz dostępne oprogramowanie.