15.6" Cosmos Seria

Wydajność i zabawa w podróży

Kup teraz

Zapewniając idealną równowagę między wydajnością w grach a mobilnością, 15,6-calowy laptop Cosmos ma moc, mimo swojej niewielkiej grubości i wagi. Połączenie wysokiej jakości podzespołów i stylowej, lekkiej obudowy sprawia, że laptop Cosmos jest idealny do codziennych zadań i niewymagających gier w podróży.

Procesory Intel® Core 10 generacji

Laptopy z procesorem Intel® Core™ dziesiątej generacji o wydajności komputerów stacjonarnych. Pracuj i łącz się szybciej dzięki niewiarygodnemu przyspieszeniu zapewnianemu przez technologię Turbo Boost 3.0, akcelerowaną pamięć Intel® Optane™ oraz technologię Hyper-Threading. Doświadczaj najlepszych wrażeń w grach i dziel się tym chwilami z innymi.

Do...

 • 8

  Rdzenie

 • 16

  Wątki

 • 5.00GHz

  Taktowanie Max Turbo

Przyspieszone efekty wizualne w grach

Zdominuj swoich wrogów od samego początku, korzystając z największej możliwej powierzchni ekranu, wysokiej częstotliwości odświeżania na poziomie 120 Hz i zminimalizowanemu efektowi rozchodzenia się obrazu. Czeka Cię niezwykle szybka i wciągająca rozgrywka.

Do...

 • 144hz

  Tempo odświeżania

 • 1920 x 1080

  Full HD

 • 15.6"

  Wyświetlacz

NVIDIA® GeForce® GTX Grafika

Niezbędny sprzęt dla każdego gracza. Skonfiguruj swój nowy 15,6-calowy laptop Cosmos z kartą graficzną NVIDIA GeForce® GTX 1650 lub GTX 1650 Ti wykorzystują najbardziej zaawansowaną architekturę GPU dla graczy w historii — NVIDIA Pascal™.

Wykorzystaj nowatorskie technologie NVIDIA Game Ready i ciesz się najnowszymi grami w ich pełnej okazałości. Zyskaj niewiarygodną szybkość, ciszę i wydajność.

Aby zapewnić lepszą obsługę, używamy plików cookie. Przeglądaj dalej, jeśli chcesz, lub przeczytaj naszą politykę prywatności tutaj.