Laptopy z procesorami Intel® Core™ dwunastej generacji

Stworzone dla gier następnej generacji.

Skonfiguruj teraz

Zalecane dane techniczne

Elimina® Nova

Od 4 660 zł z podatkiem VAT i dostawą.

  • Matryca matowa 17,3" Full HD 144Hz
  • Intel® Core™ i5-12500H
  • PCS PRO SODIMM 8 GB, 2666 MHz
  • 4 GB GeForce GTX 1650
  • 512 GB SOLIDIGM P41+ GEN 4 M.2

Przełomowa wydajność.

Graj i wykonuj wiele zadań bez kompromisów na odblokowanym procesorze dzięki wydajności nowej hybrydowej architektury Intel.

Dziel i zwyciężaj.

Nowa wydajna architektura hybrydowa Intel integruje dwie rodziny rdzeni w jednym procesorze, zapewniając płynność rozgrywki w uniwersum gier.1

Intel® Thread Director

Ustala priorytet obciążeń roboczych i zarządza nimi, przesyłając zadanie do rdzenia, który najlepiej nadaje się do jego wykonania.2

feature boxes

Rdzenie wydajnościowe (P-core)

Rdzenie P-core zostały stworzone do wydajnej obsługi jednowątkowych i lekkich obciążeń roboczych dla usprawnienia gry i produktywności.

Rdzenie energooszczędne (E-core)

Rdzenie E‑core są zoptymalizowane pod kątem wydajnej obsługi wielu wątków poprzez ograniczenie przerw na zadania poboczne.

Gra na laptopie nabiera powagi.

Procesory Intel® Core™ dwunastej generacji zaprojektowano z myślą o rozgrywce z wysoką wydajnością, która dotąd wydawała się niemożliwa na laptopie.

Gotowe na to, co nastąpi

Obsługa DDR5 zapewnia wyższy poziom prędkości i wydajności.

computer peripherals

Zainstaluj się, gdzie chcesz

Z łatwością podłącz urządzenia peryferyjne i wiele monitorów 4K z obsługą technologii Thunderbolt™ 4.

Łączność bezprzewodowa gotowa do rywalizacji

Wsparcie dla technologii Intel® Killer™ Wi-Fi 6/6e dla gry z mniejszym opóźnieniem3

1Nie jest dostępna w niektórych procesorach Intel® Core™ dwunastej generacji. Wydajna architektura hybrydowa łączy dwie nowe mikroarchitektury rdzeni: rdzenie typu Performance (rdzenie P) i rdzenie typu Efficient (rdzenie E), na jednej kości procesora. Wybrane procesory Intel® Core™ dwunastej generacji (niektóre procesory Intel® Core™ i5 dwunastej generacji i starsze) nie mają wydajnej architektury hybrydowej, tylko rdzenie P.

2Tylko wybrane SKU; wymaga włączenia w systemie operacyjnym. Wbudowana w sprzęt technologia Intel® Thread Director jest dostępna tylko w konfiguracjach wydajnej architektury hybrydowej procesorów Intel® Core™ dwunastej generacji; wymaga włączenia w systemie operacyjnym. Dostępne funkcje i funkcjonalność różnią się w zależności od systemu operacyjnego.

3Odwiedź stronę www.Intel.com/PerformanceIndex (sekcja łączność), aby uzyskać więcej szczegółów.

Żaden produkt ani komponent nie może być całkowicie bezpieczny. Poniesione koszty oraz uzyskane wyniki mogą się różnić.

Technologie firmy Intel mogą wymagać sprzętu, oprogramowania lub usług, których część może nie być dostępna we wszystkich systemach. Aby poznać pełną specyfikację systemu, skontaktuj się z producentem.

© Intel Corporation. Intel, logo Intel oraz inne oznaczenia Intel są znakami handlowymi firmy Intel Corporation lub jej spółek zależnych. Inne nazwy i marki mogą być przedmiotem praw innych podmiotów.