Zestaw bezprzewodowy Logitech MK270 (PL)

KOMUNIKACJA BEZPRZEWODOWA NA DUŻĄ ODLEGŁOŚĆ
Technologia łączności bezprzewodowej Logitech Advanced 2,4 GHz umożliwia szybką pracę praktycznie bez opóźnień i przerw w zasięgu do 10 m.1

PODRĘCZNA MYSZ
Zabierz tę mysz w dowolne miejsce wraz ze swoim komputerem.

WYDŁUŻONA ŻYWOTNOŚĆ BATERII
Możesz pracować bez wymieniania baterii przez długie miesiące. Wyłącznik zasilania pozwala oszczędzać baterię.

TECHNOLOGIA ŁĄCZNOŚCI BEZPRZEWODOWEJ ADVANCED 2,4 GHZ
Pracuj lub baw się w większej liczbie miejsc. Połączenie bezprzewodowe praktycznie eliminuje opóźnienia, przerwy w łączności i zakłócenia, zapewniając zasięg do 10 metrów.1

NIEWIELKA MYSZ
Zabierz mysz ze sobą. Ta wygodna mysz z łatwością mieści się w torbie na komputer lub kieszeni, aby podróżować wraz z Twoim komputerem.

WYDŁUŻONA ŻYWOTNOŚĆ BATERII
Długa żywotność baterii - 36 miesiące (klawiatura) i 12 miesięcy (mysz) - z wyłącznikiem zasilania oznacza, że możesz pracować przez długie miesiące bez konieczności wymiany baterii.
2

OSIEM KLAWISZY SKRÓTU
Natychmiastowy dostęp do elementów sterujących multimediami - filmami, muzyką, przeglądarką internetową, pocztą e-mail, odtwarzaniem/wstrzymywaniem odtwarzania, głośnością i nie tylko - wymaga tylko jednego naciśnięcia.

PEŁNOWYMIAROWA KLAWIATURA
Pełnowymiarowa klawiatura z klawiaturą numeryczną, klawiszami strzałek i dziewięcioma klawiszami funkcyjnym jest wygodna, przyjemna w dotyku i niezniszczalna.

DANE TECHNICZNE I SZCZEGÓŁY

164 zł z podatkiem VAT