Ta strona została opracowana, aby dostarczyć ogólnych informacji na temat określonej kategorii. Aby uzyskać informacje dotyczące poszczególnych produktów, skorzystaj z przycisku pomocy () po prawej stronie konfiguratora.

Kabel do zasilacza
Podczas konfigurowania laptopa na naszej stronie internetowej możesz wybrać dodatkowe przewody zasilające i zasilacze. Zamówienie dodatkowego przewodu zasilającego może przynieść kilka korzyści:

  • Zasilacze możesz umieścić w kluczowych miejscach w domu, w których używany jest notebook, dzięki czemu nie musisz nosić ich ze sobą.
  • Masz zapasowy przewód zasilający i zasilacz na wypadek, gdyby oryginalny został zgubiony lub uszkodzony.
  • Zapasowe zasilacze możesz zostawić w biurze lub w kluczowych miejscach prowadzonej działalności, zmniejszając tym samym wagę przedmiotów, które zabierasz codziennie ze sobą.


Czy macie zapasowe zasilacze w magazynie?

Mamy w magazynie części zamienne do wszystkich aktualnych modeli notebooków, takie jak klawiatury, baterie, ekrany i zasilacze. O ile to możliwe, staramy się przechowywać te produkty w magazynie przez kilka lat po wycofaniu danego modelu ze sprzedaży. Możesz szybko i łatwo zamówić części zamienne online. Aby to zrobić, zaloguj się na swoje konto.