Ta strona została opracowana, aby dostarczyć ogólnych informacji na temat określonej kategorii. Aby uzyskać informacje dotyczące poszczególnych produktów, skorzystaj z przycisku pomocy () po prawej stronie konfiguratora.

Torba
Zamawiając akcesoria do laptopa w naszym konfiguratorze, możesz wybrać torbę do jego przenoszenia. Zalecamy zamówienie torby na laptopa z następujących powodów:

  • Torba do przenoszenia chroni laptopa przed zarysowaniami, uderzeniami i uszkodzeniami, jeśli laptop przypadkowo spadnie lub coś zostanie na nim postawione.
  • Torba umożliwia łatwe przenoszenie wszelkiego rodzaju urządzeń peryferyjnych i akcesoriów, takich jak zasilacz i przewód do ładowania, mysz/klawiatura, adapter bluetooth itp.
  • Nasze podstawowe torby mają zazwyczaj prostą budowę, ale zostały specjalnie zaprojektowane dla produkowanych przez nas laptopów. Dlatego też często będą lepiej dopasowane niż obudowy innych marek.

Oferujemy również sprawdzone rozwiązania wysokiej jakości, takie jak plecaki i teczki firmy Logitech®, z którymi przenoszenie laptopa stanie się jeszcze łatwiejsze.