Ta strona została opracowana, aby dostarczyć ogólnych informacji na temat określonej kategorii. Aby uzyskać informacje dotyczące poszczególnych produktów, skorzystaj z przycisku pomocy () po prawej stronie konfiguratora.

Bateria
Czas pracy laptopa na baterii różni się między laptopami. Zależy on w szczególności od używanych aplikacji (np. zaawansowanych aplikacji graficznych, gier), ilości zapisywanych lub odczytywanych plików na dysku twardym, częstotliwości korzystania z napędu CD/DVD oraz dostępnej pamięci. Przeciętnie bateria wystarcza na 1,5 do 3 godzin, ale im częściej korzystasz z laptopa i im więcej urządzeń peryferyjnych zamówisz, tym ten czas będzie krótszy. Korzystanie z urządzeń takich jak adapter bezprzewodowy również przyczyni się do szybkiego rozładowywania się baterii.

Czy muszę zamówić dodatkowe baterie?

Jeśli zamierzasz używać laptopa głównie w domu lub w biurze, nie ma potrzeby zakupu dodatkowej baterii. Jeśli jednak planujesz często podróżować z laptopem (np. podróże służbowe, wycieczki szkolne, wakacje, kemping itp.), to szybka wymiana baterii umożliwi Ci dalsze korzystanie z laptopa.

Czy macie zapasowe baterie w magazynie?

Mamy w magazynie części zamienne do wszystkich aktualnych modeli laptopów, takie jak klawiatury, baterie, ekrany i zasilacze. O ile to możliwe, staramy się przechowywać te produkty w magazynie przez kilka lat po wycofaniu danego modelu ze sprzedaży. Możesz szybko i łatwo zamówić części zamienne online. Aby to zrobić, zaloguj się na swoje konto.