Ta strona została opracowana, aby dostarczyć ogólnych informacji na temat określonej kategorii. Aby uzyskać informacje dotyczące poszczególnych produktów, skorzystaj z przycisku pomocy () po prawej stronie konfiguratora.

Głośniki
Na naszej stronie internetowej możesz wybrać różne typy głośników: od standardowej pary głośników po wysokiej klasy zestawy 7.1.

Co oznaczają liczby 2.1, 5.1, 7.1 itp.?

Głośniki standardowe / zestaw 2.0 to dwa głośniki, które pracują po lewej i prawej stronie.

Zestaw 2.1 zawiera dwa głośniki i subwoofer (do basu), co nieznacznie poprawia komfort użytkowania.

Zestaw 5.1 składa się z pięciu głośników i subwoofera (do basu). Dysponując pięcioma głośnikami (poza subwooferem), można umieścić jeden z przodu po lewej, jeden z przodu po prawej, jeden z tyłu po lewej, jeden z tyłu po prawej i jeden na środku. W ten sposób możesz znacznie poprawić swoją konfigurację dźwięku. Jeśli odtwarzany materiał wspiera dźwięk przestrzenny, możesz cieszyć się dużo bardziej realistycznymi wrażeniami dźwiękowymi. Na przykład w trakcie gry możesz usłyszeć, co dzieje się za Tobą, więc istnieje mniejsze prawdopodobieństwo, że zostaniesz złapany, jeśli wróg się do Ciebie podkradnie.

Zestaw 7.1 składa się z siedmiu głośników i subwoofera (do basu). Ten zestaw zapewnia najlepsze wrażenia dźwiękowe. Oprócz głośnika centralnego i głośników z przodu (lewego i prawego) oraz z tyłu (lewego i prawego) otrzymasz także głośniki do umieszczenia bezpośrednio po lewej i prawej stronie. Aby uzyskać więcej informacji i schemat, kliknij tutaj.